Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis, a napoje regeneracyjne. Co na intensywny trening ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

pietro
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bstok
  • Zainteresowania:tenis ziemny

Napisano Ponad rok temu

Tenis, a napoje regeneracyjne. Co na intensywny trening ?
Witam!
Chciałbym sie was poradzić jaki napój wybrać, bo mam wielki dylemat odnośnie tej sprawy. Gram w tenisa ziemnego i poszukuje jakiegos napoju regeneracyjnego takiego jak np powerade. Powerade jest bardzo dobry, tylko troche za drogi - ok 4 zł na 0.5 litra. Uwazam ze place tu nie tylko za to co pije, ale takze za markę. Nie chcę za duzo przepłacać, dlatego lepiej by było kupić jaką puszkę z proszkiem i go odpowiednio rozcieczac. Chciałbym mieć wiekszego powera na trenigach i na meczach, a takze aby moje sily sie regenerowały. Dlatego wybrałem tu kilka produktow z allegro ktore wpadly mi w oko.

1. do tego nie jestem do konca przekonany

2. izostar - przystepna cena i wg mnie bardzo dobra oferta


3. gatorade - z tego co widziałem to tenisisści oprocz poweradow i jakichs innych nieznanych mi napoju :P , pija wlasnie gatorade. ( nie tylko tenisisci - takze pikarze i koszykarze)


4. enervit - szczerze mowiac malo o nim slyszalem, ale z tego co mi wiadomo jest bardzo dobry



Z tego co patrzyłem na allegro to chyba na tyle, jakbyście mogli mi pomoc i mi podpowiedziec co wybrać ( nie tylko z tych podanych przeze mnie, jesli o czyms zapomnialem lub jesli uwazacie ze inne produkty sa lepsze, bardzo prosze abyscie podali ich nnazwe i najlepiej jakies odnosniki do nich). Z tego co wiem to na trening na silowni najlepsze jest CARBO, ale wydaje mi sie ze na tenisa lepszy by byl; jakis napoj izotoniczny. Bardzo prosze abyscie sie wypowiedzieli na ten temat i mi pomogli. Z gory wielkie dzieki! Pozdro!

podawaj linki tylko ze sklepu KREATYNA.pl -adasko
  • 0
pietro

pietro
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bstok
  • Zainteresowania:tenis ziemny

Napisano Ponad rok temu

Re: Tenis, a napoje regeneracyjne. Co na intensywny trening ?
Witam!
Dlaczgeo usuneliscie mi wsyzstkie linki ? jak mam podawac linkki tylko z tego seriwsunjak niektorych prduktow tam nie ma ? zastanow sie chlopie za nim skasujesz :|
No wiec. powiedzcie mi ktory z tych produktow jest najlepszy! Najlepszy wg kryteriow opisanych powyzej

- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Wg mnie carbo nie bedzie dla mnie dobrym roziwazaniem ;/ cow y o tym sadzicie, chyba lepiej izostar lub gatorade nie ? Co wy na to ? macie jakies pomysly ?
pozdro.
  • 0
pietro

togis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Anatomia człowieka i odżywanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Tenis, a napoje regeneracyjne. Co na intensywny trening ?
Ja bym ci polecał proch Olimpa :) Uważasz, ze przepłacasz za powerade, a izostar to mozna powiedziec tez marka przereklamowana (co nie znaczy ze zła ale płaci sie za firme). Gatorade mozna powiedziec tak samo tylko w troche mniejszym stopniu. Patrząc na zawartość wg mnie Olimp również króluje. Rozejzyj sie w sklepie suplementy.pl napewno bedzie cos podobnego :)

pozdroo :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024