Skocz do zawartości


Zdjęcie

Weider Pure Creatine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Koval1418048748
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Weider Pure Creatine

Co sądzicie o tej kreatynie???
Właśnie zamierzam ją kupić i zastanawiam się czy warto.
Podzielcie się swoimi przemyśleniami :-)

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

kosmit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
Jedna z lepszych (mocniejszych)
Warto
  • 0
Pot, ból i zakwasy drogą do sukcesu
Foty na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
jak kazda inna :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
sorry taki z Ciebie expert a takie glupoty gadasz strongbar jak kazda kreatyna jest taka sama to ja jestem baletnica wiec jak masz pisac takie pierdoly to lepiej nic nie pisz bo smieszny tylko jestes.
co do kreatyny weidera to jest bardzo dobra bo bralem i ja i kreatyne vitalmaxa i nie ma porownania jest o niebo lepsza :mrgreen: wiec polecam :mrgreen: a wlasnie dzieki takim postom jakie nam prezentuje strongbar zakupilem sobie kreatyne vitalmaxa i sie tylko zawiodlem :| wiec sie chlopcze zastanow co piszesz jak pojecia nie masz tyle nara.

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
problem jestw w tym ze on patrzy tylko z naukowej strony....i czesto pisze cos co dla innych nie jest zrozumiale....a powiedz strong jakie ty kreatyny osobiscie stosowales?
  • 0

MiXeR_PF
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine

sorry taki z Ciebie expert a takie glupoty gadasz strongbar jak kazda kreatyna jest taka sama to ja jestem baletnica wiec jak masz pisac takie pierdoly to lepiej nic nie pisz bo smieszny tylko jestes.
co do kreatyny weidera to jest bardzo dobra bo bralem i ja i kreatyne vitalmaxa i nie ma porownania jest o niebo lepsza :mrgreen: wiec polecam :mrgreen: a wlasnie dzieki takim postom jakie nam prezentuje strongbar zakupilem sobie kreatyne vitalmaxa i sie tylko zawiodlem :| wiec sie chlopcze zastanow co piszesz jak pojecia nie masz tyle nara.


creatyne brałem jak narazie raz , była to kreatyna z Vital Maxa i musze powiedziec ze bardzo mi pomogła w ciagu 4 tygodni przyszło mi na sile 45 kilo na atlasie. Niemam narazie porownania z innymi kreatynami , ale napewno sie na niej niezawiodłem i jestem z niej wrecz zachwycony
  • 0
KS RUCH CHORZÓW

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
Szanowny Panie Awruk, prosze mi powiedziec w takim razie co takiego ta kreatyna weidera ma ze jest lepsza od vitalmaxa ?

ja Cie zapewniam ze nie jest wcale lepsza, to ze pewnie nie umiesz diety stosowac czy odpowiednio trenowac to juz nie moj problem ze przyrostów nie ma, wiesz pewnie skoro taki expert z Ciebie ze organizm z czasem nabiera tzw zastoju, co zawsze moze zmniejszyc skutecznosc kreatyny

a 2 sprawa to jezeli Ty mozesz to bardzo bym prosił o nie pisanie głupot bo akurat obie kreatyny są bardzo dobre, owszem są na rynku wyjątki(nazw firm nie bede wymieniał, ale chyba kazdy sie domysla), które maja zanieczyszczenia(kreatynina, tiazydy)

3 sprawa nigdy nie pisz ile Tobie "poszło" to jest smieszne i w pełni ukazuje Twoj profesjonalizm, zeby wykorzystac kreatyna trzeba niestety wiedziec troche wiecej niz sposob machania zelastwem ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
nie wiem co ma ale lepsza jest napewno bo bralem i ta i ta i po kreatynie weidera efekty byly lepsze. diety nie stosowalem nigdy, trening mam odpowiedni wiec chyba jednak nie trafiles a przyrosty sa tyle ze po kreatynie weidera byly o wiele lepsze i to nie jest tylko moja ocena bo jeszcze 4 osoby odmnie braly obie kreatyny i maja takie same zdanie wiec co moze naraz wszyscy mam zastoj w organizmie? :mrgreen: nie mowie ze kreatyna vitalmaxa jest slaba ale napewno weidera jest lepsza i wogole brales obie kreatyne ze wiesz o czym mowisz czy tylko naczytales sie czegos i zgrywasz madrego?

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
po pierwsze ja nie cwicze,

po drugie nie masz diety i to wszystko wyjasna, ukazuje cały Twoj profesjonalizm, wiec prosze nie ośmieszaj sie publicznie. Jak mozesz miec do mnie pretensje o to ze nie miałes diety ? masz juz przyczyne Twojego niepowodzenia, nawet bardzo dobry trening bez odpowiedniej diety nie da zadowalajacych efektów, takze przykro mi nastepnym razem jednak spróbuj stosowac diete a gwarantuje ze wynik bedzie inny


po 3 jeszcze raz pytam dlaczego uwazasz ze weidera jest lepsza ? bo reklamują ją bardziej umięsnieni kulturyści ? myslisz ze dzieki niej oni to osiagneli ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
po pierwsze to naucz sie czytac ze zrozumieniem bo widze ze masz z tym problemy.
po drugie gdzie ja niby napisalem ze mam do Ciebie pretensje ze nie mam diety? diety nie mam bo po pierwsze nie chce rezygnowac z jedzenia tego co lubie :mrgreen: a po drugie nie mam czasu zeby moc ja przestrzegac. a efekty mam zadowalajace nawet bez diety :mrgreen: wiec nie mam zamiaru nigdy stosowac zadnej diety.
kreatyna weidera jest lepsza od vitalmaxa poniewaz mialem po niej lepsze efekty przy duzo gorszym treningu w porowniu z treningiem ktory stosowalem na kreatynie vitalmaxa. to samo moga Ci powiedzec jeszcze 4 osoby ktore stosowaly obie kreatyny w tym samym czasie co ja. co do tego czy reklamuja ja bardziej umiesnieni kulturysci to nie wiem, nie wiedzialem poprostu kreatyna weidera pierwsza mi wpadla w rece.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
To masz śmieszne argumenty tyle Ci powiem
dlaczego napisałes ze masz do mnie pretensje ? bo doradziłem Ci kupic kreatyne vitalmaxa, trudno sie domyslic ze nie stosujac zadnej diety osiagnales mierne rezultaty, to ze nie masz czasu ani ochoty to juz nie moja sprawa ale nie rob tu antyreklam vitalmaxa, to bardzo dobra firma, kreatyny ich jest tania i bardzo dobra i ABSOLUTNIE NIE GORSZA OD WEIDERA,
dalej nie odpwiedziles na moje pytanie, dlaczego twierdzisz ze weidera jest lepsza ? bo na Ciebie lepiej "działa" to smieszny argument i dobry dla osob nie majacych pojecia o kulturystyce, ale skoro masz odwage twierdzic ze kreatyna vitalmaxa jest słabsza od weidera podaj powód ? moze jakies roznice w skladzie moze zanieszczenie ? poprostu to coi piszesz jest smieszne.
  • 0
Pozdrawiam Strong

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
"poprostu kreatyna weidera pierwsza mi wpadla w rece." Czekałem na to zdanie. Nie sądzisz, że kreatyna Vitalmax'a wydała Ci się słabsza bo była zastosowana w drugim cyklu? A przecież wiadomo, że najlepsze efekty (najbardziej zauważalne) kreatyna ma właśnie na pierwszym cyklu. Osobiście wydaje mi się, że to jest tak jak z napojami Pepsi i Coca-Cola, produkuje napoje o tym samym składzie tylko różni się firma i etykieta (np.7UP-Sprite). Weider to napewno firma bardziej "prestiżowa" niż Vitalmax ale to nie znaczy, że jest lepsza. Nie rżnę experta to jest tylko moje zdanie i ja tak uważam, że pierwszy cykl dał Ci najwięcej i jeśli byś pierwszą zastosował Vitalmax'a to wydaje mi się, że efekt byłby ten sam a Weider na drugim cyklu okazał by się słabszy.

Pozdrawiam!
  • 0
24 lata na karku...czas zrobić z siebie bestię :)

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
Nie jest tak do konca....bo ja znam osoby ktore wlasnie najpierw braly kreatyny tych polskich firm a dopiero potem amerykanskich na 3-4cykl i byl lepszy...dieta w ich przypadku nie miala znaczenia.A i jeszcze jedno...dlaczego np.sprzedawcy w dwoch sklepach odradzali vitalmaxa, mowiac ze jest tania, ale gorsza? Przeciez tam zazwyczaj pracuja wykwalifikowani jludzie?!!
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
teraz to 1988 trocszku przegieles :)

a po co sie doradza droższą ? zeby byl wiekszy zysk, vitalmax to jest naprawde bardzo dobra firma

Penetrator rozumuje prawie dobrze, wiadomo ze to nie bedzie dokladnie to (pochodzenie)samo w weiderze i vitalmaxie(pewnie inne labolatorium) ale substancja bedzie bardzo podobnej jakosci, firmy o takim prestizu nie moga sobie pozwolic na zanieczyszczoną kreatyne.

Czekam na odpowiedz Awruka dot. roznic w składzie, moze nas oswieci :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
:hahaha: Ty bez kitu czlowieku czytac ze zrozumieniem nie potrafisz :hahaha:
obie kratyny bralem bez diety i po kreatynie weidera mialem lepsze efekty, cwiczac z o wiele gorszym planem treningowym dotarlo? jak nie to przeczytaj to sobie 10x albo popros kogos niech Ci wytlumaczy co napisalem wyzej. na kreatynie vitalmaxa tez mialem zadowalajace efekty wiec nie mowie ze jest zla. jak za taka cene jest bardzo dobra ale nastepnym razem wole wydac troche wiecej kasy i kupic lepsza kreatyne.
pozatym strongbar brales obie kreatyny i masz jakies porowanie czy tylko naczytales sie artykulow w internecie i zgrywasz madrego?
nie mam pojecia o kulturystyce, nie mam pojecia jakie moga byc roznice w skladzie i szczerze mowic jebie mnie to :mrgreen: bralem obie kreatyny weidera okazala sie lepsza tyle. jesli Tobie taka odp. wydaje sie smieszna trudno. Tobie strongbar polecam wiecej praktyki a mniej teorii napewno Ci to na dobre wyjdzie.

EDIT
penetrator wlasnie na poczatku myslalem dokladnie tak samo jak mowisz ale np. teraz kumpel zakupil kreatyne weidera a wczesniej mail cykl na vitalmaxie i ma takie samo zdanie jak ja wiec ta opcja raczej odpada.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
Słuchaj, irytujesz mnie swoją głupotą, juz inaczej powiedziec nie potrafie, czytac ze zrozumieniem umiem i to dobrze
skoro nie masz diety nie wiesz jak jesz, wiec trudno porownac te cykle.

mnie kulturystyka osobiscie nie interesuje, i nie wiem po co mi chcesz praktyke dawac, nie dotrze do Ciebie to ze na takie cos nie mam czasu, i to co mowisz w ogole jest smieszne

ja nie czytam reklam w necie w przeciwienstiwe do Ciebie, bo widac ze jest to tandetne zdanie przecietnej poczatkujacej osoby nie znajacej sie w ogole na rzeczy

a co do czytania, to pytam czy Ty czytac nie umiesz ? nie widzisz ze zwrocilem sie do Ciebie z prostym pytaniem, podaj jaka jest roznica miedzy tymi kreatynami ? jaka roznica w składzie, jak nie odpowiesz w nastepnym pytaniu na to to kasuje calą dyskusje ktora jest zwyklym spamem i prowokacją.
  • 0
Pozdrawiam Strong

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
Skaladu tak naprawde nie znasz ty i on...trzeba dac obie do brzedania i wtedy rozstrzygnelo by sie kto ma racje....ale jeszcze jedno mam pytanie...jak nie uprawiasz kulturystyki,ja przez to rozumiem cwiczen silowych itp. to po co Ci to wszystko wiedziec?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weider Pure Creatine
biochemia to moja pasja

skład podany na etykiecie musi(oczywiscie wiadomo jest łamanie prawa w niektorych przypadkach) byc adekwatny to rzeczywistej zawartosci, są firmy sprawdzajace wiarygodnosc danych na etykiecie z rzeczywistym skladem

i czasem wynikły z takiego sprawdzania rozne sensacje, czytałem kiedys ze w ultimacie znaleziono siarczan dehydroepiandrosteronu, no niby słaby steroid ale zawsze jest....
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024