Skocz do zawartości


Zdjęcie

to Ja ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

to Ja ;]
Mam prawie 16 lat.
Waga- 76 kg
Wzrost- 180 cm
Biceps- 35 cm
Trening- wczesniej troche cwiczylem po to aby wyrobic sobie technikę [ chodzi mi głównie o dokładność ruchów] ostatnio zaniedbywałem ćwiczenia.
Suple- zadnych nie brałem, ale mam zamiar teraz zacząć sobie kuracje z Gainerem 2 2.25 kg Vitalmaxu.



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Potrafię przyjąć krytykę. Sorry za kiepską jakość zdjeć, robiłem je na szybko :!:
  • 0

bromek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Jak dla mnie wyglądasz na 13 lat a nie na 16,duzo pracy przed tobą, ogólnie jest slabo szczeze mówiąc nie widac ze ćwiczysz,co do bicepsa mógł bym sie spierac ze jest tam 35 cm.
Pracuj a napewni zobaczysz efekty ! powodzenia
  • 0

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
wiesz 13-latek raczej nie ma 180 cm i 76 kg wagi ;D moim zdaniem mam troche tłuszczyku, stąd np. nie widoczny biceps, no ale mam zrobic fotke z centymetrem? :!:
  • 0

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]




Dodałem plecy i triceps.
  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Powiem Ci, że rewelacji nie widzę ... a plecy to ... a nieważnie :)
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Ten biceps to na 35cm mi nie wygląda :)
  • 0

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
wiem ze rewelacji nie ma ale nie piszcie tego, raczej wolałbym zeby ktos napisał nad czym popracowac ;] hehe wiem ze nad wszystkim ale nad czym tak dobitnie.. a co do pleców nie są napięte bo nie miałbym jak zrobic fotki, szczerze to nie wiem po co dodałem .. : ] Pozdro
  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Aby nie było, że mówię "Wszystko"
Więc teraz to nad czym "dobitnie" musisz popracowaĆ.

Kaptury (ogólnie barki)
Ramiona
Biceps
Triceps
Klatka
Brzuch
Plecy
Uda
Łydki
Przedramiona

No to chyba tyle :) Ja muszę u siebie popracowaĆ nad barkami i ramionami bo porażka ...
Powiem Ci, ze jak rozwiniesz dobrze ramiona i barki a zaniedbasz lekko triceps i biceps to będziesz nadal robił złudzenie jakby Ci się metr miał kończyĆ ...
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]

Powiem Ci, ze jak rozwiniesz dobrze ramiona i barki a zaniedbasz lekko triceps i biceps to będziesz nadal robił złudzenie jakby Ci się metr miał kończyĆ ...



Mozesz wytłumaczyć na czym polega ta metafora? ;]
  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Wizualnie biceps jest tez wieeelki a tak jakby przyszło do zmierzenia to każdy by się zdziwił a potem załamał ...
Mam kumpla co ma tyle co ja w bicepsie ale ma ogromne ramiona i spokojnie możesz mu daĆ grubo ponad 40sci cm ...
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

damianizo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Ja Ci proponuje robić nie po 8 powtórzeń ale po 12 ;] W sumie rób rzeźbę bo nic po tobie nie widać ... A jak już robisz fotkę pleców to poproś kogoś z domowników żeby Ci zrobił ... Zbyt wielka ta kuracja nie będzie tym gainerem ale gainer jak najbardziej dobry !
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
co do ramion ... to ja na Twoim miejscu skupił bym się na tricepsie(trójgłowym), bo jest on większym mięśniem od bicepsu (dwugłowy)... i wiem że triceps robi większe wrażenie niż biceps i potrafi się dużo bardziej rozbudować...osobiście bardziej lubię trenować triceps niż biceps :) .. i moim zdaniem nie ma co robić treningów na poszczególne grupy mięśniowe tj np rozłożone na 3 dni w tygodniu.. ja na Twoim miejscu na początek zajął bym się ogólnie całym ciałem i każdego dnia ćwiczył całość... biegaj, rób pompki na taboretach(klata), pompki klasyczne, brzuszki japońskie, jeśli zdołasz to 6 Weidera (brzuch) itp ćwiczenia...zwróć uwagę na to żeby powtórzenia nie były bezmyślne (na odwal) tylko staraj się dobrze wyczuć mięsień (izolować)... i po jakimś czasie dopiero przejdź na trening cykliczny... i jak na razie nie masz co się brać za suplementy, ewentualnie jakiś spalacz tłuszczu ale niekoniecznie... takie jest moje zdanie :)
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]

co do ramion ... to ja na Twoim miejscu skupił bym się na tricepsie(trójgłowym), bo jest on większym mięśniem od bicepsu (dwugłowy)... i wiem że triceps robi większe wrażenie niż biceps i potrafi się dużo bardziej rozbudować...osobiście bardziej lubię trenować triceps niż biceps :) .. i moim zdaniem nie ma co robić treningów na poszczególne grupy mięśniowe tj np rozłożone na 3 dni w tygodniu.. ja na Twoim miejscu na początek zajął bym się ogólnie całym ciałem i każdego dnia ćwiczył całość... biegaj, rób pompki na taboretach(klata), pompki klasyczne, brzuszki japońskie, jeśli zdołasz to 6 Weidera (brzuch) itp ćwiczenia...zwróć uwagę na to żeby powtórzenia nie były bezmyślne (na odwal) tylko staraj się dobrze wyczuć mięsień (izolować)... i po jakimś czasie dopiero przejdź na trening cykliczny... i jak na razie nie masz co się brać za suplementy, ewentualnie jakiś spalacz tłuszczu ale niekoniecznie... takie jest moje zdanie :)


Napisałeś, aby Ćwiczył całośĆ w jeden dzień tak ?
I tutaj by zrobił błąd bo musiał by każdy mięsień ĆwiczyĆ tylko jednym Ćwiczeniem więc to było by na odwal się i mięsień nie dostał by potrzebnego obciążenia jaki powinien byĆ katowany co trening.
Sam teraz jadę na swoim treningu 6dniowym i jest idealny. Jedną partię Ćwiczę około 1,5. Robięto powoli i porządnie i to przynosi efekty. Polecam.
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]

Napisałeś, aby Ćwiczył całośĆ w jeden dzień tak ?
I tutaj by zrobił błąd bo musiał by każdy mięsień ĆwiczyĆ tylko jednym Ćwiczeniem więc to było by na odwal się i mięsień nie dostał by potrzebnego obciążenia jaki powinien byĆ katowany co trening.
Sam teraz jadę na swoim treningu 6dniowym i jest idealny. Jedną partię Ćwiczę około 1,5. Robięto powoli i porządnie i to przynosi efekty. Polecam.


tak całość jeden dzień.. na rozwinięcie ogólnie kondycji oraz proporcji ciała (nie mówię tu o masie). otóż mylisz się .. np biegając angażuje całe ciało; robiąc pompki klasyczne to oprócz klatki oraz ramion to angażuje także brzuch. itd .. nie ma takiego ćwiczenia co angażowało by tylko i wyłącznie jeden mięsień. Co do tego że nie dostawał by potrzebnego obciążenia to mylisz się.. własną masą ciała może zrobić bardzo dużo.. a stopień trudności może sobie zwiększać chociażby przez to, że zwiększy liczbę powtórzeń ćwiczenia lub pozycję ćwiczenia np przy pompkach klasycznych robiąc pompki o normalnym rozstawie rąk, później cofa je trochę do tyłu i już ma utrudnienie a to rozwija... albo robiąc pompkę płynnie pooooowwoooolutku w dół i do góry rozwija wytrzymałość... no barki polecam pompki w staniu na rękach... kiedy poczuje że już mu dobrze idzie z tymi pompkami robi pompki na podwyższeniu nóg i dalej mięsień dostaje nowy bodziec... później może robić pompki na taboretach (nogi wyżej niż reszta ciała) i dalej nie jest łatwo bo masz większy zakres ruchu i tym samym stopień trudności się zwiększa wiec obciążenie jest większe... kiedy przestanie mu to wystarczać to ubiera plecak(z czymś ciężkim w środku np na początek jakieś książki) na plecy no i dalej ma większe obciążenie i idzie do przodu :) ... i po np 2 miesiącach takiego treningu już na pewno zobaczy spore efekty ogólnie w zarysie sylwetki i może zacząć trening cykliczny...
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
jestem ratownikiem na basenie, gram w piłke nożną, ogólnie jestem bardzo sprawny fizycznie, duzo chodze bo do szkoły mam ze 4 km.. Powtórzen robie 10 po 4 serie jednakowym ciezarem- 43 kg.
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]

jestem ratownikiem na basenie, gram w piłke nożną, ogólnie jestem bardzo sprawny fizycznie, duzo chodze bo do szkoły mam ze 4 km.. Powtórzen robie 10 po 4 serie jednakowym ciezarem- 43 kg.


nie obraź się ziomek ale nie widac ani ladnej masy ani rzeźby na tobie... w dodatku masz klate zalana tłuszczem(szczególnie widac to jak ją wypinasz do przodu żeby optycznie wyglądała na większa...) niestety ale bez rewelacji, weź się ostro za treningi i dięte bo kiepściutko to wyglada, i tak nawiasem to tricepsa wogóle nie widac, samo przedramie wydaje sie wieksze niz tric...

powodzenia
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
nieletni ratownik.. no może ale mniejsza o to.... to, ze ogólnie jesteś sprawny to nic.. tylko tyle, że masz kondycje w porządku (prawdopodobnie).. ale pływanie to najbardziej rozwija plecy, a resztę musisz nadrobić... szczerze mówiąc to pływanie możesz włożyć raz w tygodniu do cyklu jako forma lżejszego treningu ale także i regeneracji. Jeśli odpowiada Ci to co napisałem powyżej.. to zrób to i po jakimś czasie wyślij znowu fotki. sam zobaczysz wielką różnice. Proponuje Tobie na razie ćwiczyć na czczo (szczególnie brzuch gdyż jest najtrudniej go dobrze "wyćwiczyć") wtedy organizm będzie brał energię z tłuszczy a nie z tego co zjesz.
Powodzenia
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
Grzegorz a słyszałeś o takim czyms jak młodszy ratownik? :)
Dzieki za porady , czekam na wiecej ;p
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]

Grzegorz a słyszałeś o takim czyms jak młodszy ratownik? :)
Dzieki za porady , czekam na wiecej ;p


no niestety nie...nie znam się na tym . wybacz :)
a co jeszcze chciałbyś wiedzieć? :)
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5

MateoHZP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: to Ja ;]
generalnie to jest tak ze nie chce zeby bylo widac po mnie kazdy detal, kazdy miesien.. duza masa bo raczej jestem tej budowy. Oddzielona klatka od brzucha, barki i ręce, a i nie chce ćwiczyc brzucha bo widoczne mięśnie brzucha kiepsko dla mnie wyglądają tymbardziej ze moje nie są symetryczne..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024