Skocz do zawartości


Zdjęcie

"lewa" Deka..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

maryet
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sporty walki,siłowe,wodne,zimowe,parapsychologia,muzyka,film,kuchnia,sex

Napisano Ponad rok temu

"lewa" Deka..
Witam,
Zwracam się do Was, profesjonalistów, znawców jak również i nowicjuszy z prośbą
o zabranie głosu w nasytępującej sprawie:
Po nastu latach przygody ze sportami, w czasie jesienno-zimowego treningu
zdecydowałem się zastosować Deke.. Zapytałem Frenda i załatwił = 4x2ml Nandrolonu HELLAS, Grecja
za 60pln szt.
Pomyślałem, że 4 będzie dla mnie ok, w połączeniu z suplementacją i dobrym treningiem
będę kuł tyłek 1xtydz 1ml da satysfakcjonujące rezultaty..
Zachciałem poczytać troszę o steroidach, zorientować się o jej działaniu -wygoniłem siostre z przed
stanowiska i oddałem się lekturze..
Po 1wszym 1ml tygodniu zdecydowałem, że wprowadze małe zmiany i zrobie cykl 8tyg ale po 2ml/tydz.

Niestety,
nasz kontakt z "kolegą kolegi"
który - jego i innych znajomych zaopatrywł w Dekę od paru lat się urwał. .
Urwał i dupa - a ja w rozterce, bo już 3 tygodnie mineły, zacieram ręce żeby dobrać a tu ...
Popytałem znajomych,- ustawiłem się z poleconym, kompetentnym właścicielem siłowni,
trenerem i dietetykiem - nie miałem wątpliwości - JEST DOBRZE!
Co więcej - załatwił mi 4szt/120pln- był zdziwiony, że płaciłem 60za2ml- powiedział, że ktoś mnie zwyczajnie
wydymał.
W domu usiadłem - wyjełem pół pierwszej fiolki za 60pln, która mi została z 1wszego kłucia
- porównałem z tą za 30pln i
poczułem zdenerwowanie i niepokuj - !!!!

Różnice:
!. Na fiolce kupionej teraz, pod naklejką jest inna naklejka, przeźroczysta
na której widać troszkę spłaszczony okrąg w którym widnieje napis HELLAS.
Owal i napis jest w kolorze niebieskim, są naklejone bezpośrenio na fiolkę i na tym dopiero naklejono info o leku
- co więcej - z 4 szt w jedenej owal i napis jest w kolorze czerwonym w pozostałych trzech - błękitno niebieskie - jak samo opakowanie
- a poprzedniej, kupionej za 60pln tych znaków nie ma?

2. Dokupiona teraz troche jakby, minimalnie rzadsza i zdecydowanie mniej żółta - tamta za 60 pln miała
zdecydowanie żółty kolor i oleistą konsystencję - ta troszkę żółta, oleista, ale mniej.
Po wstrząśnięciu obie troszkę bombelkują i w obu pęcherzyki powietrza powolutku wędrują ku górze fiolki
- czyli gęstość musi być jednakowa?..
Poza tym przyglądałem się wnikliwie i długo - nie znalazłem rzadnych różnic. Podczas injekcji też nie dało się odczuć różnicy..
Wkurwi..m się poważnie..

Nie mam możliwości podesłać zdjęć, także musi to być jedyne info jakim się z Wami dzielę..

Powiedzcie proszę - Jak rozpozanać prawdziwą?
Czytałem , że ok 70% Deki na rynku to dobre podroby - tylko skoro ich tyle jest - czy ktoś miał dobrą?
Myślełem, że jak kupię nandrolon to będzie mniejsze prawdopodobieństwo "lewizny" niż w przypadku DakaDurabolinu
na który jest większy popyt..
Co tam może być, czy mi nie zaszkodzi? Jakie ma działanie? Co w takim razie z odblokowaniem?
Przerwać kurację czy nie przerywać - co tu robić,?
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: "lewa" Deka..
No to chyba widzisz efekty, albo nie więc sam sobie odpowiedz czy to wyjebka czy nie. Jak niemasz dobrego źródła to niestety trzeba przerwać kuracje. A clomid po dece musi być.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

maryet
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sporty walki,siłowe,wodne,zimowe,parapsychologia,muzyka,film,kuchnia,sex

Napisano Ponad rok temu

Re: "lewa" Deka..
To co tam "dojebali?" Co jest wyrażnie żółtawe i gęste w konsystencji?
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: "lewa" Deka..
No Deca raczej zółta niejest, ale czysta bezbarwna tez ona niejest
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024