Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Moderatorów i zwykłych userów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
avanger banem to se mozesz straszyc. chcesz to banuj ja plakal nie bede. wbiajm w twoje bany.

i co z tego ze działa te 2 czy 3 lata?? to znaczy ze jest tu jakims "bogiem"? ja swoje stare konto zalozylem tez dosc dawno temu i jakos nie placze ze mi sie nudzi.
i nie mow ze nie mam pojecia o czym pisze bo skad ty mozesz o tym wiedziec czy umiem sie postawic w czyjej sytuacji.

pokaz mi gdzie bluzgam.

czuje sie zmeczony ok. spoko. jego sprawa. ale zaby sie dopominac w taki sposob jakichs profitow. przesadzil. wyskakuje z jakimis pretensjami ze nie dostaje supli za to chyba sobie zartuje. to jest male forum i nie kazdego stac zeby rozdawac odrzywki po kilkaset zlotych dla wszyskich modow.

funkcja moda jest dobrowolna. zgodzil sie to niech nie nazeka tylko poprosi o zdjecie jej i juz. co to za problem?? napewno jest kilka osob ktory chetnie zajma jego miejsce i tez poradza sobie z "odpowidzialnoscia" jaka daje ta pozycja.

i jak chousu i tigre0070.

ogolnie to strasznie sie coponiektorzy podniecaja i zucaja bo ich idol WBD odchodzi. myslicie ze co forum sie rozpadnie??

chlopaki wrzuccie na luz. nie jeden wiecej znaczacy czlowiek odchodzil i sobie bez niego ludzie radzili.


:555::555::555::555::555::555::555::555:
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

andi17
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
moim zdaniem WBD przesadza jezeli znudzila mu sie darmowa praca na forum to niech ustapi miejsca komus ambitnemu a takich osob na forum nie brakuje
  • 0
happysad

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Ava: dzieki...
Wojtek: nie rozumiesz nadal czegoś! Kiedyś były profity na forum - a kreatyna.pl - była jeszcze "niższą" firmą... ale Ciebie wtedy nie było..
.

i co z tego ze działa te 2 czy 3 lata?? to znaczy ze jest tu jakims "bogiem"?


Twoj poziom inteligencji jest równym twojemu wiekowi?? Czegoś nadal nie rozumiesz. NIE JESTEM BOGIEM TO RAZ, A DWA - AVA MA NA MYŚLI, ŻE WŁOŻYŁEM W TO FORUM WIĘCEJ CZASU NIŻ TY I WIELU INNYCH... Jestem jednym z najdluzej dzialajacych modów (Strongbart, Anar, Avanger, a potem gdzieś na drodze ja...)
Sęk w tym, że gdyby nie moja (i wyzej wymienionych kolegów) praca, forum by powoli się rozbudowywało... A tak zobacz jak obszernie są "obdarowane" działy - takie jak suple, odżywianie, sterydy (zasługa wielu osób dawid, koksiarz, kafar swego czasu i wielu innych - kujsus... i inni), a także dział Trening...

Rugby: mam tam moda, aby pilnowąć porządku - ale nie rozerwe sie, oprocz forum mam wlasne życie (jak każdy z was).
Więc nie mów - że potrafisz się postawić w mojej czy kogoś innego (z tych co sa tu kilka lat) sytuacji - bo NIE MOZESZ...


to niech ustapi miejsca komus ambitnemu a takich osob na forum nie brakuje


Ambicja to jedno, a wiedza to drugie... (i to drugie ważniejsze...) już dawno chciałem aby był drugi mod - w czerwcu... ale nie znalazła się osoba moim zdaniem godna tej posady.

  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
wojtek - twoje wypowiedzi sa w moim odczuciu smeszne i szczeniackie...
jakkolwiek moge zrozumiec, ze nie spodobalo ci siem zachowanie wbd - oka, ale po co siem tak spinac, czlowieku ?? po co twoje moim zdaniem dosc agresywne posty ??

a z tym stawianiem siem w czyjejs sytuacji - wbd ma racje - nie mozesz siem postawic w tej sytuacji bo nigdy w takowej nie byles

wyskakuje z jakimis pretensjami ze nie dostaje supli za to chyba sobie zartuje. to jest male forum i nie kazdego stac zeby rozdawac odrzywki po kilkaset zlotych dla wszyskich modow.

a oto przyklad dziecinnej odpowiedzi ktora moze byla nastepstwem niezrozumienia czy czegos w tym stylu...
wbd nawiazywal do tego jak bylo kiedys [gdy o tobe jesio nic nie bylo slychac a pojawiles siem dziwnym trafem w okresie dla mnie wybitnie groteskowym, tj. walki o zestaw odzywek] - cczyli ewentualnych nagrod dla najaktywniejszych uzytkownikow [i to wcale nie byly drogie prezenty - kilka wartosci mniejsze od tego czym ty zostales obdarowany, bozamykaly siem w 100zl jak dobrze pamietam, np. jakas kreatynka czy cos] bylo tak (moge siem oczywiscie mylic) raz na 2-3 mieczy [byl okres jak dobrze pamietam ze praktycznie z miesiaca na miesiac] - no i oka. symbolika. i wszyscy byli szczesliwi, a forum siem rozwijalo na skutek konkurencji i starania siem wyrobienia sobie "marki"...

funkcja moda jest dobrowolna. zgodzil sie to niech nie nazeka tylko poprosi o zdjecie jej i juz. co to za problem?? napewno jest kilka osob ktory chetnie zajma jego miejsce i tez poradza sobie z "odpowidzialnoscia" jaka daje ta pozycja.

mod to nie tylko taki koles porzadkowy - bo takich ambitnych i chetnych do zabawy na pewno by siem znalazlo i to kilku (przynajmniej na poczatku) - ale przede wszystkim ktos kto ma ugruntowana wiedze [i ponadprzecietna w stosunku do innych userow] w danej tematyce. Mod to ktos z ktorego zdaniem user najbardziej siem liczy. Wiedza jest najwazniejsza. ja nie chce oceniac wiedzy okreslonych uzytkownikow z prostego powodu: nie jestem na bierzaco, nie widzialem jakichs blyskotliwych wypowiedzi, ale bylem tylko w kilku tematach... wydaje mi siem ze mozna jednak kogos znalesc ;) i zycze tego sobie i wam. [ja mialem pewne swoje typy, ale oni albo rowniez nie maja czasu i na pojawiaja siem na forum, albo siem pojawiaja, ale i tak nie maja czasu :P ]

ogolnie to strasznie sie coponiektorzy podniecaja i zucaja bo ich idol WBD odchodzi. myslicie ze co forum sie rozpadnie??

mam nadzieje, ze nie byla to aluzja do mojej osoby i tego ze w miare potrafie siem utozsamic z tym "forowatym" ;) aspektem sytuacji wbd...
no coz Wodz Bialy Dres od zawsze byl moim idol - prawda wyszla na jaw - tak samo niepodwarzalna jak to ze kiedys okazalo siem ze jestem kobita [nieliczni moze kojarza o co chodzi :PPP ]
a co do forum to mysle ze forum na tym straci. ale nie probowalem zatrzymywac wbd, ani mu dogadywa, ani robic wyrzutow, ani pierd*** glupot jak niektorzy; ja nie panikuje ze wbd chce odejsc - jego decyzja. uszanuje
ja tylko [z tego co widze bezskutecznie] probowalem przytepic wasze wypowiedzi starajac siem pomoc wam go zrozumiec...

Twoj poziom inteligencji jest równym twojemu wiekowi??

wiek = IQ <= powinszowac %-)))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
aha, jesio mi siem przypomnialo...

mowicie o porzadku na forum itp. - faaaajnie.
ale ktos ten burdel robi - userzy i nie jacys kolesie ktorzy sa 1szy raz na forum i nie wiedza ze nie mozna rozkopywac tematow, tylko np. zdarza siem niejaki Greater, ktoremu odbijalo w sylwestra i w praktycznie kazdym temacie pojawialy siem bezsensowne posty typu "ups ups" czy cos w tym stylu...

sorki, ale troszku siem zdziwilem, ze nikt [np. blue] tego nie usuwal...
i nie bylo to tylko na tym forum [bo to pol biedy], ale jesio np w moim odzywianiu
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
avanger, spoko szefie..
ale udzielil sie nastroj sylwestrowy..i niechcialem czegosc takiego robic.. :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
wlasnie dlatego ava jestem za tym od samego poczatku zeby nasza ekipa modow mogla edytowac posty w kazdym dziale ( dawno bym powywalal te upsupsy ) bo akurat dosc czesto siedze na forum i wtedy bylem ale nic nie moglem zrobic :-(
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Ava: masz racje :)
A odnośnie tych bezsensownych wypowiedzi typu "jazda", "ups ups" - to faktycznie było to przegięcie ... :)
Blue: możesz to chociaż teraz pousuwać - bo syf tylko zrobiło :)

  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
co do usuwania wypowiedzi - mnie tez troche razilo jakas jazda czy upsa upsa ;-) ale tez to byl tylko jeden dzien - sylwestrowy wieczor - a forum jest dla ludzi a nie dla robotow -
pytanie - odpowiedzi - post zamkniety
jezeli tak by bylo nie bylo by klimatu :>
  • 0
[you]
pozdro :P

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Anar: nie chodzi o to "pytanei - odpowiedzi - post zamkniety"
Tylko o to zeby syfu nie było a te posty wprowadzały "burdel" do tematów.
PISZE SIE NA TEMAT, JAK NIE TO KASUJE ODP. I OSTRZEŻENIE - REGULAMIN.

  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
dokładnie a upca ucpa niech sobie piszą w specjalnych tematach do tego stworzonych a takowe byly np co robicie na sylwka :-)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
avanger moje ppsty moze i sa troche "agresywne" ale jakos strasznie udezylo mnie to w oczy ze w taki sposob dopomina sie profitow. mozan bylo napisac to w inny sposob.


o co wam chodzi z tym upca upca i jazda. k***a co z was za sztywniaki jakies sa ( nie wszyscy) wszedzie tylko zasady regulaminy i porzadek. bez przesady. byla sylwestrowa atmosfera luz blues i bylo milo a wy dalej swoje regulaminy zasady i reguły. kiedys sobie bedziecie pluc w brode ze zamiast sie bawic jak mozna bylo to tylko jakich regulaminow pilowaliscie. kozystajcie z zycia troche.
spuscie troche powietrza bo za duzo go nabraliscie.

WBD na tym forum zarejestrowalem sie jakies 1.5 roku temu, wczesniej tego nie zrobilem bo nie interesowalem sie zbytnio tematem supli i nie mialem o tym pojecia.

za szczeniackie moge tak samo uznac wasze "dorosle" doscinki co do poziomu mojej inteligencji. tacy powazni jestescie?? buahahaha

popusccie troche zwieraczy.


wy chyba nie rozumiecie czegos. zeby forum se rozwijalo i bylo fajnie milo i przyjaznie to trzeba troche "rodzinnej atmosfery". a nie tylko zasady itp. takie sztywne trzymanie sie zasad jest glupie. troche luzu by sie przydalo. bo to robi sie nieciekawe. popada sie w rutyne i to sie nudzi. dziwicie sie ze wbd chce odejsc. bo jest nudno. sam mowi ze caly czas te same pytania. to wlasnie to o czym pisze. dobry spam nie jest zly.

a te wasze tematy stworzone do tego zeby w nich pisac na inne temty czy ta zaledwie kilka/nascie osob z forum. na poczatku moze i sa ciekawe a po kilku dniach sie staje nieciekawe.

tak jak naar pisał:

"sylwestrowy wieczor - a forum jest dla ludzi a nie dla robotow -
pytanie - odpowiedzi - post zamkniety
jezeli tak by bylo nie bylo by klimatu"

nie pasuje wam moj styl pisania to dajcie bana na ip. mi to zwisa i powiewa.
i trzymajcie sie tych swoich sztywnych zasad i regul. zobaczymy jak dlugo tu wytrzymacie i pociagniecie na tym forum.

bo to forum jest dla ludzi a nie ludzie dla niego.


a tak przy okazji piszecie ze nic nie wnioslem na forum. to wy chyba sobie statystyk nie ogladacie luknijcie to moze zdanie zmienicie.

a i jak by ktos nie wiedzial to moje stare konto ktore mi zablokowali to :WojtekX
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
a dlaczego zablokowali??

Regulaminu czasem trzeba przestrzegać bo się wtedy syf robi...
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
no wiadomo ze trzeba przestrzegac ale byl sylwestre. impreza raz w roku a oni dalej tylko swoje zasady i regulaminy.

zablokowali bo nie pasowalo im ze rozpisalem kolesiowi metke na 1 cykl. co zreszta potem przyznali sie do błedu ale odblokowac to juz nie laska
aa no i ktorys z modow sam polecil metke na 1 cykl wiec czemu o n nie dostal ostrzezenia??
taka dziwna sytuacja troche, no ale jakos sie nie zaplakalem na smierc i se nowe konto zalozylem :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
tak btw widze ze styl moich wypowiedzi niebardzo przypadl wiekszosci modow z tego forum :):) hehehe milo mi :)
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Możesz nie pisać im, bo pewni wszyscy myślą, że skoro w dziale Sterydy to o mnie chodzi a ja nie miałem z tym nic wspólnego :)
ps. Meta nie jest zła na 1 cykl :) ( ale nie mówcie nikomu :D:D )
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
styl twoich wypowiedzi Greater nie jest zły..po prostu sie nie patyczkujesz :)

dawid1920, racja...ale nie dla wszystkich :) trzeba wiedziec co i jak :)
  • 0

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
akurat to ty wtedy tez poleciles metke na 1 cykl bo jak sam piszesz ze jest ok, ja mysle tak samo.

wtedy ktos inny mnie tam zablokowal, a no i wbd tez sie przyczynil do tego bo dal mi ostrzezenia za darmo praktycznie
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
Tak czytam ten temat i muszę mimo wszystko przyznać rację Wojtkowi. To znaczy przyznać rację...po części zgadzam się z jego zdaniem na ten temat. Podejżewam, że połowa z Was Drodzy Moderatorzy kiedy przyjmowała tę funkcję to myślała, że będzie kimś na forum będzie miała większe prawa od zwykłych użytkowników i poprostu chyba trochę Was to kręciło. Sami pewnie wybraliście jakie działy chcecie mieć pod swoją pieczą i w jakich będziecie się udzielać. Chęć czerpania jakichś korzyści materialnych z tej funkcji mnie śmieszy, przecież to nie praca tylko funkcja na forum gdzie też sami nie tylko dajecie ale i zyskujecie bo napewno są tu "zwykli userzy", którzy mają więcej pojęcia od Was i praktyki bo jak patrzę na profile to jesteście bardzo młodzi a są tutaj userzy starsi i bardziej doświadczeni (oczywiście nie mówię o sobie żeby było jasne :P ). Nie podpisywaliście z Karolem żadnej umowy zobowiązywującej go do wypłacania Wam profitów z funkcji jaką pełnicie, zrobiliście to bo sami chcieliście i sami zgłośiliście się i wiedzieliście, że to nie praca tylko spełnianie się w tym co lubicie i w każdej chwili możecie zrezygnować. Nie chce tutaj nikogo obrażać ale wygląda to tak: Moderator zaczął ćwiczyć, odżywki drogie, nie ma kasy, konkursy organizowane przez Karola wygrywają "zwykli" jak to !? Jak tak może być ! Ja też chcę 4,8 kg. gainera i 900 g. Kreatyny bo potrzebuję i jestem "Moderatorem" a czym on się zasłużył? Otóż nie tylko Moderatorzy pomagają, sam pomogłem pewnemu młodzikowi i miałem z tego satysfakcję, pomogłem ale nie musiałem i wy też macie ten wybór. Nie musicie radzić możecie tylko dbać o porządek w swoich działach i to wystarczy, ktoś zawsze pomoże napewno. A nie podoba się taki system? To napisać do Karola, że się rezygnuje i poszukać sobie pracy. Ludzie każdy by tak chciał nie ruszać tyłka z domu siedzieć przed kompem, robić co się lubi i jeszcze co miesiąc mieć za to kase na koncie ale życie nie jest takie proste. Czasami trzeba wstać o 5:00 rano, odwalić 8-10h i wrócić do domu styrany jak wół i tak codziennie, żeby mieć na swoje wydatki. Troche nieładnie to wygląda to zupełnie tak jakby się upominać od kogoś prezentu lub życzeń na urodziny, no poprostu śmieszna sprawa i tyle, nie ma na to żadnego sensownego tłumaczenia. A co do gościa z Trec'a, że niby jest doceniany, napewno pracuje w firmie jako dietetyk- doradca, nawet jest podany jego numer telefonu. To poprostu jego praca bo jest dietetykiem czy tam trenerem z dyplomem i co miesiąc jedzie do Trec'a po pasek z wypłaty- normalna praca, pewnie oprócz tego robi inne rzeczy w firmie, Twojego telefonu nie widziałem na głównej stronie Kreatyna więc do niczego nikt Cię nie przymusza. Moderatorzy są tylko do utrzymywania porządku w danych tematach, pomoc to Wasza wola , nie chcesz ? Nie pomagaj ! ktoś inny to zrobi nie martw się, może nawet lepiej, bo przecież modzi to byli zwykli userzy dyndel, Dawid1920, Bloniu i Wy także, więc po co się nad sobą użalać? Zrezygnuj. Ktoś zajmie Twoje miejsce, znudzi mu sie? On zrezygnuje i tak w kółko. Dobra kończę bo mógłbym tak pisać w nieskończoność, jak dla mnie to dziecinada i śmiech na sali- bez urazy WBD bo nie mam nic do Ciebie i doceniam Twoje zaangażowanie ale to moje zdanie i będę obstawał przy nim.
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

Greater
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Moderatorów i zwykłych userów...
mysle tak samo jak penetrator
  • 0
Tu mistrz WojtekX

łykasz to?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024