Skocz do zawartości


Zdjęcie

wojsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

DJ OMA
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

wojsko
siemanko kumpel kazal mi sie spytac!! cwiczy na silowni od wrzesnia ma 19 lat, ma okolo 185cm, waga 78kg.
Mam takie pytanko kumpel idzie od wrzesnia do wojska i chcialby sie w wojsku przykoksowac poniewaz stara przyajmniej nic nie zauwazy i dlatego chce sie w wojsku koksowac bo stara uwierzy ze cale 9 miesiecy intesywnie cwiczyl. Bedzie to 1 cykl. Kumpel chcial sobie wziasc 10 strzalów deki a wy co byscie polecali
Prosze o odpowiedzi
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
stary chlop idzie do woja a sie mamy boi. ehh
a w wojsku to po co mu te koksy jak tam bedzie mial inne zajecia niz silka. stara czasu imo
  • 0
Anglia

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
Wątpię, żeby dał rade stosować zajebistą diete :rotfl: Poza tym, sporo jest biegania i ... chlania :rotfl: Nie utrzyma masy, ni chooya.
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
DJ OMA, cykl w wojsku odpada, brak diety, wypoczynku, brak czasu na dobry trening...
  • 0

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
moim zdaniem to też beznadzieja, tak jak pisali poprzednicy wojsko = chlanie, bieganie, czasem ćpanie i żarcie z dupy.
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
stefaN123, co do zarcia to nie masz racji !! w wojsku mozna duuuzo przytyc i sie zbudowac i bez koksow :] w wojsku sa regularne po silki !! i cwiczenia wiec tu masz ------- :] ale reszta spoko :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
Jesli bedzie silka w wojsku to nie ma problemu, niech nie zaczyna cyklu przed wojem :) tylko po obcinie hehe
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

stefaN123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko

stefaN123, co do zarcia to nie masz racji !! w wojsku mozna duuuzo przytyc i sie zbudowac i bez koksow

stary chodzi o to że w wojsku nie bedzie diety, tylko bedzie jadł to co dadza, wiec nie nazywaj mnie kłamcą :-)
  • 0
ciągła koncentracja... mając upatrzony cel.. walcze biegne przed siebie... w sercu CZERWIEŃ i BIEL !!

Bula88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja, dupeczki, muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
zalezy od jednostki ale z reguly trzymaja sie diety bo taki jest odgorny nakaz, ale zalezy od jednostkki :D
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
stefaN123, co ty mio gadasz :D jakos moj brat zrobil w wojsku z 80 kilo na 102 :] i nie ma nawet brzucha :] wiec byle czego nie jedza :] obnowiazkowe piosilki miesne i wysokoenergetyczne ;] pzdr
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

pittbull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: wojsko
kebab, zależy gdzie trafil twój brat, jeśli leżał do góry "ch**em" na mundurówce, lub przez całe wojsko służył na izbie no to wiesz.....miał prawo sie utuczyć.......(chyba że taki miał metabolizm, że tył") wiem po swoim przykładzie, że tylko gubiłem mase:( a służbę miałem w Batalionie szybkiego reagowania.... "szkolenie do misji" , "Piechota" także w piz*de i na gaz.... ostro do samego końca...... a szkolenia prowadzili same świry , jeden wyrzucony z gromu, drugi medalista w zapasach, generalnie czuby........ Ale nie powiem , bo widziałem osoby wychodzące z woja upasone......, ale tak jak mówie przytoczyłem tutaj swój przypadek , każdy może mieć inne doświadczenia życiowe..... Pozdro ALL. Narxxx. peace.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024