Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatorów i zwykłych userów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
a tak piszac juz na tamat. masz moda to masz pewne obowiązki. czego sie spodziewales ?? zeby odrzywki ci wysylałi co tydzien?? bez przesady. powinienes sie cieszyc ze masz funkcje moderatora bo to duze wyroznienie.
czujesz sie niedoceniony?? a czego sie spodziewales?? ze ci beda ludzie sie klaniac i kwiaty sypac przed toba??


kurva no nie moge. ja gdybym mial funkcje moderatora napewno bym nie nazekal. a ty sie zalisz ze cie nie doceniaja i ze bys chcial jakies gratisy.

sory za takie slowa ale jakos mnie to w oczy razi.
wszedzie gdzie tylko mozesz reklamujesz swoje strony, reklama kosztuje a ty masz to za free. i jeszcze sie dopominasz o suple.



nie chcesz tu byc nikt cie nie trzyma. z niewolnika nie ma pracownika
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Polecam Ci pomaganie dzień w dzień - odpisywanie na każdy temat w dziale trening -

wiesz moim piorytetowym działem są Sterydy reszta to raczej tylko przez ciekawość... W dziale sterydy jestem 5 dni w tygodniu od pn-pt między godziną 8.00 a 16.30 zawsze staram się pomóc nie nie czekam na jakieś specjalne podziękowania... Robię to dla przyjemności... :568:
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Wojtek: chcesz? Oddam Ci moda - wbijam w to...!
JAK CI ZALEZY TO CI GO ODDAM - BO JA JUZ NA TO LEJE...
REKLAMUJE STRONE? MAM W PODPISIE I CZASEM WRZUCE LINK NA FORUM DO ARTYKUŁU...

Jasne kwiaty chce... ;/
qrwa odechciało mi sie prowadzić z wami konwersacje...

  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Kujsus: z tego względu jesteś - bo pracujesz i masz dostęp do kompa...
A spójrz na to z drugiej strony - ja nie pracuje, udzielam sie tu... a internet i cala reszta kosztuje :( zreszta mniejsza z Tym - BLUE ARMY wypierdol ten post wpizdu...

  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
forum jest dobrowolne nikt ci nie kaze sie tu udzielac. tylko nie płacz nam tu na koniec.


a moda nie chce bo po co?? chyba po to zeby banowac wszystkich
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

a moda nie chce bo po co?? chyba po to zeby banowac wszystkich


moim zdaniem powinno sie jasno i wyraznie skonkretyzowac regulamin...powinno sie go przedewszystkim odswiezyc :-)wprowadzic pare zmian...zmian ostrzezen przedewszystkim...jest duzo do zrobienia ale kurwa nikt nikogo nie słucha do ciezkiego huja :-(uporzadkowac dzily takze byloby dobrze to jest kurwa mać wlasnie to o czym pisał anar ze kurwa nie chce mi sie powtarzac 5 gram w nietreningowe a 10 w treningowe...popodwieszac pare postow...zrobic osobny dzial rozrywka zeby nie bylo burdelu w na kazdy temat...syf sie zrobil ale nikomu sie nie chce za to zabrac bo i po co :-) jest w tym troche smutnej racjie :-(
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
WBD: piszesz, że nie chodzi tutaj o upominki, ale własnie dlatego założyłeś ten temat i dlatego udzielasz się na innym forum, bo tam coś dostajesz. Pogadaj z Adminem może się zgodzi na jakieś warunki. Ja jestem za zrobieniem jakieś pożądnej wyszukiwarki i częstszym pisaniem do kogoś by z niej sobie udzielił sam pomocy. Chcesz odejść to odejdź tylko z honorem, a nie użalając się wszystkim jak to tutaj jest.
  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
A jak juz jest temat o modowaniu itp,. to zauwazyłem ze Ty WBD jestes modem w SZTUKACH WALKI a za duzo to tam Ciebie nie widac czemu np nie jest nim BODY ktory mysle na bierzaco jest tam duzo bardziej niz inni.
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

Ja jestem za zrobieniem jakieś pożądnej wyszukiwarki i częstszym pisaniem do kogoś by z niej sobie udzielił sam pomocy

kurwa mac jest wyszukiwarka zle dziala? do wszystkich sie pisze poszukaj .... ale najpierw zanim zadaja pytania powinni wszystko poczytac a nie od razu pisac napisz mi trening i zostawia numer gadu czy adres poczty , ja mysle ze tzreba cos takiego ustawic, klikasz na dzial ( chodzi o te tematyczne odrzywianie trening syplementy) i pozakuje sie cos takeigo urzytkownikowi przed zalozeniem tematu pzreczytac wszyskie podwieszone tematy :) w innym razie keidy zadasz pytanie na ktore jest odpowiedz w podwieszonych tematach dostajesz ban :)
  • 0

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

zrobic osobny dzial rozrywka zeby nie bylo burdelu w na kazdy temat...syf sie zrobil ale nikomu sie nie chce za to zabrac bo i po co

ja jakbym miał czas w pracy a czasami tak jest to bym mógł się w to pobawić, ale nie mam pojęcia jak się zakłada nowe działy itp...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Co do kujsusa to jest on bardzo wytrwały, jak wchodze w jakiś powtarzający się często temat to nawet nie mam ochoty odpisywać, a kujsus zawsze coś napisze i się nie zniechęca :)

WBD zbanuj wszystkich usuń dział TRENING to admin się szybko zjawi :D:D
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
gdzieś musiał napisać te 2200 postów :D

Wszędzie się udziela i nie narzeka :)

Więc WBD nie narzekaj tylko lepiej się przyznaj że spodziewasz się profitów...tak jak napisał Chousu, jak chcesz odejść to zrób to z honorem i proszę : Nie użalaj się :)
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
kujsus, Ty nie mozesz nowych dzialow tworzyc my zreszta takze nie....
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

a kujsus zawsze coś napisze i się nie zniechęca

jak mam coś do powiedzenia to napisze... a jak nie mam to nie pisze... proste :)

WBD, olej sprawę, zajmuj się tym czym się zajmowałeś do tej pory i luz... Chyba treningi są najważniejsze, nie? a forum to dopełnienie naszego zainteresowania sportem itp.
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

a forum to dopełnienie naszego zainteresowania sportem itp.



Mądre słowa...
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Tylko admin lub założyciel forum mogą dodawać działy itp. A wątpie żeby tym osobom chciało sie cokolwiek robić.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Chcialbym tylko stwierdzic fakt, ze rok 2005 byl bogaty w konkursy :-> mysle, ze 2006 rowniez zaliczymy do udanych :>
Pozatym uwazam, ze na tak male forum, Admin i tak sporo kasy w nie wlozyl :>


Co do zmian i pozadku na forum - sa planowane i beda - forum ma sie rozwijac i bedzie sie rozwijalo, bo lezy to w naszym i admina interesie.
  • 0
[you]
pozdro :P

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

a tak piszac juz na tamat. masz moda to masz pewne obowiązki. czego sie spodziewales ?? zeby odrzywki ci wysylałi co tydzien?? bez przesady. powinienes sie cieszyc ze masz funkcje moderatora bo to duze wyroznienie.
czujesz sie niedoceniony?? a czego sie spodziewales?? ze ci beda ludzie sie klaniac i kwiaty sypac przed toba??


kurva no nie moge. ja gdybym mial funkcje moderatora napewno bym nie nazekal. a ty sie zalisz ze cie nie doceniaja i ze bys chcial jakies gratisy.

sory za takie slowa ale jakos mnie to w oczy razi.
wszedzie gdzie tylko mozesz reklamujesz swoje strony, reklama kosztuje a ty masz to za free. i jeszcze sie dopominasz o suple.



nie chcesz tu byc nikt cie nie trzyma. z niewolnika nie ma pracownika

wojtek... ty na prawde nie masz pojecia o czym piszesz bo nie potrafisz postawic siem w sytuacji wbd. on juz dziala na tym forum [i kilku innych] od paaaru ladnych lat, a Ty - jaki masz staz ?? mowilo siem o niedocenianiu itp.... a Ty teraz co robisz ?? bluzgasz bo koles czuje sem juz tym troche zmeczony, a ma okazje robic to samo ale dod. miec w tym cel [oprocz nadrzednego - pomocy] rowniez ten przyziemny - profity...
nie masz tez porownania jak bylo na forum moze nie 3, ale 2-2,5 roku temu...

co do funkcji moda - wszystko powszednieje -oka jestes modem czujesz siem odpowiedzialny, starasz siem pomagac, ale nie jarasz siem tym [nawiazujac do teego, ze: "ja gdybym mial funkcje moderatora napewno bym nie nazekal."]


forum jest dobrowolne nikt ci nie kaze sie tu udzielac. tylko nie płacz nam tu na koniec.


a moda nie chce bo po co?? chyba po to zeby banowac wszystkich

wojtek wqr*** mnie - uwazaj bo ode mnie bana tez mozesz dostac :573:


moim zdaniem powinno sie jasno i wyraznie skonkretyzowac regulamin...powinno sie go przedewszystkim odswiezyc :-)wprowadzic pare zmian...zmian ostrzezen przedewszystkim...jest duzo do zrobienia ale k**** nikt nikogo nie słucha do ciezkiego ch*** :-(uporzadkowac dzily takze byloby dobrze to jest k**** mać wlasnie to o czym pisał anar ze k**** nie chce mi sie powtarzac 5 gram w nietreningowe a 10 w treningowe...popodwieszac pare postow...zrobic osobny dzial rozrywka zeby nie bylo burdelu w na kazdy temat...syf sie zrobil ale nikomu sie nie chce za to zabrac bo i po co n jest w tym troche smutnej racjie

dyndel - wlasciwie to wsystko jest... i faq i wyszukiwara tylko userzy nie korzystaja, a mnie nie ma np non stop [wlasciwie to w ogole tylko ost troszeczq] upominac, usuwac, ostzregac... :(((

A jak juz jest temat o modowaniu itp,. to zauwazyłem ze Ty WBD jestes modem w SZTUKACH WALKI a za duzo to tam Ciebie nie widac czemu np nie jest nim BODY ktory mysle na bierzaco jest tam duzo bardziej niz inni.

ja nie wiem ale to moze byc racja - a co w zwiazku z tym ??
Tylko admin moze nadawac moda... a o tym juz rozmawialismy...

Co do kujsusa to jest on bardzo wytrwały, jak wchodze w jakiś powtarzający się często temat to nawet nie mam ochoty odpisywać, a kujsus zawsze coś napisze i się nie zniechęca

dawid - mam nadzieje ze o mnie tez pamietasz jesio ;)
swego czasu siem czlowiek staral nawracac "mlodych - glupich - gniewnych" :PPP



ja 1. nie mam czasu [dziwie siem ze zostal mi mod... ale siem ciesze - moze to przez sentyment do czsow sprzed "wielkiego kryzysu" :P]
2. jestem i zawsze bylem wierny k.pl :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
PS. sorki odnosnie konkursow nie powinienem siem wypowiadac - nie jestem na bierzaco...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...

dawid - mam nadzieje ze o mnie tez pamietasz jesio
swego czasu siem czlowiek staral nawracac "mlodych - glupich - gniewnych"

Pamietam bardzo dobrze, tylko akurat napisałem o kujsusie bo jest aktywny w tym samym dziale co ja :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024