Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZMA
CZy Ktos Z Was Spozywal Zma? I Jakie Mial Po Tym Skutki??bo wiecie to jest zdeka drogie i nie wiem czy oplaca sie to brac pozatym cwicze jusz okolo 4 miesiace i jestem mlody bardzo i nie wiem czy to dla mnie jest zalecenae mam 16 lat;]
  • 0

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
ZMA polepsza jakość snu oraz regenerację! Dodatkowo wiele badań naukowych dowodzi, że ściśle sprecyzowany skład ZMA (magnez, cynk oraz witamina b6) podnosi poziom wolnego testosteronu w organizmie! ZMA nie zaleca się osobom poniżej 21roku życia, zatem jeśli masz więcej niż 21 latek, to wtedy ZMA pozwoli ci na lepszą regenerację pomiędzy treningami oraz zapewni spokojny sen. Pozdrowionka
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

ZMA polepsza jakość snu oraz regenerację! Dodatkowo wiele badań naukowych dowodzi, że ściśle sprecyzowany skład ZMA (magnez, cynk oraz witamina b6) podnosi poziom wolnego testosteronu w organizmie!

tescia podnosi jedynie gdy masz niedobor cynku w org. (wiekszosc z nas go ma ;) )

ZMA lux supel

16lat moze raczej poczekaj
18l. jest oka
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
No Dzienki Slicznei Chloapki..:) Ale ja sie zastanawiam Przeciez To Tylko Jebane Witaminy..:) Wkoncu wezme 2 tablety vibgorka i bende to sam miec moze nie umre..:>? ale ze na co to ma zle dzialac jak sie to wezmie przed tym wiekiem..;]?
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

Ale ja sie zastanawiam Przeciez To Tylko Jebane Witaminy.. Wkoncu wezme 2 tablety vibgorka i bende to sam

1. wit. to tam tylko B6, Zn i Mg to mineraly :P
2. nie bedzie to samo bo w ZMA sa pierw. chelatywne i tylko one ew. podnosza poziom tescia
3. niepolecam. ukl. dokrewny (hormonalny) jest b. skomplikowany + jestes w wieku gdzie dojrzewasz nie polecam ingerowac.
4. czego oczekujesz od ZMA - poziom tescia w wieku 16-21 i tak jest najwyzszy w calym naszym zyciu :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
no dorba to oka..nie bende ingerowac..a jakis zestaw dobrych mineralow i witamim bo nie wiem czy wigor wystarczy..a ppozatym jak patrzylem w sklepie to tam dawki witamin to sa czasmi nawed 500% dzienego zapotrzebowania to nie za duzo??ale wkoncu te zestawy sa ukladane dla sportowcow co sadzicie?a jezeli tak to zapodajcie linQa z jakimis konkretnymi witaminami albo nazwe i firme
  • 0

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
Bardzo dobre są witaminki Ultimate-Complete Formula i Mol Sports Power
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
multipack 36 trec'a tez jest niezly


tam dawki witamin to sa czasmi nawed 500% dzienego zapotrzebowania

zalezy, czy podaja np. zapotrzebowanie jakie pokrywaaja 2 tabsy itp.; dodatkowo osoby ktore cwicza na redukcje potrzebuja wiecej wit. i min.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

-mlody-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
no tak ale ja cwicze na mase i pozatym jestem mlody..:P i jak to moj stary mowi za duzo zle i za malo zle a jak tam sa dawki po 3 razy wieksze niz dziene zapotrzebowanie to nie jest strach brac czegos takiegos:P?
  • 0

master jay
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
Nic ci nie będzie!!!
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
witaminkami siem nie przejmuj, np. b12 dawka 300% nawet siem przyda :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024