Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na mase dla skonnego do tycia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

co na mase dla skonnego do tycia
mam 20 lat, 182, 95kg, cwicze rok, nic nigdy nie bralem na mase nigdy, krety tesh nie bo zawsze sie odchudzalem, ale juz sie wkur....lem i mi sie nie chce cale zycie odchudzac, wiec postanowilem ze pier...le juz odchudzanie i bede robil mase!! tylko nie wiem jaki suplement sobie zaaplikowac?? na pewno nie gainer...wiec CO?? odp. ((krete optimum bede bral, potrzebuje wiedziec co do tego moge dolozyc))
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase dla skonnego do tycia
Niewiem czemu niechcesz Gainera, ale ok. Ulóż sobie diete. A do Kreatyny dożuć Carbo i Tauryne no i jak masz kase to jakies bialko.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase dla skonnego do tycia
no bo wydaje m i sie ze od gainera przytyje....sluchaj ja nadal mam brzuch, ale go kurwa zaakceptowalem i nie bede cale zycie tunczyka jadl!! i chce sie dopakowac bo na razie jestem solidnej budowy ale mam malo w klacie i lapach, a wiem po sobie ze jak bede cwiczyl to mi sadlo nie urosnie, SĘK w tym ze nie wiem co wziac zeby mi urosly bary i lapy a sadlo nie uroslo jak wsciekle.........?? POMOCY!!!!!!!
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase dla skonnego do tycia
Jak bedziesz bral kreatyne to barki i lapy urosno, aco do brzuch to cwcz go intensywnie przy braniu Kreatyny, i wtedy niepozwolisz mu urosnac.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase dla skonnego do tycia
a co by bylo jakbym gainer bral?? napisz mi jaki bylby najlepszy?? mam kase bo pracuje wiec nie jest to problemem,
JAK GO BRAC??
JAK BRAC KREATYNE??
POMOCY!!!!!!
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase dla skonnego do tycia
Kreatyne bierzesz ok 50 dni. W dni treningowe 5 g rano na czczo i 5 g po treningu, a w dni nietreniognowe 5 g na czczo. A co do geinera to dobry jest Mass XXL z treca, ale w Twoim wypadku lepsze bedzie bialko np. Matrix z Olimpu. A Gainera to bierze sie roznie zalerzy od diety w ktorym posilku barkuje Ci weglowodanow, albo bialka to wtedy bierzesz.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024