Skocz do zawartości


Zdjęcie

podwyższone ciśnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

6styZmysł
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Kobiety :P,hh,bmw,

Napisano Ponad rok temu

Re: podwyższone ciśnienie
Co do ciśnienia 140/70 to skurczowe jest troche za duze, w Twoim wieku powinno klasować się na 120-130 natomiast rozkurczowe masz bardzo dobre, powinno wynosić 65-80. Kolega który napisał że ma 150/90 nie zdaje sobie sprawy że po mału wykańcza swój organizm... nie wspominająć już o tych którzy mają jeszcze większe wartości ciśnienia tętniczego. Powinniście wiedzieć że przez tydzień , miesiąc a nawet dwa nie stanie Wam sie nic przy takim ciśnieniu (Nie odczujecie tego ale badania wykażą) , natomiast długotrwałe nadciśnienie po prostu wyniszcza po kolei różne organy, zaczynając od oczu kończąc na sercu czy nerkach... Wpierw siada wzrok... później stoopniowo pojawia się krew i białko w moczu... później już nie ma odwrotu... ciśnienie wytwarzane przez nasz organizm rozszerza żyły które w coraz większym "stresie" po prostu pękają... Możemy np. dostać wylewu przy bardzo duzych wartosciach... Ja sam mam nadciśnienie tętnicze i ćwiczę na siłowni, trzeba robić to z głową a na pewno się opłaci,gdy ćwiczę, robię to systematycznie i po mału zwiększam intensywność ćwiczeń moje ciśnienie się reguluje, nie jest wyższe a wręcz odwrotnie obniża się... nie bierz Krety jeśli już bez niej masz takie problemy... Na początek proponuje Aminokwasy albo coś po prostu na wzmocnienie po długiej przerwie, pamiętaj również o tym że im większa masa ciała tym wyższe ciśnienie dlatego nie przesadzaj z Gainerkiem :) Serdecznie pozdrawiam i życzę mądrego i trwałego powrotu do formy... Niech MOC będzie z Wami :) :564: :562:
  • 0
Wielkim człowiekiem jest ten kto nie utracił Dziecięcej Duszy...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024