Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chce komus pomoc i potrzebje rady.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

pyzio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
Witam

Mam prosbe potrzebuje porozmawiac z kims na temat diety, z kims kto sie naprawde na tym zna, szczegółów udziele dopiero podczas rozmowy na gg, jesli ktos taki sie do mnie zgłosi, moj numer to 4563429, jak siedze na kompie to jestem zawsze nie widoczny, niechce zamieszczac tu tego postu o co mi chodzi bo nie zamierzam czytac głupich komentarzy, dlatego chciałbym pogadac najlepiej z moderatorami ktorzy sie znaja na dietach, z gory dzieki, pozdrawiam pyzio :)
  • 0
"dla triumfu zła wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili"

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....

jak siedze na kompie to jestem zawsze nie widoczny

no to ciężko żeby ktoś do Ciebie zagadywał, jak masz jakieś pytania to wal śmiało tutaj, jak wiemy to odpowiemy, jak nie wiemy to też odpowiemy:)
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
pyzio, nie tlyko moderatorzy na tym forum maja dostateczna wiedze zeby pomagac:P a na gadu to bedziesz czekal i sie nie doczekasz zapewne bo nikt nie ma czasu na takie porady , pisz tutaj nie bedize zadnych komentarzy chyba ze napiszesz jakies brednie czy cus :P
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
Wypełnij profil ,napisz coś o sobie i wtedy na pewno ktoś ci pomoże :)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
pyzio, Jezeli ktos potrzebuje pomocy..to POMAGAMY..
niewysmiewamy ..
A tak pozatym w tematach wypowiadaja sie ludzie..ktorzy maja cos konkretnego i rzetelneg do powiedzenia..
Wiec pisz bez obaw.. :564:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

pyzio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
a wiec ok, tylko naprawde nie chce czytac głupich komentarzy, sprawa jest powazna. Mam znajomego ktory ma 17 lat i wazy 118 kilo, chłopak naprawde chce to zrzucic, jego waga nie jest spowodowana tym ze duzo je i nic nie robi tylko jest na tle genetycznym, lekarz zapisał mu diete w postaci takiej ze moze jesc tylko 1000 kalori dziennie, ale wie tylko tyle, nic mu nie powiedział ile ma jesc posiłków i w jakich odstepach czasowych, chciałbym kogos z was prosic o pomoc w tej sprawie, no i jesli to mozliwe jak ma cwiczyc, odrazu mowie ze biegac nie moze bo to by mogło mu zniszczyc stawy. barzo prosze o jakas rade dla niego. z gory dziekuje za pomoc w jego imieniu. pozdrawiam pyzio
  • 0
"dla triumfu zła wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili"

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
otyłość na tle genetycznym w wieku 17 lat to cieżka sprawa. w okresie dojrzewania ograniczanie jedzenia może mieć poważne skutki w przyszłości. najlepiej byłoby pójść nawet nie do dietetyka tylko może nawet do jakiegoś lekarza który w tym troche siedzi. ale jeśli nie, to te posiłki powinny być spożywane powiedzmu co około 3-4h. powinny zawierać przede wszystkim białko, mało węgli, i ciutke tłuszczu. ten chłopak powinnien przejrzeć tabele odżywcze i samemu dobrac se produkty które lubi. gdyby nie to że ma 17 lat to po prostu powiedziałbym że najskuteczniejszą metodą byłaby takowa głodówka, czyli spożywanie jak najmniejszej ilośći kcal dziennie (bo chłopak nie trenował na siłowni przedtem). ale nie w okresie dojrzewania. bardzo ważny jest trening aerobowy. bieganie przy takiej masie wykluczone. zatem w gre wchodzi basen, rowerek (teraz raczej stacjonarny)
  • 0

pyzio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
ok, dzieki za rade:) mam tylko jeszcze pytanie czy cwiczenia w sytlu pompki( nie wiem czy jest w stanie je zrobic), brzuszki, skakanka wchodza w gre czy to by mogło byc dla niego niebezpieczne??
  • 0
"dla triumfu zła wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili"

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....

skakanka

lepiej niech nie robi bo stawy moze rozwalic tak mysle , ale rowerek stacjonarny niech sobie zakupi , moim zdaniem co do diety to powinien jesc nie co 3-4 godizny tylko czesciej i posilki w ktorych bedzie bardzo malo wegli a bardzo dzuo bialka :P , posilki lepiej czesciej zeby przyspiecszyc metabolizm i w mniejszych ilosciach :P tak mi sie wydaje i tak ja bym doradzal swojemu znajomemu

pompki mysle moze robic tak samo brzuszki
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce komus pomoc i potrzebje rady.....
pompki i brzuszki ok. ale myśle że z pompkami może być problem. co do posiłków to trzeba rozważyć fakt ze jedzenie samego czystego białka bez tłuszczu jest cieżkie, ciezko znaleźć odp. produkty. a ten tłusczyk z tego pozywienia też trzeba spalić, a osoba ważaca 118kg z zapewne wolną przemianą materii może mieć z tym problem, żeby zrobić to w mniej niż 3h. aczkolwiek wiadomo wszystko ma swoje wady i zalety. można dać częsciej posiłki, bo to przyspiesza met. trzeba próbować wielu rozwiązan. u niektórych ludzi niećwiczących świetnie sprawdzają sie głodówki u i innych robi sie jojo. i ten kolega musi koniecznie basen albo rowerek na pompkach i brzuszkach wiele nie zdziała
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024