Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry plan na siłe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ali
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Dobry plan na siłe
mógłby mi ktoś podać 3 dniowy plan na siłę? ew. 4 dniowy, ważne że bym choidzł w pon, śr,pt i sob.
staż na siłowni od początku roku kalendarzowego, z przerwą 2 miesięczną od maja do sierpnia, po 1 miesięcznej odbudowie i 1 miesięcznej masie, myślę że więcej siły(ani masy) z dotychczasowego masowego planu nie wycisnę, a sam próbowałem i po prostu nie moge tych puzzli ułożyć.

dotychczas ćwiczyłem
w pon-klata+tric
czyli 3 s. 12-10-8 na płaskiej, 3s tak samo na skośnej, 3s na ławeczke sztangielkami i butterfly
na triceps na maszynie prostowanie i prostowanie samej ręki w opadzie tułowia po 3s.

środa, plecy+bic
na plecki to ściągnie drążka górnego w siadzie, przyciąganie ciężaru siedząc, i na ławeczce w opadzie tułowia wiosłowanie hantlem
na bica to sztangą oburącz stojąc, i na modlitewniku hantlem (po 3s wszędzie)

pt.
bary+nogi
na barki to wyciskanie zza głowy sztangi, unoszenie hantli bogiem, w opadzie tułowa i przyciąganie sztangi do brody (odpowiedni szrugsów, tylko zakres ruchu większy)
na nogi to łydki na maszynie, prostowanie i uginanie na maszynach (po 3s.)

I każdego dnia 3s. po max brzuszków i przedramię.
wszedzie po 3 serie 12-10-8 z coraz większym ciężarem.

mam 187cm, 73kg wagi,sylwetka zarysowana (analogicznie odwrotnie do celu ćwiczeń)
nie brałem nigdy żadnych odżywek, anaboli ani gainerów, choć właśnie zastanawiam się na gainerem jakimś-interesuje mnie jak sie przełoży on na wyniki w ćwiczeniach.

Ważne aby plan nie był zbyt długi, na forum kulturystyka wyczytałem że w planie na siłe przerwy 3-5min, duże ciężary, po 8 serii bodajże po 6pow. acz głowy nie dam i proszę o zweryfikowanie tych informacji. z góry thx
  • 0
,,Łapie za sztangę,podnoszę do góry,czuję że mógłbym rozwalać mury, cisnę w dół ciężar na podłogę - ładujcie więcej, wytrzymać mogę"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024