Skocz do zawartości


metanabol a ginekomastia??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_goryl_*

Guest_goryl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

metanabol a ginekomastia??
mam takie pytanko czy po 100tab moze wyskoczyc ginekomasita i czy meta ma jakies skutki uboczne jesli chodzi o "penisa"??? aha i jeszcze jedno co myslicie o testosternonie prolongatum na 1 cykl??

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol a ginekomastia??
Jak to mówią - meta czy oma na pierwszy cykl nie jest najlepszym rozwiązaniem, co nie zmienia faktu, że większość osób które koksują zaczynały właśnie od tych dwóch (najbardziej dostępnych i znanych) sterydów. Co do gino... jednym wyskoczy innym nie, czasami ginekomastie można dostać wogóle nie biorąc koksów, a czasami dopiero po naprawde porządnych dawkach (w przypadku mety - 50mg na dobe) Ci cyce urosną :D Więc różnie to jest... słyszałem, że taka "umowna" granica do której nie powinna gino sie pojawić to 15mg na dobe - ale to tylko "nie powinna" a nie, że "nie wystąpi" :-) Jak już chcesz tą mete brać, to bierz cynk podczas cyklu, kup też Tamofixen i jak Cie zaczną suty piec to sobie weź :-) Zresztą w dzisiejszych czasach ginekomastia to nie jest taki wielki problem, podobno są już tabletki dzięki którym gino zanika, nie jest potrzebna operacja :mrgreen: Jeśli chodzi o tego "penisa" to twierdze, że zawsze, nawet przy niewielkich cyklach należy sie odblokować. Często ludzie nie chcą tego robić. Wydaje mi się, że przyczyny są dwie: 1) już nie tak łatwo dostać Clomid czy Tamofixen niż metke :-) 2) szkoda ludziom kasy na odblok, twierdzą: po co mi to ? samo sie wszystko poźniej ureguluje - zazwyczaj to "później" to już za późno :-( Jeśli na koksy wydałeś troche hajsu, to kup te dwa środki, bo nie ma co ryzykować ;-) A tak wogóle... teść jest lepszym rozwiązaniem na 1 cykl ;-)
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol a ginekomastia??
Test prolo na 1 cykl jak najbardziej wskazany, po co ci ta meta( jeszcze przyjdzie na nią czas :) )
Na samym teściu bedzie super.
Ginekomastia przy dawkach 15mg dziennie nie powinna wystąpić.
Nawet po mecie TRZEBA Clomid w przeciwnym razie bez sensu jest zaczynać cykl.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

GośćGuest_goryl_*

Guest_goryl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol a ginekomastia??
ok wielkie dzieki aha i mam jeszcze kilka pytan o co chodz z tym odblokowaniem ?? i czy to tescia tez musze miec srodki na odblokowanie i jak ma skutki wieksze od mety czy mniejsze??

[ Dodano: 22-03-2005, 4:36 ]
skutki uboczne oczywiscie ;>

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol a ginekomastia??
Po cyklu musisz przywrócic działanie własnego tescia, ponieważ w czasie cyklu masz go za dużo w organizmie i dlatego jądra nie wydzielają go.
Planujesz brać sie za cykl i nie wiesz jakie mogą być skutki uboczne :brawo:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024