Pomocy !! Jak zbudować ładną sylwętkę ??
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Zakup jakiegoś gainera przykładowo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Do tego w działach masz przykładowe treningi i diety. Twoja dieta musi być odpowiednio kaloryczna abyś mógł nabrać z czegoś masy
Aerobiczna 6 Weidera podajcie jakiś link gdzie bede mugł sie zapoznać z tymi cwiczeniami.
Taki problem poszukać?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
jakie prohormonyco najpierw brac |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Jakie ubezpieczenie na życie wybrać? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
czy jest tu jakis architekt cwiczacy kungfu? |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
jak przytyć |
Dieta |
|
|
||
Jak zacząć przygodę z siłownią? Kilka kluczowych porad |
Porady |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
PompkiGuest_Grzebyk90_* - Ponad rok temu
-
NOWY PLAN TRENINGOWY ??????- Ponad rok temu
-
Potrzebujesz pomocy? :)- Ponad rok temu
-
rzezba klata- Ponad rok temu
-
Potrzebuje Kilku rad Od KogoS Kto SiE Na tYM ZnA- Ponad rok temu
-
Srodek klatki w HST- Ponad rok temu
-
Odżywki i ćwiczenia dla studenta ;)- Ponad rok temu
-
Nowy-pierwszy post i pytania- Ponad rok temu
-
Wyciskanie- Ponad rok temu
-
pytanie- Ponad rok temu


Temat jest zamknięty

Ponad rok temu
