Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc w sporzadzeniu diety :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Qbs
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc w sporzadzeniu diety :)
Witam ok na poczayek postaram sie udzielic jak najwiecej info o sobie wiec pisze tak jak w FAQ

1.Wiek 21
2.Wzrost 195 cm
3.Waga okolo 70 kg (mam troszke niedowagi) :)
4.Stopien zatłuszczenia znikomy
5.Metabolizm SZYBKI <= nie wiem czy o to chodzilo ale metabolizm mam taki ze nie potrafie przybrac na wadze ;p
6.Cel suplementacji : no zalezalo by mi na przybraniu kilku kg no co za tym idzie rzezba i sila tez :) moze sila w mniejszym stopniu niz rzezba (od razu gadam nie chce wygladac jak jakis mutant czy jakis strongman (bez urazy)!! no po prostu miec ładna rzezbe )
7.starz treningowy: poczatkujacy jak mialem 17 lat to troche cwiczylem no ale jakos tak wyszlo ze nie wyszlo :) efekty nawet byly bo wyciskalem troszke wiecej niz wtedy wazylem.
8.Czy już brałeś jakieś suplementy/odzywki? : tak bralem wtedy kreatyne (byla to chyba kreatyna z olimpu 1000 ale nie jestem pewnien bralem 2 przed treningiem i 2 po treningu a w dni beztreningowe nic.
9.Czy przestrzegasz diety? hmm nie jestem wstanie policzyc tego wszystkiego bo jem wszystko jak leci a jest tego na prawde duzo wiec nie sugerujcie sie moim stosunkiem wzrostu do wagi i komentarze " zacznij jesc jak chlop to przytyjesz" raczej sa nie na miejscu.
10.Ile pieniedzy mozesz przeznaczyc na suplementy badz odzywki : mysle ze od 200-300 zł

Na zakonczenie dodam ze mam teraz kreatyne z Olimpu Mega Caps 1250 ale nie bardzo wiem jak ja stosowac, pisze 4 kapsulki dziennie po treningu lub o poddobnej porze w dni nietreningowe, tak jest zalecane przez producenta a Wy co o tym myslicie? narazie biore 4 rano przed sniadaniem, i 4 po cwiczeniach, ale moze nalezaloby zmniejszyc dawke ? bo to w koncu podobno mocny preparat a nie widze sensu w braniu "konskich" ;) dawek skoro mam potem to wydalic :)
Jeszcze slowko o treningu, nie chodze na silke bo nie mam zbytnio na to czasu mam sprzet w domu solidna ławka, sztanga okolo 70 kg (wiem wiem niektorzy z Was biara tyle na biceps ;p no ale na poczatek wystarczy) i 2 mniejsze sztangi z obciazeniem okolo 40 kg, takze mozliwosci sa dosyc ograniczone, pozatym troszke biegam, no i to by bylo na tyle

Z gory dzieki za wszystkie fachowe odpowiedzi.
Pozdro
  • 0

Qbs
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc w sporzadzeniu diety :)
hop
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024