Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

dragonn881418048759
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomocy:)
otoz mam kilka pytan:P na pograniczu treningu i odzywiania:)
waga: 110kg
wzrost 1.92
wiek 18lat

przygode z silownia zaczelem jakies 3 tygodnie temu:). Jestem w trakcie cyklu kreatynowego:) koncówka:P:) czuje przyrost sily i miesni. Mam ginekomastie (przyrost tkanie piersiowej u mezczyzny) sam tluszcz. Moje pytanie czy sa jakies specialne cwiczenia ktore zezbia glownie klatke piersiowa?? drugie moje pytanie to co wiasc lepiej HMB czy jakis spalacz tluszczu typu fat burnen czy termogenic:) jezeli cos innego prosze o propozycie:) bardzo mi zalezy na zgubieniu brzucha i piersi jezeli oczywiscie jest mozliwosci zgubienia piersi bez urzywania skalpela:) dziekuje z gory z odpowiedzi:) trenuje 3-4 razy w tygodniu po 1.5h:)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy:)
Dragon: błędem było branie kreatyny! Dopiero zacząłeś trening - głupota!
Skąd wiesz, ze to ginekomastia??
Trening to 30% rzeźby, głównie to dieta! idź do działu odżywianie i tam poczytaj.
A poza tym HMB da /albo nie da/ słaby efekt więc lepiej spalacz - dział suplementy.

  • 0

dragonn881418048759
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy:)
byłem u endokrynologa ale on rozklada rece zasugerowal zabieg:) ale che wiedziec czy cwiczeniami moge zmienic te piersi ktore teraz mam w meskie:) bez tluszczu okropnie sie czuje z tym faktem. Znacie na to jakies specyfiki? orpocz zabiegu dziekuje wszystkim za pomoc:) ostro zaczne cwiczyc i super zdrowo sie odzywac:)
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy:)
dragon dobrze by bylo jak bys pokazal fotki mozna by zobaczyc co z toba wtedy zrobic :)
  • 0

back
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrow Wlkp-Jarocin

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy:)
Ciezko jest dostac jakiekolwiek masci na ginekomastie...odloz wszytskie odzywki skoncz juz ta krete ale nie mysl o nasteponych poczytaj o odzywianiu i cwicz narazie na suchara cwiczyc 3 tygodniuu powinnienes byc w trakcie treningu ogolnorozwojowego ....
Pamietaj czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj...
  • 0
"Najpotezniejsi sa CI ktorzy w trakcie FURI staja sie blizsi zwierzeciu!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024