Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaki gainer
Jaki gainer byłby najlepszym rozwiązaniem dla kogoś kto nie ma diety,metabolizm mam średni?ważę ok.60 kg i mam ok.173 cm wzrostu chodzi mi o jakiś tańszy i najlepiej żeby dawke było można zmniejszyć do 50-100 g na dzień?Chodzi mi o gainer który zawireł by też minerały witaminy itd. ja mam ogólnie niedobór witamin i minerałów a witamin w tablrtkach jeść nie moge.,teraz kupiłem sobie puszke jakiegoś najtanszego gainera (megabol) na próbe i mnie zamula jak nie wiem co,zawse tak jest?jem go 50g dziennie po bieganiu.nie jem w tym czasie obiadu ani nic innego.Nie mam za bardzo masy a a tą którą mam to prawie sam tłuszcz,jestem bardzo słaby.a moze zamiast gainera co innego?
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
podaj cel, staz.....

megabol to kicha...
czemu nie masz diety? z dieta wszystko jest prostrze :)
  • 0
Be free.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
Jesli chodzi o dobry tani gainer to Gainer 1 firmy witalmax bedzie dobry. megalola sobie odpusc
  • 0
Anglia

Mandy1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
Po pierwsze to po samym bieganiu masy nie nabierzesz!!Musisz cwiczyn wszystkie partie miesniowe treningiem na mase!A co do gainera to sparawa jest chyba jasna hehe!!Megabol nie jest najlepszy aMASS XXl naprawde da ci troche masy!Wiadomo ze jak kupisz 2 kg tego gainera to ci wiele nie da ale juz po 3-4 kg zobaczysz spore efekty!Ale pamietaj o diecie!
  • 0
Tego chyba nie trzeba komentować... :-))

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
mandy nie pisz takich glupot ze po 2 kg nic nie zobaczy a po 3-4 bedzie mial juz duze efekty bo jest to bzdurą. moze i po 10 kg nic nie zobaczycz. jest wiele czynnikow ktore na to wplywają.
  • 0
Anglia

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer

Jaki gainer byłby najlepszym rozwiązaniem dla kogoś kto nie ma diety


wedlug mnie zaden. gainer to nie tajemniczy sok z jakis jagod tylko koktail zawierajacy wegle, bialko, jakies witaminy itd.
pzdr
  • 0

Mateush1418048754
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
Gainer Ci nic nie da, a biegając spalasz energie i nie jedzac porzadnego posilku tracisz tylko na wadze z powodu braku uzupelnien ww i bialka. Musisz ulozyc jako taka diete i wtedy gainer moze ci cos dac, z tanszych polecalbym Masa XXL.
  • 0
" Życie jest zbyt krótkie żeby być chudym... "

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
słaby: jezeli w tabletkach jesc nie mozesz(napisz dlaczego bo nie znam zadnych przeciwskazan) to e gajnerze zbyt wiele ich nie znajdziesz, owszem sa pewne neiwielie ich ilosci ale to tak jak w tabsach sa syntetyczne.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
moim zdaniem najpierw musisz wiedziec do czego masz sie zabrac :!: bo masa i spalanie naraz to nic z tego niebedzie :? jesli chcesz nabrac masy to jak najbardziej xxl i dietka + trening, a jesli chcesz zrzucic tluszczyk to moze l-karnityna i mozesz biegac :? :? :? ale pamietaj , ze biegajac masy niezalapiesz :!: :!: i do tego te posilki na samym gainie bez diety tez Ci niewiele da...
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
ja miałem 3kg mass xxl i prawie nic nie dał. a kolega z kolei 2kg i dużo dał . nigdy nic nie wiadomo.
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki gainer
karnityny na spalanie nie polecam...... lepszy tfb, green tea albo termo speed

a co do gainera to jesli nie masz diety to nie kupuj bo szkoda kasy..... przeznacz ta kase na diete!! od niej najwiecej zalezy!! jesli od diety odpycha Cie mysl ze masz jesc to samo ciagle to sie mylisz...... mozesz ulozyc diete na kazdy dzien.. w kazdy dzien co innego jesc(prawie) ale o przyblizonych, badz rownych wartosciach odzywczych
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024