Skocz do zawartości


Zdjęcie

nieregularne godziny posilkow itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

besztyk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nieregularne godziny posilkow itd.
pomozcie
mam 32 lata, 178 cm, 79 kg,
trenuje od jakis 5 miechow, ogolnie 3 razy w tyg.
od 2 miechow biore hmb, biogenix prolongatum (mix wysokobialkowy) i witaminy
chcialbym troche przybrac ( moze z 5 kg) ale bez tluszczu (teraz mam jakies 15% tluszczu)
problem w tym ze mam popieprzone godziny snu - od paru lat chodze spac ok 4-5 i wstaje ok 13, a to sie przeklada na mocno nieregularne zarcie - chociaz zle sie raczej nie odzywiam (sporo bialka, malo cukrow, raczej malo tluszczow)
chcialbym zrobic 6 tyg. cykl na kreatynie, moze z BCAA, albo glutaminą nie przerywajac HMB (doradzcie cos)
a glowne pytanie - czy to cos da w przypadku braku diety i tych godzin funkcjonowania?
co jesc a czego unikac?
Dzieki z góry
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: nieregularne godziny posilkow itd.
diety są na forum czas spozywania posiłków dobiez do twojego,, rozkładu jazdy,, czyli dnia z kreatyna poczekaj
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: nieregularne godziny posilkow itd.

chcialbym zrobic 6 tyg. cykl na kreatynie, moze z BCAA, albo glutaminą nie przerywajac HMB


możesz przerwać branie HMB gdyż już w tym momencie nie przynosi ci ona żadnych porządanych efektów - bierze się ja w momencie gdy zaczynasz przygode z ciężarami lub jeżeli po pewnym okresie wracasz do ćwiczeń przez okres najczęściej 1 miesiąca dieta jest w podwieszonych dopasuj godziny jeżeli coś chcesz zmienić to zaznacz w diecie i się oceni jezeli masa to nie BCAA, raczej dieta i odżywki typu weglowodanowego lub weglowodanowo-proteinowego w zależności od zapotrzebowania w diecie z kretą najlepiej jeszcze troszke zaczekać pozdro
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

besztyk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nieregularne godziny posilkow itd.
dzieki post

a jaka odzywke weglowa bys polecal?
i co z tluszczem ? zwieksza sie przy weglach ? bo ja nie lapie za bardzo tluszczyku ale jak posuwalem na silke cala zime to nie po to zeby teraz na wakacje sie zgrooobic :)
czemu mam czekac z kretą? mozna sobie qq zrobic czy co?
potrzebuje sie wzmocnic troche bo jade na windsurfing za miesiac ( a napompowac tez by troszke przydalo)- co by bylo dobre?
sorry ze tyle pytan na raz...
a dieta odpada niestety :)

pozdro dla fanow Meg i Jack'a ;)
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: nieregularne godziny posilkow itd.
kreta odpada najleprze efekty przynosi po roku przemyślanych ćwiczeń .Kreatyna daje znaczy przyrost masy przy dobrej diecie czyli jak nie mamsz diety efekty będa słabe w porównaniu z tym jak byś brał krete +dieta.Zastanów się nad dietą a z kretą daj spokój narazie.Mozesz zakupic gainera i jakies witaminy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024