Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak się zawziąść i zmusić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić

5. ĆWICZENIE - po obudzeniu się i wstaniu wykonaj parę prostych ćwiczeń. Np 10 pompek albo przysiadów. Wzrośnie ciśnienie i tętno dzięki czemu rozbudzisz się - rozwiązanie lepsze od kawy - zdrowsze, tańsze, szybsze, bo nie trzeba czekać, aż się zagotuje woda.

a co, jesli ktos chce wstawac o tej szostej wlasnie po to, zeby pocwiczyc? :wink: i problem jest w tym, zeby stoczyc sie z lozka na podloge :?
  • 0

budo_jedi god
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
hrhr to ja całe 2 miechy, dzień w dzień biegałem aby zgubić sadło-i co? schudłem z 10kg :) powaga...

pozdrawiam
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić

hrhr to ja całe 2 miechy, dzień w dzień biegałem aby zgubić sadło-i co? schudłem z 10kg :) powaga...

pozdrawiam

to ja biegalem 3 miechy, schudlem kilogram :P
no, ale nie taki byl cel biegania ani nie mam zanadto co gubic :wink:
(ani to bieganie nie bylo znowu takie ostre :roll: )
  • 0

budo_cremeeck
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić

a co, jesli ktos chce wstawac o tej szostej wlasnie po to, zeby pocwiczyc? i problem jest w tym, zeby stoczyc sie z lozka na podloge


Można ewentualnie zacząć od pompek w łóżku :D
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
hmm. jesli masz 15 lat to postaraj sobie znalezc takie Lo lub technikum zebys mial na popolunie . wstaniesz o 8.00 pobiegasz na łakach lub parku w okolicy zupełnie trzeźwy i chętny do dalszej pracy 8) (czysto teoretycznie bo kiedy mozna spac do 9:00 to sie spi do 9:00 a nie 8:00 tak wiec najlpeiej wieczorami)
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
Nie ma co ja sie zawzielam i od dzisiaj juz o godzinie 6 rano biegalam.Tak sie teraz super czuje,ze az nie moge doczekac sie jutra.Mieszkam na wsi i mam super warunki do biegania.Taki poczatek dnia to mi sie podoba.Bardzo zachecam.pozdrawiam. :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
A teraz pol zartem pol serio - ja zauwazylem, ze zawsze wstaje wczesinej jak poprzedniego wieczora popije ostro - wyrywa mnie ze snu albo straszni enapierdalajacy baniak albo fiksacje zoladkowe - mimo to wyspany jestem jak nigdy, dzisiaj sie obudzilem pieknie o 8 rano, co prawda w ubraniu, nie pamietam zebym szedl spac ale wstalem :) I tak za akzdym razem - niestety wada tego jest taka, ze czuje sie jakby mnie walec rozjechal.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
aby rano wstawać trzeba mieć dwa koty i przyzwyczaić je do karmienia o 5 rano ( o tej porze wstaje moja kobieta do pracy). Sa lepsze niz budzik - jeżeli mruczenie i lizanie nie wyciagnie nas z łóżka, aby dać papu, skur....ny włażą pod kołdrę i gryza w stopy :)
pogoń za kotem jest zaś dobrym wstepem do biegania w ogóle
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić

aby rano wstawać trzeba mieć dwa koty i przyzwyczaić je do karmienia o 5 rano ( o tej porze wstaje moja kobieta do pracy). Sa lepsze niz budzik - jeżeli mruczenie i lizanie nie wyciagnie nas z łóżka, aby dać papu, skur....ny włażą pod kołdrę i gryza w stopy :)
pogoń za kotem jest zaś dobrym wstepem do biegania w ogóle

:lol: :lol: :lol: .Oj nie dalabym sobie kotkowi lizac moich nozek.pozdrawiam
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
Mi też zawsze po np przerwie zimowej nie chce sie strasznie biegać, ale jak już sie te 2-3 razy zmusze to potem już cały czas biegam, i już wtedy sobie niewyobrazam dnia bez biegania :)
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
Dokladnie u mnie jest tak samo poklon !najgorzej jest tylko zaczac i przelamac swoje lenistwo,ktore za wszelka cene chce zawladnac.hehe.pozdrawiam:-)
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić

A teraz pol zartem pol serio - ja zauwazylem, ze zawsze wstaje wczesinej jak poprzedniego wieczora popije ostro - wyrywa mnie ze snu albo straszni enapierdalajacy baniak albo fiksacje zoladkowe - mimo to wyspany jestem jak nigdy, dzisiaj sie obudzilem pieknie o 8 rano, co prawda w ubraniu, nie pamietam zebym szedl spac ale wstalem :) I tak za akzdym razem - niestety wada tego jest taka, ze czuje sie jakby mnie walec rozjechal.


Mam ten sam zespol :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak się zawziąść i zmusić
Ja mam niezawodna metode. Idz do wojska. Zobaczysz jak szybko zerwiesz sie na rowne nogi. A po 3 miesiacach to juz tylko przyzwyczajenie :> Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024