Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety/ siłownia/ nauka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Kobiety/ siłownia/ nauka
Panowie...kazdego z nas ...ten problem dotyczne...jak nie kazdego to przynajmniej wiekszosc...powiedzcie mi jak tu pogodziec te trzy najwzniejsze rzeczy...dla mnie szkola jest...na koncu...a reszta wiadoma...Wiec sęk w tym...kobieta zajmuje duzo czasu..wiec jak znalezc miejsce na siłke i nauke...wiec...
Powiem na moim przykladzie...milosc...staram siem o pewna laske...z wzajemnoscia ona tez...ale teraz..ja taki myk ze ...bede wtedy mmusial poswiecie ktora rzecz...a nie lepiej poswiecic laski...i byc duzym!!! sam nawet nie wiem jak na ten temat pisac...kazdy ma taki dylemat...i coz tu wiecej mowic...!!!!!! CIEZKI WYBOR... :beksa: :shock: :twisted:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
musisz zdecydowac siem sam... Mi jakims cudem w tamtym roku udawalo siem wszystko polaczyc choc moja ex mowila ze juz fajnie wygladam i zebym niecwiczyl (ale co tam kobieta wie :P )

dla mnie w tej chwili nauka jest na 1szym miejscu, wiem ze od niej zalezy moja przyszlosc... laski teraz nie mam i nie bede mial - odbije sobie to z nawiazka za jakies 6miechow :D
na silownie tez na razie nie chodze z powodu kontuzji ;/

PS. wydaje mi sie ze jak wprowadzisz do swego zycia troche dyscypliny by nie trracic czasu to dasz rade ;) Powodzenia !! :-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
powiem...ze teraz...tez po tym nie powodzeniu z laska nie mam zamiaru szukac...!!!! wole przylozyc siem do siłowni...i do nauki..szczegonie jezykow...ale to jest dylemat prawie kazdego faceta...i chcialem go przyblizyc na moim przykladzie...!!!!!
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
Panowie... krótko i na temat - znam się z moją panną od ok 9 miesięcy i tyle czasu jesteśmy razem, z małymi przerwami (tzn. widywaliśmy się ale nie byliśmy parą - oficjalnie). Teraz na nową z nią jestem... i jakoś potrafiłem połączyć szkołę, treningi i pannę.
Proponuję:
szkoła - 1 miejsce
trening - 2 miejsca
A z panną widywać się na weekendy, ewentualnie w środku tygodnia na krótki okres czasu :)

Ja jeszcze w maju-sierpniu - miałem innaczej uformowany problem
Szkoła/dziewczyna/praca...
Od połowy czerwca miałem tylko praca (od 9-20/21) a wracałem na 22 do domu... i z panną się widziałem do 3 w nocy... potem znów na drugi dzień o 8 wstawałem...
Jakoś trzeba sobie radzić, ja tam swojej kobiety nie poświęciłbym dla siłowni... wolałbym panne :)))

  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
ja mam dziewczyne juz 6 miechów! Codziennie wracam z budy, ide na siłke, do dziewczyny a pózniej do kumpli :) a nauke mam w dupie (wiem ze zle robie, ale raz sie zyje przeciez na starość nie będę latał po dupach i kumplach) :PPPP :PPPP
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
KriZ źle robisz, nauka MUSI byc na 1 miejscu, jezeli powaznie podchodzisz do zycia...
  • 0
Pozdrawiam Strong

adeek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
a ja wam powiem staram sie uczyc ale jakos to mi nie wychodzi, na silke bez problemu moge chodzic , bo to ugadalem z laska w ktore dni bedziemy sie widziec troche pozniej niz zwykle, Z poczatku jej to przeszkadzalo, robila mi wyklady ze za duzo czasu poswicam na silownie itd . Ale raz powiedzialem ze jak to jej przeszkadza to zobaczy teraz, i przez prawie tydzien nie widzialem sie z nia, I sama przyszla w lache ze juz nie bedzie robic mi awantur itd. A tera staram sie wziazc do nauki ale dalej mi to nie idzie :(( pomozcie :(( moze znacie jakies tableteczki albo cos na poprawe pamieci :) oczywiscie nie mowie o zadnych spedach bo to pomaga ale latwo jest sie wciagnać. a i jeszcze tak se to powiem, nie ze jest to zadne chwalenie sie czy co, ale z laska zyje juz prawie 1,7 roku!! i jest mi z nia dobrze :)
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
Z tego co wiem to czym więcej sie uczysz tym lepiej twój mózg funkcjonuje. Mózg też trzeba ćwiczyc to tak jak by dodatkowy mięsień :D:D
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
mi sie nie udaje tego polaczyc bo jestem mistrzem w marnowaniu czasu - ale coraz lepiej idzie mi trzymac rezim treningowy i teraz powoli zaczynam godzic 3 rzeczy- nauka silownia i kobieta ;-)
kobieta - w szkole [akurat sie piknie sklada] no i w 1-2 wieczor w weekend
silownia - 3x w tygodniu [HST - minimalna ilosc czasu i z dojazdami i innymi w 1h 40min sie wyrabiam]
nauka - najtrudniej sie do niej zabarac ale jak siade przed ksiazka to juz idze - zreszta musi isc bo:P

[ Dodano: Pon Gru 13, 2004 11:32 pm ]
adeek: poczytaj troche na temat efektywnej nauki - np. ksiazki buzana czy brzeskiewicza
  • 0
[you]
pozdro :P

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
ANAR powiedział

ale coraz lepiej idzie mi trzymac rezim treningowy i teraz powoli zaczynam godzic 3 rzeczy- nauka silownia i kobieta

silownia - 3x w tygodniu [HST - minimalna ilosc czasu i z dojazdami i innymi w 1h 40min sie wyrabiam]

, teraz się wykręca "dokladnie - szkola, nauka, matura, dziewczyna.... nie jestem w formie "-a to leń patentowany!!!i coś go dawno na treningu nie widziałem ;>
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
hehe widze ze temacik ostro ruszyl...oka..laski juz nie mam :(:(:( niestety..karnet mi siem skonczyl na silke...!!od nowego roku....musze siem zapisac na angielski !!!kolejny problem bedzie...szkola silka dodatowy jezyk i jak mi wyjdzie to new laska !!!! od dzis zaczynam nowe polowanie w szkole ....!!!! POZDRO
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety/ siłownia/ nauka
andy: chodze wtedy kiedy CIebie nie ma:P
ps. np. dzisiaj bylem ;)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024