Skocz do zawartości


Zdjęcie

gainer mct olimp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

gainer mct olimp
co powiecie na tego gainera , biore go przed treningiem i godzinke przed snem kompletnie nic mi niedaje , moze popełniam jakis błąd co wiem to tak jest najlepiej jesli chodzi o mase
  • 0

adam-stalowka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
Ja mysle Ze moze Diety niemasz albo w małych ilosciach go dawkujesz ja bym brał jakies 3-4 razy dziennie po 40-50g:D
  • 0
... Zycie Sie Toczy , Chodz Czas Sie Zatrzymał...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
W Twoim przypadku bralbym rano 50gram, w poludnie 50 gram i po treningu 70 gram w dni nie treningowych to rano 50gram i w poludnie 50gram,przed snem to mozesz bialy ser jesc dlugo sie wchlania wiec jest bardzo dobry na noc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
długi czas niemaiałem dietkim to fakt niemiałem do tego zbytnio warunków , mam zamiar zastosowac mozliwe ze od jutra
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp

co powiecie na tego gainera , biore go przed treningiem i godzinke przed snem kompletnie nic mi niedaje


no sie nie dziwie bo wybrales najgorsze pory :)
  • 0

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
słyszałem o różnych porach brania gainera ty mówisz ze są do bani zaś inni ze właściwe ,
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp

słyszałem o różnych porach brania gainera ty mówisz ze są do bani zaś inni ze właściwe ,


no branie gajnera przed snem jest bardzo dobrym wyjsciem :)

wytlumacz mi jaki jest sens brania gajnera przed snem a jak nie wiesz to zapytaj sie tych innych ktorzy tak twierdza i napisz mi tutaj ...... aaaaaa chyba ze chcesz mase tluszczowa zdoby to ok to jets wlasciwa pora na branie gajnera
  • 0

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
moze ja niemam predyspozycji do nabijania tłuszczu , mi po gainerze nic nieprzybyło dokładnie to brałem go tak niecałą godzinke przed snem , a co do brania go o tej poze przez cały dzien spalasz kalorie wieczorem organizm jest gotowy do regeneracji dostarczasz wartosci odrzywcze i jest git po przez stosowanie go pózniej nabija się w mase oczywiste tak tez pisało w artykule gazetki iron
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp

moze ja niemam predyspozycji do nabijania tłuszczu , mi po gainerze nic nieprzybyło nawet jak brałem go przed snem


no wiesz o tym ze kolo 21 watroba konczy swoja prace i weglowodany ktore zjesz przed snem (a pewnie chodzisz pozniej spac chociazby sadzac po dzisiejszym dniu) nic ci nie dadza jedynie bialko aby katabolizmu nie bylo bo jaki sens jest brac gajnera przed snem bedziesz sie meczyl w nocy ze wegle ci sa potrzebne zeby miec enegie spac?
  • 0

kruszyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K-ce
  • Zainteresowania:Rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
ze spaniem niemam problemów, obecnie robie wszystko bo jest rzecz ktura od paru lat mnie nurtuje mój ojciec ma ztwardnienie rozsiane ja mam jego grupe krwi i boje się zemoge miec to genetycznie robie wszystko tylko zeby przytyc , to powiedz jak najlepiej tak jak proponowali wyzej
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer mct olimp
mzoesz brac po treningu i miedzy posilkami w czasie dnia , albo jak nie masz czasu zjesc jakis posilek to wtedy go zamienic gajnerem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024