Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co po redukci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Niedzwiedz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co po redukci
Witam,
Mam 19 i ćwicze na ostro od 7 mieszków. Moje treningi rozpoczołem po rechabilitaci kolana. Miałem unieruchomiona noge przez 5 miesiecy i mocno przytyłem po czym zaczołem tyrać do dziś dnia:) Wczesniej około 2 lat na siłowni i areoby sporadycznie.
Wyredukowałem z 142 kg na 102 kg (196 cm wzrostu)w ciagu 7 miesiecy. No coż wynik ładny oprocz tego ze ludzie mnie nie poznaja na ulicy to wszystko extra;) A tak na powaznie skóra na cyckach i brzuchu straciła naciąg i mimo że mam rozbudowane mieśnie i tłuszczu wcale nie ma już tak dużo to nadal nie jest to wygląd jaki bym chciał. Kolega polecił mi żeby teraz przybrał na mieśniach i wypełnił zwiędłą skóre suchym mięsniem. Zastanawiam się jak zrobić taki ,,suchy miśień" a do tego dopalić tłuszcz na ciele. zdaje sobie sprawe że bez jakiś środków będzie cięzko ale przyzwyczaiłem się do diety i ciężkich treningów więc myśle ze i do cyklu dorołem.
Prosze o pomoc przy wyborze odpowiednich sterydów i czy otrzymam taki efekt jak mówiłem, nie musze nawet tyć czy rosnąc mocno w mieśnie, chce poprostu dopalić tłuszcz i wyrobić przyjemne mięsnie:)))

Pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po redukci
Siemka, po pierwsze musisz sobie uswiadomic że sterydy anaboliczne nie są cudownym środkiem na budowe mięsni :D W innym przypadku wszyscy by je używali np chudzi, grubi, z małym bicepsem-barkami-klatką itd. Do cyklu z użyciem sterydow ( i budować suchy mięsień ) musisz mieć dobrego dilera poniewaz takie sterydy są zawsze podrabiane, super diete, suplementy, osłonki, dobry trening, środki pomocnicze clenbuterol, hormon L4, kofeine, efedryne itd. Po cyklu musisz liczyć się tym że bedziesz musiał cały czas pracowąc aby utrzymać dobrej jakości mieśien w innym przypadku zaczniesz znowu obrasatac tłuszczem :D Uzycie takich anabolików może równiez spowodować duzo skutkow ubocznych po pierwsze zmiany skórne i ginekomastie :D Wyredukowałeś 40kg w siedem miesiecy :D to daj swojemu organizmowi drugie tylke na odbudowe ( łatwo napisać ).
Ja osobiście polecam Tobie zapisać sie do klubu gdzie trener ma jedno w głowie " Nie Ma Bólu " np na jakąs sztuke walki - przyjemne z pożytecznym.
Zapytaj sie w dziale suplementy o dobrej jakości odzywki i daj sobie troszke czasu. Nie warto marnować zdrowia na saa, mozesz to sam zrobić tylko w czasie ( znam ogrom ludzi, którzy zrobili w podobny sposob i bez użycia saa wygladali OKi ).

Pozdro, jak masz pytania to wal smiało :D

Pozdro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024