Skocz do zawartości


Zdjęcie

KREATYNA BRANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mag35
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KREATYNA BRANIE
Witam mam 19 lat cwicze od roku waze 84 kg mam 196 wzrostu i chce nabyc kreatyne i mam pare pytanek
- czy bardzo wazne jest mieszanie kreatyny z bialkiem (kupnym) czy mozna sie bez niego obejsc (mam diete).. bo jezeli bedzie duza ruznica to bym nabyl rowniez Odrzywke bialkowa ale wolal bym nie. ( brak kasy)
- jezeli pale .. w jakim stopniu to mi przeszkodzi w braniu kreatyny .. czy warto zucic na ten okrtes by uzyskac lepsze efekty?
- mam Isostara Proteiny (Isostar High Protein) glownie to sa witaminy z grupy B czy moge to mieszac z Kreta ?
- i czy spozywanie napojow gazowanych od czasu do czasu szkodzi przy braniu kreatyny ??
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KREATYNA BRANIE
1 nie trzeba, jezeli masz dobra diete, to nie potrzebna zadna odzywko, a białko nawet niewskazane (ze stosunku wagi do wzrostu wnioskuje ze masz szybki metabolizm)

2 bierz witaminy, moze tylko przeszkadzac przy wysilkach wydolnosciowych no i oczywiscie kwestie zdrowotne chyba poruszac nie musze ?

3 witaminy czy proteiny(białka) ?

4 nie
  • 0
Pozdrawiam Strong

mag35
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KREATYNA BRANIE
- jeszce jedno czytalem ze alkchol zatrzymuje metabolizm na 36 h .. ale czy to znaczy ze cofa ? jezeli np bylem na silce o 16 a wypije piwo o 20 strace caly trening z ostatnich 36 h ?

- Witaminy (E,B1,B2,B6,Fosfor,MAgnez) mieszac to z kreta ? ..

-ktora krete nabyc ? CREAPURE + ALA + b1 (trec-) czy moze Kreatyna Micro z Tauryną + Dextrose (trec-a) a moze inne sugestie :D

-nie chcial bym tez juz rosnac.. wiec pytanie czy przez kreatyne nie zaczne znowu rosnac ?

- iiii raz czytalem ze pierwsze 4 cykle bierze sie bez fazy nasycenia..gdzie indziej kaza z nasyceniem. wiec jak ??
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: KREATYNA BRANIE
Hah, alkohol zatrzymuje nie metabolizm tylko anabolizm. Wiesz co by się stało gdyby zatrzymywał metabolizm? :-) i to dopiero pewna dawka alkoholu, a tego ile wynosi ta pewna dawka nikt wie, chyba że Strongbart ci powie. Ja uważam że jak chcesz zrobić se cyklik z kretą na pierwszy raz to mógłbyś odpuścic se alkohol, aczkolwiek to nie jest konieczne. Pamietaj tylko żeby go nie nadużywaćl
  • 0

mag35
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KREATYNA BRANIE
w cyklu nie bede pil napewno to bylo pytanie z innej beczki na przyszlosc :)

[ Dodano: 08-03-2005, 12:54 ]
mam tez qmpla ktory zaczyna cwiczyc ze mba i tez chce zamowic kreatyne ale cwiczy dopiero okolo 2 miechow odradzelem mu kreatyne narazie.. ale chce wiedziec dlaczego... czy mu zaszkodzi czy tylko efekty beda slabsze
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KREATYNA BRANIE
- Anar nawet wrzucał na forum badania dot. tego alkoholu, tylko nie moge znalesc, moze jakbyscie poszukali to znajdziecie ;) były napewno w jezyku angielskim.

- te witaminy mozesz brac, aczkolwiek polecam zestaw wszytkich witamin i mineralow

- z tych opcji co wymieniles to pierwsza lepsza :)

- te pytanie nie bardzo rozumiem

- mozna robic takze z faza naycania, ale w tym wypadku polecam suplementacje ciągła, jezeli bez nasycania to cyliczna.
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024