Skocz do zawartości


Prosze, poradzcie mi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_devil_*

Guest_devil_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Prosze, poradzcie mi
Witam!
Mam 16 lat, waze 54 kg, mam 178 cm wzrostu. Cwicze w domu (na hantlach, expanderze itp.) od 2 lat, niestety...wynikow nie widac zbytnio :( Chcialbym zaczac chodzic na silownie, ale nie wiem czy moge, bo nie mam 18 lat. Moj kolega z klasy zaczal brac kreatyne z bialkiem i bez zadnej diety, bez treningu (moze jakis tam malutki ... ale nie na silowni) w kilka dni miesnie mu dosyc widocznie urosly. Dlatego ja rowniez chicalbym zaczac ja brac, ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zagrac. On bierze lyzeczke dziennie, ale nie rozpuszcza jej w zadnym roztworze. Ja skolei slyszalem ze trzeba brac lyzeczke dziennie, ale rozpuszczajac w mleku. Pozatym wiele osob mi mowi ze kreatyne jest nieszkodliwa i nawet jesli po niewielkim treningu i sredniej diecie mi niewiele da ( a da napewno troche...) to napewno nie zaszkodzi. Pozatym jak juz wspomnialem mam 16 lat i nie mam duzo pieniedzy. Dlatego pytam sie Was, bo wiem ze Wy sie na tym znacie : co/jak/gdzie/ile i za ile mam zazywac/kupowac? czy sama kreatyne wystarczy? a moze mam dokupic glukoze? I czy mi nie zaszkodzi? (bo na tym forum przeczytalem poraz pierwszy ze kreatyna moze zaszkodzic jak jest sie niepelnoletnim (nerki i serce))

Z góry dziekuje i prosze o wyrozumialosc.

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze, poradzcie mi
Kreatyna to nie steryd nie ma skutków ubocznych.

Chcialbym zaczac chodzic na silownie, ale nie wiem czy moge, bo nie mam 18 lat.

W wieku 16 lat mozesz cwyczyc s

te="devil"] skolei slyszalem ze trzeba brac lyzeczke dziennie, ale rozpuszczajac w mleku

Żle słyszałem mleko i tłuszcze w nim zawarte chamuja wchłanianie kreatyny. NAPisz dokładnie jaki masz starz
A najwazniejsze to jest trening i dieta bez tego nic nie osiagniesz jesli masz mniej niz rok stazu to nie biez sie za krete
A z kreatyny jam masz mało kasy ot kup sobie z vitalmaksa albo z treca bo są w miare dobre i tanie
Oczywiscie dawkowanie bez fazy nasycenia
  • 0

GośćGuest_devil_*

Guest_devil_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze, poradzcie mi
znaczy....pakuje w domu od 2 lat, ale efektow nie widac za bardzo.

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze, poradzcie mi
To zacznij chdozsiz na siłke zastosuj dietke i dobry trening wszytko masz w działąch i poszwicz tak z 5 miesiecy i dopeiro wez kreatyne
  • 0

GośćGuest_devil_*

Guest_devil_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze, poradzcie mi
dobra, tak zrobie! dzieki! :-)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024