Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziewczyna... :/:/:/:/:/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Panowie to jest W DZIEN KOBIET..---> dlatego pasuje...ja mam wszystko wyliczone ...kazda sprwae przemyslana..co i jak powiedziec...!!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
:) widze że kolega już ma wszystko wyryte na pamięć, mowa przygotowana, kasa wyliczona... no to nic innego mi niepozostaje jak zyczyc powodzenia :) oby poszło po twojej mysli ;-) ;-) :!: :!:
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
nie dziekuje zeby nie zapeszyc..ale zeby jeszcze ta kwestia wypaliła...zdam relacje po wtorkowym wydrzeniu..!!
heyah niebiescy POZDRO ;> :D :D
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
BLUE plan jest ok ale z jakimiś wyznaniami miłosnymi ja bym się jeszcze wstrzymał, nie wszystko od razu. WBD no to życze powodzenia w dzień kobiet. Ja mam teraz znowu inny problem, mianowicie jak wielu z Was zdaje w tym roku mature i chodze na kurs z biologii i zajęcia tam odbywają sie sob-nd 13-16, i wczoraj w sobote zobaczyłem tam taką zajebistą panne, że po prostu anioł. No i wczoraj miałem z nią taki dobry kontakt wzrokowy( zainicjowany przez nią) no i dzisiaj to się powtórzyło znowu. Tylko ja wczoraj ani dziś nie miałem naprawde okazjii żeby zagadać, ale postaram się to zrobić w next week. I teraz tak sie strasznie boje że przyjde w sob. i ona wogóle sie nie będzie na mnie patrzeć, bo np. kogoś przez ten czas pozna... :cry:

[ Dodano: Nie Mar 06, 2005 6:12 pm ]
Kurde jak ta pesymistyczna wersja się sprawdzi to chyba skocze z mostu...Będe czuł się wtedy największym lamusem i ścierwem na świecie...Ale tam jestem optymistą, zobaczycie że jeszcze będe Wam przysyłam moje zdjęcia z nią ... :-)
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
WIZARD..jednak i ciebie dotknela strzala amora...widzisz...hehe jest nawet ok..ja tez walcze o swoja ...w sumie ...niebede moiwl co czuje do niej..tylko tak zeby siem domyslila..i reszte siem zobaczy..WIZARD PODRO I TRZYMAM KCIUKI..
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/

BLUE plan jest ok ale z jakimiś wyznaniami miłosnymi ja bym się jeszcze wstrzymał, nie wszystko od razu.

No popieram... bo jak już z nią bedziesz troche czasu to miłosne wyznania beda miały mniejsze znaczenie (prawie niezauważalne), jak z nimi przesadzałeś od początku. Jak dziewczyna słyszy od czasu do czasu słowo kocham Cię to ma to dla niej duze znaczenie... :)

[ Dodano: Pon 07 Mar, 2005 ]

zobaczycie że jeszcze będe Wam przysyłam moje zdjęcia z nią ... :-)


no to WIZARD, czekamy na zdjęcia :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
BLUE, KriZ dzięki wielkie, wczoraj jak pisałem tamtego posta to jescze byłem pod niezłym wpływem emocji, dzisiaj patrze na to troche trzeźwiej ale mam nadzieje że się uda. Chociaż nie wiem jak to jest u tej panny z charakterem, ale tak czy siak trzeba poznać :-) A wracając co do wyznań miłosnych to trzeba się jednak troszke wstrzymać, bo podobno z psychologicznego punktu widzenia wygląda to tak, że kobiety słysząc na samym początku takie wyznanie myślą że facet po prostu chce je uwieźć i wziaść do łóżka ;-) Dlatego wszystko w swoim czasie panowie. Pozdro wszystkim
  • 0

unseen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Komputery, rowery

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Nie ma co sie meczyc, ciekawie jest wtedy kiedy obydwie strony sa soba zainteresowane.
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/

nie dziekuje zeby nie zapeszyc..ale zeby jeszcze ta kwestia wypaliła...zdam relacje po wtorkowym wydrzeniu..!!
heyah niebiescy POZDRO ;> :D :D


Miałeś zdać relacje... :cfaniak: :cfaniak:
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Kriz słuchaj:

To byly siostry blizniaczki i za bardzo ich nie rozpoznawalem...ale bylo ok.
mialem daj jes siostrze B. ale siostra I. byla bardziej zainteresowane mna..wiec podzialilem kwiaty bylo ok. ale pogadalme z siostra B. i powiedzial ze tego nie widzie..ale siostar I, mi siem bardziej podobala...spalilem temat.kompletnie ...
idalem spokoj narazie z nimi....spalilem totalnie :oops:

Wole juz byc ZIMNYM S******M NIZ człowiekiem...koniec z miloscia
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

bula
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Jak już tak rozmawiamy o dziewczynach to własnie 2 dni temu rozstałem się z kobietą z którą byłem 2,5 roku :(. Rozstaliśmy się z powodu takiego iż robiła mnie w ch......ja z innym typem :/. Ciągle jestem wnerwiony i mam ochotę się zachlać i nie wiem drzeć się na cały śiwat, ale narazie chodze na siłke wyżywam się tam na maksa jak już nie mam siły to sobie odrazu myślę o niej i o nim i odrazu dostaje takiego powera że mógłbym poruszyć cały świat. To są dopiero dwa dni. Przez to wsztstko chcę powiedzieć że naprawdę jak ktoś ma kobiete wierną i kochającą to jest szczęśćiarzem. Ja takeigo szczęścia nie miałem. Ale po takim przeżyciu powiedziałem sobie że na siłce zmobilizuje się jeszcze bardziej. 1-DUŻA MASA MIĘŚNIOWA, 2-SIŁA, 3-RZEŹBA.

P.S: Teraz z jednej strony mam kobieto wstręt przez tą sytuację a z drugiej strony mam ochotę wyrwać jakaś dziewczynę by zapomnieć o tej pierwszej

UFF już mi lżej musiałem się wyżalić
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
chu*skie uczucie... wspolczuje Ci i jestem z Toba! ile to problemow ma czlowiek przez te milosci :)
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
bula Dziewczyne za takie coś wywieź, a temu klientowi urządź porządną przekopke... :boks:

Ja pierdole 2,5 roku :cry: :cry:
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
DLATEGO czytajac te posty coraz mniej nie zalezy na dziewczynach widzac ich podlosc w niektorych sytuacjach..
i przykro mi ze moi koledzy z forum cierpia z tego powodu..
Ale swiata nie zmienisz ..moze go tylko deliktanie.poruszyc w dobra droge...ale nie zawsze siem uda....
Wczoraj bylem u mojej przyjaciółki..pogadalem sobie z nia i jest dobrze..
jeszcze jej troche pomoglem w sprawach sercowych...
wole juz pomagac...bo mi to lepiej wychodzi niz siem bawic i cierpiec z tego powodu
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Mam rozumieć, że niemasz dziewczyny...

DLATEGO czytajac te posty coraz mniej nie zalezy na dziewczynach widzac ich podlosc w niektorych sytuacjach


Ale gdybyś miał, to chyba przez takie coś ( że jakaś tam dziewczyna komuś wyrządziła coś złego ) niezmieniłbys podejscia do swojej dziewczyny...

:cisza:
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Raczej nie zmienilbym podajscia...bo znałbym swoja dziewczyne...
ale i tak bym siem obawiał tego..bylybym pod tym wzgledem wyczulony i bym siem domyslil...

Aktualnie nie mam dziewczyny KriZ i chyba ....tak jak pisalem wole byc dobra wrózka dla moich przyjaciołek kumpli niz miec...ale jak juz mnie dosiegnie ..bede walczyl przeciw temu...chyba ze polegane .. 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
Witam PANÓW!
Dawno tu nie zaglądalem... a sporo się zmieniło...
Od pewnego czasu w szkole rozmawiam z koleżanką "Żanetką" - bardzo fajnie mi się z nią rozmawia (jest w 1 klasie, ja w 3). I powiem, że dobrze nam się dogaduje. Powiedziała, że parą nie będziemy - bo ona ma chłopaka etc. ale narazie jest stopa koleżeńska, jednak z czasem możemy zostać przyjaciółmi - i dobrze, bo ją bardzo lubię i niechciałbym kiedyś skrzywdzić...
Z moją przyjaciółką "Iwoną" się pokłóciłem... jak mnie wkurwia to masakra!
Bo jej obecny facet (jak ja tego kolesia kurwa nie lubie...) PAWEŁ powiedział jej, że ostatnio widział się ze swoją byłą - i że to "seksowna blondynka" (Iwona - to brunetka) i Iwona ma teraz doła, że nie jest blondynką... bo Paweł ciągle myśli o tej swojej byłej...
Przyjaciółka chodzi i mi jęczy, jakiegoś doła złapała - przez tego frajera...
A gdyby byla "seksowną blondynką" to pewnie by mnie olała - bo Pawełek by koło niej skakał... "definitywnie chce aby Paweł był nią zainteresowany - wtedy ma mnie głęboko w dupie...".
Chuj na to kłade... mam dość takiego traktowania. Poucze ją majmy i narciarz - bo to nie jest dla mnie zdrowa sytuacja - jestem "pocieszycielką" JA PIERDOLE - ALE MNIE DZIŚ NOSI... jakbym komuś łeb rozjebał!

Wczoraj spotkałem się "chwile" z tą Magdą (16lat) ma dziś przyjść porozmawiać... i powiem wam drodzy koledzy, że mam taki mętlik w głowie - że kurwa nie wiem co robić...
Nawet chyba nie skończe tej klasy... i nie dopuszczą mnie do matury.
Kurwa chodze tak wkurwiony... nie wiem - co jest...
Jeszcze we wtorek dobra znajoma Misia - w chuja poleciała... pogadała przytuliła, później wróciłem w miejsce gdzie siedziała ze znajomymi - wysłałem semsa "chodź do mnie"... podeszla i powiedziała mi, że czasu nie ma i poszła... grać w karty - no kurwa kiedy ktoś potrzebuje pomocy to ja pierdole gre w karty, rozmowe z koleżanką/kolegą tylko idę pomóc!
Mam nadzieję, że chociaż Magda dziś przyjdzie i porzomawiam z nią... może coś więcej...
"Kiedyś MASZYNA, dziś nie poznaje tego SKURWYSYNA!"

  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
bo te babska bawia sie nami jak marionetkami...
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
WBD bez obrazy, ale nielubię takiego czegoś. Dziewczyna ma synka, a Ty się z nia spotykasz a Nam piszesz, że to stopa kolezeńska... (chyba, ze gadasz z nią tylko w szkole) ... może to głupie ale mi się takie coś niepodoba
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: dziewczyna... :/:/:/:/:/
WBD ty zwracasz uwage ludziom jak coś nie tak napiszą ale w twoim poscie tez jest niemało kurw i pierdoleń :mrgreen: a nawiązując do tematu to już chyba wszystkie laski takie mają kaprysy
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024