Skocz do zawartości


Zdjęcie

co i jak ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

co i jak ?
Witam chciałbym się zapytać (wiem że jeszcze za wcześnie), ale lepiej wiedzieć szybciej niż później. Jaki cykl z kreatyną zapodać tzn. co z nią wziąć, żeby uzyskać jak najlepsiejsze wyniki. Chciałbym powiedzieć cena nie gra roli (ale mój portfel mówi na to niemożliwe^^), a więc kreatyna + dieta (mam nadzieje, że już nie będzei wtedy potrzebna redukcyjna ^^) + trening na mase + co (tak do 150zł na cykl)? Czekam na wasze propozycje.

[ Dodano: Czw 20 Sty, 2005 ]
Oczywiście nie mówie o sterydach czy prohormonach ^^. Odżywki inne suple lub coś jeszcze nie wiem dlatego pytam :)
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co i jak ?
Jezeli chcesz kupic zwylka kreatyne monohydrat to najlepiej z dekstroza lub jeszcze lepsza ale drozsza d-ryboza,do tego wiele osob dokupuje tauryne jest tania wiec mozesz tez sie w nia zaopatrzyc. Niektorzy oprocz tego kupuja aminokwasy lub glutamine tutaj juz mozesz poczytac troszke o tym i wybrac co wedlug Ciebie bedzie lepsze ale niewiem czy juz taniej nie wyjdzie kupic np kreatyny Olimpu CreaFusion ktora jest juz wzbogacona o wszystkie srodki transportujace kreatyne we krwi
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: co i jak ?
ile juz cwiczysz? :-)
monohydrant wystarczy przynajmniej 300gr na cykl....+ oczywiscie dieta, witaminy i mozna glutamine, tauryne, gainera, carbo... w zaleznosci od potrzeb
  • 0
Be free.

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: co i jak ?
Dzięki odpowiedzi zaopatrze się w to co będzie trzeba za jakieś 3 miechy ^^(chyba żę nie będzie zastoju;]). Dekstroza to nie glukoza ? :F i nie chodziło mi o cały cyk za 150 zł tylko kreatyne + 150zł na razie widze nie ma co sobie tym głowy zawracać:) i tak rosne ładnie ^^.
pozdro

btw. a np. L-karnityna lub Fat burner bardzo sięgryzie z kreatyną ? czy można razem użyć
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024