Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prolem z klatą...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prolem z klatą...
Witam ! Mam 15latbiore białko serwatkowe + kreatyne + ćwicze.......+ 2 litry mleka dziennie . Wszystko na mase. Waże 55 kg i 180 m pytanie jak zrobić klatę, bo mam bardzo łdny bruzch abardzo brydką klatę. Mówię tylko o kacie ( wiec ni dawac mi inkowna rece itp :P )poa tym nie chodze n silke powiedzcie cos pomozcie :D
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
jak masz ławke to wysiskanie wąski uczywt, na wysokosc barków, szeroki, rozpientki, poszukaj dobrze na forum sa całe plany !! a co do krety to ile cwiczysz krete powinno sie brac dopiero od 16 lat !!!!!! i musisz miec rok starzu treningowego bynajmniej;]

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
nie zbudujesz ladnej klatki bez przyrzadow, no chyba ze tak jak napisal bulbo masz laweczke w domu ( ja mam :D:D) te 3 cwiczenia to chyba jedne z najlepszych ;] jezeli masz hankla ciezszego niz 30 kg to moglbys sie zabrac rowniez za przenoszenie hankla
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
Są hantle 30kg ?! :P Można 2 rekoma podnosić :} Wtedy mogę ławeczkę jakimś......nie wiem czym mogę sie podeprzeć, ale móżko chyba nie jest dobre nie :P ?
Coś mi skombinujcie bo na siłke jestem za młody. Proszeeee :}

[ Dodano: 29-10-2004, 11:42 ]
Chciałem tylk dodac ze kreatynę kolega bierz od 2 lat i zaczal w wieku 15 lat i brał w wieku 16 lat 90 na klate przy masie 50 kg. I teraz jest maxymalnie zdrowy. Poza tym ja ćwiczę i a miarę dobrze mi sie z kreta żyje. Wlasnie minęło pierwsze 2 tygodnie i wielkihch rezultatów nie widzę ( no bo jak widziec rezultaaty w swoim ciele :P ) muszę na wagę iść. Ale przejdźmy do klaty. Odpowiedzcie na drugi powyższy post co napisałem :P z gory thx
  • 0

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
za mlody? tez mam 15 lat.... i pol roku stazu za soba, hankle to i 100 kg znajdziesz ale poco Ci? nie łózko sie do niczego nie nada..... najlepiej bys zrobil kupic karnet na silowni i popytac wlasciciela co jak i do czego sie uzywa
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
leorick: odstaw kreatynę - jeżeli nie masz zamiaru chodzić na porządną siłownię.
Domowymi sposobami - to możesz pompkami, wyrobić klatkę.

  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
leorick twojemu koledze sie udało bez zadnych skutkow ubocznych z kreta ale wiadomo czy tobie sie uda zawsze lepjej sie stosowac do zalecenia !!! Kreatyna od 16 lat i 6 miesiecy stazu!!!
  • 0
PoZDrO

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Prolem z klatą...
organizmyh roznie dzialaja na odzywki, mozliwe jest nawet ze nie urosniesz biarac kretke w takim wieku i przy praktycznie zerowym stażu
  • 0
Byceps Tryceps Krata!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024