Kupilem teraz Mass XXL ale nie wiem jak go zażywać przy wadze 76 kg, wzroscie 187 i wieku 18 lat. Cwiczę 3 razy w tygodniu. Każdą partię mieśni ćwicze raz. Proszę o pomoc z Gory dzięki.
Jak brać Mass XXl żeby były efekty??
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Napisano Ponad rok temu
Re: Jak brać Mass XXl żeby były efekty??
masz diete? bierzesz tak żeby uzupełniać jej braki. najczęściej masa stosuje sie przed/po treningu i pomiędzy posiłkami. ale tak jak napisałem to tylko uzupełnienie diety, jak masz wypas dietke to wogóle nie musisz go brać a efekty będą
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jaki plan? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
JaK poszerzyc sie w barkach?? |
Trening dla początkujących | Guest_goryl_* |
|
|
|
Jak to się robi w Tajlandii |
MIXED-MA |
|
|
||
Trening na początek w domu + jakiś sport ? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Od jakiego treningu zacząć |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Fat Burner- Ponad rok temu
-
czemu nie polecacie amerykańskich odżywek??????- Ponad rok temu
-
jak dawkowac kreatyne??- Ponad rok temu
-
kreta- Ponad rok temu
-
co na stawy??- Ponad rok temu
-
Dopalacz- Ponad rok temu
-
Reduktory !!!- Ponad rok temu
-
Jak porcjować krete w końcu???- Ponad rok temu
-
czym się rożni???- Ponad rok temu
-
Jak szybko mogę nabrać masy??- Ponad rok temu




Ponad rok temu
