Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mógłbym wziąść ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co mógłbym wziąść ??
Siema. Mam pytanko. Co mógłbym sobie kupić do kreatyny żeby poszło mi dużo w masie ?? Na siłownie chodze już jakieś 2,5 roku i za dużo nie wchodzi mi już więc się chce zaopatrzyć w coś, ale nie wiem co jest dobrego do kreatyny. z góry dzięki za pomoc.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
np: gainer mass xxl
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
A na przykład same carbo mógłbym wziąść zamiast tego mass xxl ?? Mi bardziej chodzi np. te preparaty witaminowe czy coś co wspomaga wchłanianie kreatyny. Myśle bardziej same carbo kupić bo w diecie mam carbo.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
mass xxl to 70 % wegli reszta bialka wiec praktycznie to samo co carbo...tyle ze z dodatkiem bialeczka ;) jak niemasz tylu finansow same carbo tez powinno wystarczyc ale wylicz sobie wszystko z diety bo jak przesadzisz z weglami to w brzuch pojdzie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
No ja o brzuch akurat się nie martwie bo mam szybki metabolizm heh. Jakby troche brzuszek urósł to bym nie narzekał :D. I jeszcze jedno. Zamówiłem sobie kreatyne Olimpu MegaCaps i tam pisze że 4 tabletki po treningu. A gdzieś czytałem że się bierze kreatyne rano i po treingu. Więc jak ją w końcu mam brać ??
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
kreatyna FAQ
zreszta co drugi temat jest jak dawkowac mono :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Suchy_8
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sarajewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Synku widze ze na silke latesz jak mowisz 2,5 roku a pojecia to niemasz wogule jak chcesz zeby ci sie kreatyna szybko wchlaniala to musisz zastosowac suplenent o nazwie ''tauryna''ta odrzywka bardzo zwieksza wchlanialnosc kreatyny do miesni.
A co do tej masy to kup sobie najlepiej MASS XXL to musi pomuc :cwaniak:
Ps.no ale na moim temacie to ci powiem ze mi po ch*** pomogles :kwasny:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Z tego co wyczytałem to mam brać 5g w dni treningowe po treningu i 5g w dni nietreningowe rano. Mam racje czy jestem w błędzie ?? heh. To chyba moje juz ostatnie pytanie bo reszte wiem więc dzięki za pomoc jakby co ;)
  • 0

KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Suchy pytałeś się dlaczego kreatyne trzeba brać po 6 miesiącach więc ci napisałem. Nie wiem czy coś nie na temat było heh. I skoro mówisz że tauryna dobra to spoko. Zobaczę ją. Nic nie poradzę że nie mam pojęcia o tym. Nie brałem nigdy tego więc nie wiem.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Suchy_8, tauryna nie jest konieczna- wystarczą soki, podobno najlepiej winogronowy.
aa no i trzeba pic duzo plynow (chyba wiadome :P)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Sorka ale czy mógłby ktoś mi odpowiedzieć czy dobrze zrozumiałem te dawkowanie ??
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
w faq zreszta tak pisze, chociaz wiekszosc wiary bierze codziennie 5 g rano i w treningowe 5 po treningu. niestety na pirewszy cykl nie wiem ile pocekaj na anara czy innego znawce :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
no w NT 5 gram na czczo, w treningowe 5g po treningu+ ewentualnie jeszcze 5g rano na czczo. tauryna to placebo. dobry transporter do kreatyny? buheh a jak to da sie sprawdzić?
  • 0

KOKI1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Okej więc już wiem co i jak. Ja tauryny i tak nie będę brał bo już zamówiłem kreatyne + carbo. Narazie mi styknie to styknie. Jak coś pójdzie po tym bo będzie dobrze. Bo już od pewnego czasu nic nie idzie dlatego czas wziąśc się za jakieś odżywki hehe. Dzięki wam wszystkim
  • 0

szopen89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Łucznictwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mógłbym wziąść ??
Siema!!
mam problem...chciałbym sobie coś kupic ale nie wiem co...caly czas myslalem o hmb ale poczytalem troche na forum i jak sie okazalo nie ma sensu :kwasny: .Moja waga 88 i mam 191 cm nie chcial bym duzo zwikszyc masy zalezy mi na rzeźbie i sile...co radzicie?? :hyhy:
  • 0
:P;P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024