Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na początek ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co na początek ?
Witam. Mam pytanie co byście mi doradzili na początek ? Zastanawiam się nad winstrolem w tabsach. co o tym myślicie ? potrzebuje czegoś dobrego na siłe, rzeźbe i żeby troche tłuszczu spaliło. dzięki wszyskim za pomoc pozdro
  • 0

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
No to winko :) lub prop :)
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
a może 1-Test Stack ?? dobre to jest ? a jeśli winstrol to jaki konkretnie najlepiej kupić? tylko najlepiej zeby było w tabsach
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?

No to winko lub prop

głupi jesteś...

break_wwa, próbowałeś odżywki brać na spalanie? masz dietę?
  • 0

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
odżywki na spalanie tak brałem ultra rippeda 2 razy i l-carnitynke ale to nie przyniosło dobrych efektów. diete staram się mniej wiecej trzymać po tym co mi na siłce powiedzieli żebym jadł. ostatnio słyszałem że na spalanie dobry z odżywek jest STIZM ale nigdzie nie moge go znaleść w żadnym sklepie ani e-sklepie w Polsce. a dziś będąc w jednym ze sklepów zaoferowano mi właśnie winstrol w tabletkach. od dawna się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem i nie wiem czy się nie skusić chociaż na jeden cykl. wcześniej nigdy nie stosowałem żadnych środków dopingujących ale to może być dość dobre rozwiązanie w miare by się rzeźba poprawiła, siła wzrosła bo z nią też nie najlepiej jakoś i ten tłuszcz by zszedł... co wy na to ?
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
Zed, prop :P wiesz ja myslalem ze to jest testosteron :D i gdzie na tym rzezba ??:D tesc spala tluszcz ?? oj boze widzisz a nie grzmisz :]break_wwa, powiem Ci ze na jak chesz rzezbe to stanabol :] ale samego winstrolu bym nie bral ze wzgledu na to ze dosc mocno wysusza stawy :/dobry cykl bedzie stanabol 100 tabsow i np.flakon deci :] stanabol 1-4 30mg ed i deca 1-10 200mg e7d ten cykl by cie mocno zablokowal :/ wiec wiesz :] ale na sile i rzezbe dobry :] i masa bedzie :] deca jest dobrym koksem osobiscie dla mnie bomba :D sprawdzam ja wlasnie :D winstrol daje twardosc miesnia co powoduje rzezbe :] wiec byl bys zadowolony :] a jesli to sam winstrol :] ale jak na rzezbe to koks Ci nie potrzebny :] dobra dieta :] aeroby bieganie i plywanie :] styka :] na sile bym nie cwiczyl na Twoim miejscu bo masz za mala wage :/ jak bys malo wazyl i bys duzo wyciskal to jest to mekaq dla stawow :]przemysl to :] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?

odżywki na spalanie tak brałem ultra rippeda 2 razy i l-carnitynke ale to nie przyniosło dobrych efektów. diete staram się mniej wiecej trzymać

i dlatego nie było efektów...przy koksie jak będziesz 3mał dietę mniej więcej to gówno ci da...
pamiętaj że dieta jest najważniejsza...

ale fakt jak już chcesz brać sam winstrol to lepiej go z czymś połącz...
  • 0

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
czyli jak ? to stanabol 1-4 30mg ed i deca 1-10 200mg e7d i do tego jeszcze winstrol ? czy sam stanabol 1-4 30mg ed i deca 1-10 200mg e7d już bez winstrolu ?
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
stanabol to przecież winstrol... :wstyd:

1-4 winstrol 30mg ed
1-10 deka 200mg e6d (albo e7d)
  • 0

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?

stanabol to przecież winstrol... :wstyd:

1-4 winstrol 30mg ed
1-10 deka 200mg e6d (albo e7d)


no wstyd wstyd. nie brałem jeszcze nic to do końca nie znam tych wszystkich nazw. i myślałem że to co innego bo jak patrzyłem po necie to oddzielnie opisują stanabol i winstrol. :dontgetit: czyli to jest tak 4 tygodnie winstrol w tabletkach po 30mg codziennie i 10 tygodni deka 200mg co 6 lub 7 dni ? i jeszcze pytanie w takim razie jakieś konkretne odmiany ich brać czy takie jak mi dali by ? i po czym poznać że to to a nie jakiś kisiel mi sprzedają ? i co do tego na osłone i jaki odblok po tym wziąść ? :luka:
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
break_wwa, stanabol to winstrol w tabletkach :] depot to ampulki a stanazolol5% to flakon <== chyba :] nie pamietam dobrze :/ wiec tak :] no ciezko cokolwiek powiedziec :] na stanabolu wyjeebki nie bedzie :] badz pewny ze opqakowanie bedzie zamkniete i firmowe z napisaem stanabol :] deca najelepiej flakon bo jest tanszy :] decaject 200 o tym pamietaj ze 200 bo jak wezmiesz 100 to mniej zaplacisz ale to za malo :] chodzi tutaj ze w decaject 200 jest stezenie 200mg na 1 ml :] a w stanoject 100 jest 100mg na 1ml :] wiec tego bys musial 2 kupic :] no i wiecej bys m,usial wstrzykiwac :] bo 2 mililitry co tydzien :/ stanoject 200 jest wiec wygodniejszy i taniej wyjdzie :] potyrzebujesz na to 400 zlotych :] pisze ogolnikowo bo nie chce wypisywac cen kazdego koksu z osobna poza tym roznie chodza :] ale za mniej niz 370 nie zalatwisz mysle :] co do odbloku to 3 tygodnie po ostatnim strzale :] z uwagi ze mocno Cie zablokuje to mysle ze 2 opakowania nolvadexu albo polskiego tanszego tamoxifenu :] to samo :P ale co do odbloku to ja nie bede sie za bardzo wglebial poniewaz nie jestem od tego specem :/ kupisz koksy przybory to reszta bedzie zalezala tylko od Ciebie :] diete 3maj ale tlusty na tym nie bedziesz :] sa to bardzo dobre srodki i bedzie raczej suchy miesien i sporo sily :] no chyba ze bedziesz sie opychal w budkach, lodami, slodyczami itd :] to lipa :] ale dieta wysoko bialkowa i energetyczna odzywka :] i bedziesz zadowolony bardzooooooo :D pozdro zycze sukcesow :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
KEBAB22, ale ty nieziemsko pieprzysz głupoty :kwasny:

Zed, prop wiesz ja myslalem ze to jest testosteron i gdzie na tym rzezba ??

mało wiesz o życiu :]

break_wwa,
Kup sobie propa, więcej niż 100 zł nie zapłacisz.
1-3 prop 50mg
4-6 prop 75mg

Przy odpowiedniej diecie zrobisz trochę mięśnia i zrzucisz tłuszcz.
Jak masz fundusze to mozesz dorzucić wistrol 100tabl po 10 mg i wszystko.

Poszłuchaj wujka dawida a dobrze na tym wyjdziesz, pozdro
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?

mało wiesz o życiu

znawca :] od samego propa rzezba i spalanie tluszczu :D fajnie :D no jakies nowinki sie przydadza :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
no nie wg ciebie to winstrol spala tłuszcz, weź się ogarnij ;)

Mówie teraz do wszystkich: Zrozumcie, że to od diety zależy czy robimy rzeźbe czy mase a nie od środka.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Zed1418048762
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
OO rany kujsus jak masz jakies aluzje do mnie to pisz na priv. :) Bo widze ze w dopingu jestes ciemny :) sorry stary. Niby dlaczego na propie nie zrobie rzezby?? Pytal o koks wiec mu doradzilem. Do tego jakis spalacz i rzezba jak ta lala!!!. Prosze was nie piszcie glupot. I nie rozpisujcie facetowi cykli z 3 srodkow deca, test, wino moze jesze antek ew susta na start?? Rany... Dzieki dawid :) widze ze jako mod wiesz o co biega:) Pozdrawiam
  • 0
Mogę!! przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę !!skończyć samotnie, choć się będę bardzo starał idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara !!

break_wwa
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
fajnie bo każdy mówi coś innego. i teraz wiedz człowieku co jest naprawde dobre :/
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?

Mówie teraz do wszystkich: Zrozumcie, że to od diety zależy czy robimy rzeźbe czy mase a nie od środka.

sam sie ogarnij :] wonstrol jest srodkiem typowo silowo-redukcyjnym :] a twardosc miesnia to efekt wyrzeżbienia matole :]

Niby dlaczego na propie nie zrobie rzezby?? Pytal o koks wiec mu doradzilem. Do tego jakis spalacz

no ze spalaczem spoko :] to tak mozna robic na nie jednym srodku :] ale po chuuj do rzezby testosteron :] i dlaczego na pierwszy cykl prop i kluc sie tak czesto :] rece opadaja :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Bula88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja, dupeczki, muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
nawet ba omce można sie rzezbic!!
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
Bula88, tak jak koksujesz od kilku lat :] jak chcesz na poczatku rzezbic sie z omy to dawaj :] powodzenia Ci zycze :]
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Bula88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja, dupeczki, muza, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
KEBAB22, wszystko zależy od diety a nie branego srodka :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024