Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatorów i zwykłych userów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Sami pewnie wybraliście jakie działy chcecie mieć pod swoją pieczą i w jakich będziecie się udzielać.



Trzeba mieć wiedzę i się nią wykazać w odpowiednim dziale.Tego się nie wybiera.

Chęć czerpania jakichś korzyści materialnych z tej funkcji mnie śmieszy, przecież to nie praca tylko funkcja na forum


racja...


więc po co się nad sobą użalać?


powoli zaczynam rozumieć WBD ....wiesz o co chodzi z tym niedocenieniem?

Chodzi o to że włożył wiele pracy i układanie treningów i diet dla "nowych" użytkowników bo wierzył (tak mi się zdaje) że okażą jakąś wdzięczność...że opowiedzą o efektach diety , czy też treningu ułożonego przez Antonia .
Wielu z nich brzydko mówiąc wypieło d.u.p.ę. na forum...dostali to czego chcieli za darmo więc sobie poszli.

Normalnie konsultacje u trenera czy dietetyka kosztują koło 30 zł..tu mają to za darmo.

Dlatego Antonio czuje się niedoceniony...



...Profitów z tego i tak nie ma...
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

powoli zaczynam rozumieć WBD ....wiesz o co chodzi z tym niedocenieniem?
Chodzi o to że włożył wiele pracy i układanie treningów i diet dla "nowych" użytkowników bo wierzył (tak mi się zdaje) że okażą jakąś wdzięczność...że opowiedzą o efektach diety , czy też treningu ułożonego przez Antonia .
Wielu z nich brzydko mówiąc wypieło d.u.p.ę. na forum...dostali to czego chcieli za darmo więc sobie poszli.
Normalnie konsultacje u trenera czy dietetyka kosztują koło 30 zł..tu mają to za darmo.
Dlatego Antonio czuje się niedoceniony...
...Profitów z tego i tak nie ma...


Połowa ludzi, którym pomógł to młodzież, która ma słomiany zapał i pewnie po miesiącu dieta wylądowała w śmieciach. "Okażą wdzięczność" powinni...ale nie może chcieć szukać tej wdzięczności u Karola bo forum żyje swoim życiem a sklep to inna brocha i tak nie jest źle bo przynajmniej dzięki forum są niewielkie bo niewielkie ale są zniżki. Trochę naiwnie myślał spodziewając się jakiejś wdzięczności od tych co wypieli jak to napisałeś d.u.p.ę. ja też mogę tylko powiedzieć "dziękuję" i jeśli ktoś mieszka bliżej postawić browara, co więcej mam zrobić?
"Normalnie konsultacje u trenera czy dietetyka kosztują koło 30 zł..tu mają to za darmo."
Nie możesz porównywać konsultacji u dyplomowanego dietetyka a konsultacji u samouka bez dyplomu. WBD ma wiedzę ale póki nie będzie tego na piśmie (dyplom) nie ma co liczyć na profity. Nagradzanie to prywatna sprawa właściciela i nieładnie się jest o cokolwiek upominać bo to małohonorowe i trochę żałosne.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
tigre0070 kocham cie czlowieku %-)))
jestes pierwszym uzytkownikiem ktory zaczyna w tym temacie myslec :P ;)

[quote]"sylwestrowy wieczor - a forum jest dla ludzi a nie dla robotow -
pytanie - odpowiedzi - post zamkniety
jezeli tak by bylo nie bylo by klimatu" [/quote]
spox mi tez nie chodzi o to zeby od razu usunac i jesio ci robic wtegy wyrzuty - sylwek - oka, ale minely kilka dni a takie bezsensowne spamowanie powinno byc usuniete

[quote]o co wam chodzi z tym upca upca i jazda. k***a co z was za sztywniaki jakies sa ( nie wszyscy) wszedzie tylko zasady regulaminy i porzadek. bez przesady. byla sylwestrowa atmosfera luz blues i bylo milo a wy dalej swoje regulaminy zasady i reguły. kiedys sobie bedziecie pluc w brode ze zamiast sie bawic jak mozna bylo to tylko jakich regulaminow pilowaliscie. kozystajcie z zycia troche.
spuscie troche powietrza bo za duzo go nabraliscie. [/quote]
sztywniaki :547:
chopcze... nie masz pojecia jakim rodzajemosoby jestem i czy sie bawie/melanzuje/balanguje czy nie :P Wiesz, ja jednak wole wyszalec siem w realu, a nie na forum... jesli nie masz innej alternatywy to smutne
jak caly czas zaznaczaliscie moderatorzy sa od pilnowania porzadku - czyli ktos musi byc tym skurw*** ktory bedzie pilnowal przestrzegania regulaminu i ogolnie przyjetych zasad bo to juz w ogole sodoma i gomora ylaby...
co do moich wypowiedzi i ich stylu - przykro mi ze ci nie odpowiada :P ale jest przynajmniej w duzej mierze neutralny, dyplomatyczny


[quote]wy chyba nie rozumiecie czegos. zeby forum se rozwijalo i bylo fajnie milo i przyjaznie to trzeba troche "rodzinnej atmosfery". a nie tylko zasady itp. takie sztywne trzymanie sie zasad jest glupie. troche luzu by sie przydalo. bo to robi sie nieciekawe. popada sie w rutyne i to sie nudzi. dziwicie sie ze wbd chce odejsc. bo jest nudno. sam mowi ze caly czas te same pytania. to wlasnie to o czym pisze. dobry spam nie jest zly. [/quote]
:562: Ty na prawde nie wiesz o co nam chodzi...

co dorodzinnej atmosfery to takowa wydaje mi siem byla w tedy gdy na forum udzielali siem jesio strong, yahoo, gg, kafarek, koksiarz, anar [czesciej ;] ] i trochu ludzi ktorzy wiedzieli jak siem fajnie tworzy atmosfere bez przeginania. Sorki, ze siem upieram,ale wydaje mi sime ze tate czasy yly lepsze [choc ja nie mam pelnego porownania - musialby siem wypowiedziec anarek ktory ost tu przebywal wiecej niz ja czy wbd, dawid, blue itp....]

[quote]a te wasze tematy stworzone do tego zeby w nich pisac na inne temty czy ta zaledwie kilka/nascie osob z forum. na poczatku moze i sa ciekawe a po kilku dniach sie staje nieciekawe. [/quote]
widzisz na poczatku wsio jest ciekawe...

[quote]i trzymajcie sie tych swoich sztywnych zasad i regul. zobaczymy jak dlugo tu wytrzymacie i pociagniecie na tym forum.
[/quote]
:558: my juz troszke w porzadku i na dobre atmosferze pocagnelismy forum, np jak ciebie tu nie bylo :P ale pozniej tez... nagle teraz nie pasuje to cos iem dzieje... a troszku siem tez wytrzymalo [i nie mow np ze ja to nie bo baaardzo dlugo nie bylo mnie na forum bo ta absencja byla spowodowana jedynie ogromem nauki... a kazdy ma jakies priorytety w zyciu - ja np chce cos osiagnac; gdyby nie nauka bylbym na forum do dzis siem udzielal... a wyobraz sobie ze zeby sem wyrobic do sesji bede musial dzisiaj laaadnie siem pouczyc i niestety nigdzie nie wyjde :/ ]

[quote]a tak przy okazji piszecie ze nic nie wnioslem na forum. to wy chyba sobie statystyk nie ogladacie luknijcie to moze zdanie zmienicie. [/quote]
to zapewne odnosi siem do mojej wypowiedzi - zacytuj gdzie napisalem, ze nic nie wniosles na forum...
i o co chodzi ci z tymi statystykami :P


[quote]Podejżewam, że połowa z Was Drodzy Moderatorzy kiedy przyjmowała tę funkcję to myślała, że będzie kimś na forum będzie miała większe prawa od zwykłych użytkowników i poprostu chyba trochę Was to kręciło. Sami pewnie wybraliście jakie działy chcecie mieć pod swoją pieczą i w jakich będziecie się udzielać.[/quote]
tak gwoli scislosci:
1. bycie moderatorem to wyroznienie - zgadzam siem. krecilo mnie to - zgadzam siem.
2. nikt nic nie wyieral [z malym wyjatkiem :P S.A. :PPP] tylko otrzymywalo siem propozycie, ze ty i ty wyrozniasz siem tu i tu czy chcesz zostac modem... na to [pamietam po sobie] trzeba bylo wlozyc na prawde duzo pracy...

[quote]Chęć czerpania jakichś korzyści materialnych z tej funkcji mnie śmieszy, przecież to nie praca tylko funkcja na forum[/quote]
nawiazujac tez do dalszej czesci wypowiedzi: nikt przeciez nie mowi, zeby modzi dostawali piesieczna "pensje" - byla mowa tylko o nagrodach dla najaktywniejszych uzytkownikow...
BTW: wielu uzytkownikow zwabilo na forum - mozliwosc wlasnie uzyskania korzysci finansowych w formie odzywek/supli

[quote]są tu "zwykli userzy", którzy mają więcej pojęcia od Was i praktyki bo jak patrzę na profile to jesteście bardzo młodzi a są tutaj userzy starsi i bardziej doświadczeni[/quote]
nie neguje, ale zauwaz, ze wiek tudziez staz na silowni nie sa miara wiedzy...
niejednokrotnie gdy rozmawialem z ludzmi 2x2 z kilkunastoletnim stazem na silowni dochodzilem do wniosku, ze ich wiedza na temat np odzywiania/ suplementacji jest zalosna... :(

[quote]Moderator zaczął ćwiczyć, odżywki drogie, nie ma kasy,[/quote]
nie zdajesz sobie sprawy z tego jaki siem kiedys kombinowalo zeby miec kase na odzywy [of korz nie kosztem forum], a ja jestem akurat osoba ktora trszke mamony na nie wydala [karol potwierdzi %-))) ]
zauwaz tez, ze jak mowiles wielu jest mlodych [co nie powinno dziwic - ja tez :D] ktorzy nie zarabiaja, a kase trzeba iec...

[quote] Ja też chcę 4,8 kg. gainera i 900 g. Kreatyny bo potrzebuję i jestem "Moderatorem" a czym on się zasłużył? [/quote]
on siem zasluzyl tym, ze jesli cos dostal to byl najaktywniejszym uzyktownikiem danego okresu. KROPA.

[quote]Moderatorzy są tylko do utrzymywania porządku w danych tematach, [/quote]
tutaj siem calkowicie nie zgadzam...
moderator to takze ktos kto ma najwiekszy autorytet w danym dziale [po to zostal tam wybrany - thx wiedzy] nie jest tylko porzadkowym...
co do userow - niektorych wiedzy nie podwazam
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

tigre0070 kocham cie czlowieku %-)))



hehe...dzięki :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Połowa ludzi, którym pomógł to młodzież, która ma słomiany zapał i pewnie po miesiącu dieta wylądowała w śmieciach.


myslac w ten spsob pomaganie nie mialoy sensu...
w koncu po co pomagac komus, jesli jest on potencjalnym obibokiem i i tak nie bedzie korzystal ?? ;>

ale "dziekuje" powinno czescie siem pojawiac, mi np. bardzo milo siem zrobilo gdy JArek87 podziekowal za pomoc - nie jest to niestety zbyt czeste :(
ale to tylko smaczek... zawsze tak bylo :P to zalezy od kultury osobistej czlwieka

Nie możesz porównywać konsultacji u dyplomowanego dietetyka a konsultacji u samouka bez dyplomu. WBD ma wiedzę ale póki nie będzie tego na piśmie (dyplom) nie ma co liczyć na profity. Nagradzanie to prywatna sprawa właściciela i nieładnie się jest o cokolwiek upominać bo to małohonorowe i trochę żałosne.

po czesci siem zgadzam...



szkoda ze nowi, czy tez rzadziej udzielajacy userzy siem tez nie wypowiadaja - tylko starzy wyjadacze ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Penetrator, janse ze tak bylem zwyklym userem i dalej nim jestem wiec nie draznij mnie mowiac ogolnie o modach...ja nie wnioskowalem o zadne profity...WBD chce to niech sie upomina ma do tego prawo a ja mu tego nie zabronbie...ja jednak nie lubie jak sie uogolnia i sprowadza wszystkich do jednej calosci...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

ja też mogę tylko powiedzieć "dziękuję" i jeśli ktoś mieszka bliżej postawić browara, co więcej mam zrobić?


Dziękuję wystarczy.Chodzi o to żeby w taki sposób docenić wysiłek i pracę jaką włożył w pomoc...

Co do porad u dietetyka:
Wielu z nich ma wiedzę czysto teoretyczną.Natomiast osoba która ćwiczy i sama stosuje dietę wie moim zdaniem lepiej co podziała....

W wielu sytuacjach "nieuki bez dyplomu" przewyższają tych z dyplomami ,bo łamią zasady których ci drudzy się ściśle trzymają i dzięki temu są rezultaty...

Ja osobiście po liceum idę do studium dietetycznego.
Będę miał dyplom i co z tego?WBD czy kilku innych na pewno będzie wiedziało więcej odemnie....wiesz dlaczego?

bo mają wiedzę praktyczną
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

WBD czy kilku innych na pewno będzie wiedziało więcej odemnie....wiesz dlaczego?bo mają wiedzę praktyczną


Patrząc na blog i zdjęcia WBD nie ryzykowałbym z tą widzą praktyczną, napewno na tym forum jest więcej lepszych "praktykujących" ;) Co do teorii to nie czepiam się bo napewno jest ponad przeciętną ale trzeba przyznać, że nie ma to odzwierciedlenia w praktyce no ale...przecież dietetycy czy lekarze kulturystów to też nie bestie a mają wiedzę o SAA i dobrym odżywianiu, zresztą widać po podopiecznych :)
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Patrząc na blog i zdjęcia WBD nie ryzykowałbym z tą widzą praktyczną, napewno na tym forum jest więcej lepszych "praktykujących"


wiesz, nie wiadomo jak wbd wygladal przed tym jak w ogole zaczal cwiczyc i do czego doszedl w jak krotkim czasie przed przerwa - to jest miara wiedzy i umiejetnosci praktycznego zastosowania; no dochodzi jesio cos co zalezy faktycznie od stazu - tj jakie cwczenia najlepiej dzialaja na twoj organizm...

"lepszych praktykujacych" -chodzi ci o wiekszych ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

powoli zaczynam rozumieć WBD ....wiesz o co chodzi z tym niedocenieniem?

Chodzi o to że włożył wiele pracy i układanie treningów i diet dla "nowych" użytkowników bo wierzył (tak mi się zdaje) że okażą jakąś wdzięczność...że opowiedzą o efektach diety , czy też treningu ułożonego przez Antonia .
Wielu z nich brzydko mówiąc wypieło d.u.p.ę. na forum...dostali to czego chcieli za darmo więc sobie poszli.

Normalnie konsultacje u trenera czy dietetyka kosztują koło 30 zł..tu mają to za darmo.

Dlatego Antonio czuje się niedoceniony...


I oto mi chodziło...

Wojtek: ostrzeżenia dostałeś słusznie wtedy i za coś innego - niepamiętasz?
Teraz pokrzywdzonego z siebie robisz?

Penetrator: odnośnie umów - masz pewne źródło, że tak piszesz?? Nie, więc wiesz...

Żałosne powiadasz?? :) Heh, a wiesz co jest żałosne? Ze jak Karol zrobił konkurs o odżywki to rejestrowało sie wiele ludzi, i nikt nic wtedy nie mówił. Wygrał koleś, który twierdził, że jest czysty - a ponoć już wtedy brał Saa - i co na to powiesz?

PENETRATOR: mowa o blogu to Ci powiem tak...
Trenowałem od 14 listopada 2002r. - 17 stycznia 2004r. (moge Ci wrzucić fotki ze stycznia 2004). Mialem wtedy TYLKO 3 miesięczną przerwę - ZERO CZEGO KOLWIEK ŻADNYCH ĆWICZEŃ NIC = problemy z kręgosłupem... spadki prawie wszystko co zystkałem ;/ maj - lipca 2003r. Zacząłem w sierpniu, pamietam tylko tyle: wyciskanie na ławce 60kg poszło, a 70kg mnie o mało co nie zgniotło... w styczniu pchalem już 98kg, i moja budowa byla o wiele lepsza.
Wiedz jeszcze, że trzymałem dopiero diete na przełomie 2003/2004r. Więc nie jestem karkiem - bo raz - nie chce nim być, dwa nie stać mnie na drogą w utrzymaniu dietę i odżywki...
Kombinuje jak moge - poza tym juz dawno nie chce być wielki... wolę zdrową sylwetkę - jak to kiedyś Strong określił.

  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
"Wiesz, ja jednak wole wyszalec siem w realu, a nie na forum... jesli nie masz innej alternatywy to smutne "

a kto powiedzial ze ja sie nie bawie w rzeczywistosci?? he?? widziales takie cos?? bo ja nie. siedzialem sobie przed wyjsciem na sylwestra w domku to se pospamowalem troche no i co stalo sie cos?? nie. ja na forum sobie pisalem dla jaj. jesli dla ciebie jest to tak wazna czesc zycia to ... smutne

dla mnie pisanie na forum to rozrywka i zabawa. robie to dla przyjemnosci a nie po to zeby czerpac z tego profity. pisząc tu napewno nie licze na cokolwiek ze strony innych.

"co do moich wypowiedzi i ich stylu - przykro mi ze ci nie odpowiada " - styl twoich wypowiedzi jest jak najbardziej ok

"w koncu po co pomagac komus, jesli jest on potencjalnym obibokiem i i tak nie bedzie korzystal ?? ;> "
po pytaniu i po wypowiedziach odrazu widac kto jest obibok a kto nie.
a no i poziom naszych odpowiedzi powinien byc uzalezniony od poziomu pytania.


"o co chodzi ze statystykami???" zobacz czyje posty sa na 1 i 2 miejscu w najaktywniejszych i najczesciej wyswietlanych tematach ;)


widziasz avanger ty tez piszesz ze ci sie nudzi i juz cie to nie kreci, ale nie domagasz sie w zamian za to jakichs kozysci i o to mi chodzi.

nie tylko wbd nie jest latwo znalezc kase na suple. myslisz ze ja sram kasa na prawo i lewo?? nie a jakos sie nie dopominam i nie zale ;p trzeba umiec sie zakrecic i znalezc nawet dorywcza prace. a nie isc na łatwizne.

aa i nie mow do mnie chlopcze ok?? :P bo takim tonem to moze mowic nauczyciel w szkole do ucznia :P
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

wiesz, nie wiadomo jak wbd wygladal przed tym jak w ogole zaczal cwiczyc i do czego doszedl w jak krotkim czasie przed przerwa - to jest miara wiedzy i umiejetnosci praktycznego zastosowania; no dochodzi jesio cos co zalezy faktycznie od stazu - tj jakie cwczenia najlepiej dzialaja na twoj organizm...

"lepszych praktykujacych" -chodzi ci o wiekszych ??


Masz rację nie wiadomo jak wyglądał ale przecież po to jest blog żeby to przedstawić, nie zrobił tego. Zresztą jakkolwiek by nie wyglądał to i tak nie jest to imponujące nie wywyższam się bo wg. mnie też nie wyglądam super ale nie "wracam do formy" tylko staram się ją uzyskać, wracać to może Arnie albo Ronnie.

Tak, chodzi mi o większych. Bo przecież jeśli praktykujemy w tym sporcie to to widać bo to bodybulding. Można oczywiście dojść do tego poprzez SSA w krótkim czasie ale to już inna broszka.

Nie ze wszystkim się zgadzam (chodzi mi o przydzielanie nagród w konkursach) pisałem już o tym w "Motywator" nie podoba mi się, że nagrody zostają przyznawane osobą mającym styczność z SSA no ale trudno nie ja nagradzam i trzeba uszanować decyzję nie będę płakał. Zresztą chudzielec słabo zareklamowałby odżywkę a ktoś kto wygląda dobrze pomimo, że zrobił to "na skróty" zwabi klijenta, który się będzie opierał tylko na fotkach, Prawa rynku, a to jest sklep !

(moge Ci wrzucić fotki ze stycznia 2004)


Jak chcesz to wrzuć fotki jak jesteś w formie a przynajmniej ten temat zamkniesz raz na zawsze.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
" Masz rację nie wiadomo jak wyglądał ale przecież po to jest blog żeby to przedstawić, nie zrobił tego. Zresztą jakkolwiek by nie wyglądał to i tak nie jest to imponujące nie wywyższam się bo wg. mnie też nie wyglądam super ale nie "wracam do formy" tylko staram się ją uzyskać, wracać to może Arnie albo Ronnie. "

no zgadzam sie teraz z penetratorem znowu. na forum krązą jakies "opowiesci o mistycznym" wyglądzie i osiągach wbd, ale prawde mowic widzial go ktos w "swietlanej formie".

zeby nikt nie bral tego zbytnio do siebie to napisze ze specjalnie napisalem to takimi slowami. wyolbrzymiam ale specjalnie zeby mozan bylo to lepiej zrozumiec


co do mojej wygranej to temat byl walkowany wiele razy. nie bojcie sie zestawu nie zmarnowalem :) :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
btw WBD nigdy nie bylem, nie jestem i nie bede twoim, jak to zgrabnie napisales, "kolesiem" okok??
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Wojtek: widziało mnie kilka osób... wrzuciłem na początku bloga fotki z mojej najlepszej formy.
I tu o to mi chodzi w temacie - wracam do formy - mam na myśli wrócenie do tego co kiedyś prezentowalem.
A nie jakaś mega forma... nie rozumiecie słów panowie...
Wojtek: a co powiedziałem, że jesteś moim kolegą?? Raczej nie, wiec miłego dnia Ci życze.

Poza tym geniusze dawno temu zanim tu byliście - karol nagradzał najbardziej aktywnych (nie spamerów) kreatynkami - drobny upominek - i o to mi chodzi, by to powróciło...
A nie, żebym to ja dostał!


  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

jesli dla ciebie jest to tak wazna czesc zycia to ... smutne


i dlatego nie bylo mnie wczesniej na forum przez jakies 0,5-1 roku ?? Taaaaak...

nie tylko wbd nie jest latwo znalezc kase na suple. myslisz ze ja sram kasa na prawo i lewo?? nie a jakos sie nie dopominam i nie zale ;p trzeba umiec sie zakrecic i znalezc nawet dorywcza prace. a nie isc na łatwizne.

ja pisalem tam o sobie ;)
a co do wbd i jego dorywczych prac - to jest on wg mniejedna z bardziej przedsiebiorczych osob - kto jesio ma swoj sklep internetowy ??


aa i nie mow do mnie chlopcze ok?? n bo takim tonem to moze mowic nauczyciel w szkole do ucznia n

oka, spox :P ale siem zirytowalem, a wyzywac nie chcialem %-)))


le nie "wracam do formy" tylko staram się ją uzyskać, wracać to może Arnie albo Ronnie.

%-))) wiesz, ja tez jak wroce na silke to bede siem upieral przy tym ze wracam do formy bo spadki sa horendalne :PPP
jezeli ktos do czegos doszedl, a pozniej z roznych przyczyn stracil i chce to odzyskac - to dla mnie jest powrot do formy - zreszta org lepiej juz reaguje na wysilek posaiad pewne rezerwy thx szybciej siem "wraca" niz buduje to samo...
zreszta ja tez nigdy nie chcialem byc kulturysta tylko w jak najszybszy [zdrowy !!] sposob osiagac satysfakcjonujaca mnie sylwetke


Tak, chodzi mi o większych. Bo przecież jeśli praktykujemy w tym sporcie to to widać bo to bodybulding. Można oczywiście dojść do tego poprzez SSA w krótkim czasie ale to już inna broszka.

1.tak to widac...
2. ja mam przerwe jakies juz 17miechow i na prawde nie bylbys pod wrazeniem mojej aktualnej muskulatury :PPP %-))) choc spadek to 37-37,5 w bicu jesio jest :P [a zaczynalem od 27cm %-))) ]


Zresztą chudzielec słabo zareklamowałby odżywkę a ktoś kto wygląda dobrze pomimo, że zrobił to "na skróty" zwabi klijenta, który się będzie opierał tylko na fotkach, Prawa rynku, a to jest sklep !

to jest smutne !!!!!!
ale neistety w duzej mierze prawdziwe... choc najlepszym wyjscie bylby ktos posredni - kto wie jak cwiczyc itp ma juz staz i cos osiagnal, ale nie wyglada siupel ;)
bo efekt odzywek lepej widac na takich osobach... szczegoleni na tych ktorzy nie stosowali saa

btw: nie jesem na bierzaco i nie wiem czy dobrze dedukuje - o kogo chodzi z saa i konkursiwami ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Ava: o wojtka - greater'a
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Poza tym geniusze dawno temu zanim tu byliście - karol nagradzał najbardziej aktywnych (nie spamerów) kreatynkami - drobny upominek - i o to mi chodzi, by to powróciło...


wbd nawiazywal do tego jak bylo kiedys [gdy o tobe jesio nic nie bylo slychac a pojawiles siem dziwnym trafem w okresie dla mnie wybitnie groteskowym, tj. walki o zestaw odzywek] - cczyli ewentualnych nagrod dla najaktywniejszych uzytkownikow [i to wcale nie byly drogie prezenty


to samo juz wczesniej pisalem... :)


wd - czyli mi siem dobrze dedukowalo ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Wojtek: jeszcze jedna rzecz - jakby odżywki wygrał hmmm np. ktoś inny - powiedzmy Bloniu - to twoj temat na forum nie bylby tak wysoko - poza tym to tylko wyswietlnia i najaktywniejszy temat - odpowiedzi. I co z tego??
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
heh tak czytam i sobie wnioskuje ze ta konwersacja do niczego nie prowadzi...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024