Siema Prosiłbym o napisanie mi ćwiczeń po których urosną mi motyle.Z góry dzięki.Pozdro.
Pomocy.Jakie ćwiczenia mam wykonywać zeby urosły mi motyle.
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Mamed - No. 1 w Europie |
MIXED-MA |
|
|
||
Najzwyczajniej w świecie mnie ciągnie i mam mały plan |
Sterydy i Prohormony | Guest_dziadek_* |
|
|
|
mam 18 lat, 190 cm i ważę tylko 70kgmam 18 lat, 190 cm i ważę tylko 70kg |
Dieta |
|
|
||
Tani multitool?Mammut??? |
MAGIA STALI |
|
|
||
Cwiczenia na ,,rozbicie" nadgarstków |
FMA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
zmiana treningu- Ponad rok temu
-
klatka 2 razy- Ponad rok temu
-
Mój pierwszy trening.- Ponad rok temu
-
Klata- Górna cześć- Ponad rok temu
-
Zmiana treninguGuest_Cips_* - Ponad rok temu
-
'pompki'- Ponad rok temu
-
Jak terenowac???- Ponad rok temu
-
POPRAWCIE MOJ PLAN- Ponad rok temu
-
Jak Trenować??pls HELP- Ponad rok temu
-
Trening na siłę- Ponad rok temu



Ponad rok temu
