Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec TSE teraz czas na TFB!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Wlasnie skonczylem jedno opakowanie TSE i jestem zadowolony!Przez miesiac moje "sadlo"spadlo mi ze 104 na 96:))Teraz chcem zrobic kilka dni przerwy i zaczac brac Treca TFB.Dlatego ze do tamtego organizm sie juz lekko przyzwyczail a to bedzie dla niego nowosc wiec bedzie tez inaczje dzialac:)Mam nadzieje dojsc do 94-92!!Zobaczymy czy sie uda!Stosowalem tez 6 Weidera i miesnie mi sie podkreslaja tylko jescze zbic tluszcz!!!Co o tym myslicie:)Ja uwazam to za odbry pomysl:)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!

Dlatego ze do tamtego organizm sie juz lekko przyzwyczail a to bedzie dla niego nowosc wiec bedzie tez inaczje dzialac:)

tylko ze TFB jest slabszy od TSE zatem lipa :>
  • 0
[you]
pozdro :P

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
racja, skoro jadłes termogena, to jedz go dalej a nie zmieniasz na innego, pozatym słabszego.

Rób aeroby przynajmniej 5 dni w tygodniu po 40 minut, rób nawet z założaną bluzą , albo dwiema bluzami, dobrze ci spadnie tłuszczor.


a ja proponuje dalej jeść TSE, ale zwiększyć podwójnie dawke, i dorzucić L-carnityne przed treningiem. Zrzucisz jeszcze porządnie :)
  • 0

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Ooo dobre:))Od dzisiaj zakladam bluze 2 koszulki a na to jescze bluze przy bieganiu:)JA zawsze przed bieganiem robie 6Weidera bo po bieganiu nie daje racy jest zbyt ciezko!!:((Dzieki za wszytskei odp!!Chyba kupuje jesze raz TSE!!
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Jeżeli masz kase możesz kupić coś innego i lepszego. Ale jeśli kupisz tfb lepszego efektu nie będzie niż po drugim TSe.
  • 0

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Kupilem Sobie TSE!!;)Bede dawkowal w dni treningowe 4 tabsy przed tren (lub 3 przed 1 po)w dni nie treningowe 3 tabletki!Bede biagl 4-5 razy w tyg po 35-40minut wraz z robieniem brzuchow z 6weidera:))Oczekujeze z 96 spadnie mi do 94-92:))Bylo by jewszcze lepiej jak spadnie jescze nizejl;D!Zyczcie mi powodzenia wkoncu ze 104 spadlo mi do 96:)))
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
rozloz to na 2 dawki(2x po 2kaps) po co walic taka ogromna dawke kofeiny :/
  • 0
[you]
pozdro :P

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!

rozloz to na 2 dawki(2x po 2kaps) po co walic taka ogromna dawke kofeiny :/


To ile będzie brał niech sobie sam ustali i najlepiej rozłoży na 2 porcje. Ja np. tak z ciekawości sobie brałem TSe i powiem, że będe musiał brać po 8-10kaps dziennie, zebym coś poczuł. Bo jakoś mnie nie kopie, ale pożyjemy zobaczymy.
  • 0

zikus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Ja jednak wole brac przed treningiem bo poce sie wtedy jak swinia:)11 cm w brzuchu mi spadlo w 1.5 miesiaca!to jest genialny wynik!Tylko ze ja biegalem 40 minut CODZIENNNIE!I moja dieta naprawde byla skromna!Macie tak ze jak beirzecie na pusty zoladek to chce wam sie rzygac??Ja tak mam i nie wiem czemuy:"(
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec TSE teraz czas na TFB!!
Chousu, to ze nie kopie to nie znaczy, ze nie dziala :)
efedryny tez nie czulem juz po kilku dniach a mimo to oczywiste jest ze trzeba trzymac sie odpowiedniej dawki :) Kofeina to nie tylko pobudzenie:)

ale oczywiscie jak ktos chce moze sobie walic te 10 kaps ale imo to za duzo - wychodzi ok. 1g kofeiny dziennie :D
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024