Co według was jest lepsze na mase??
odzywka białkowa czy gainer??
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Napisano Ponad rok temu
Re: odzywka białkowa czy gainer??
zalezy od diety. jeśli brakuje ci białka w diecie to kup odżywke białkową, a jesli węglowodanów to gainer( chyba ze masz skłonność do łapanie tłuszczyku to gainera nie bierz)
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Ostrość fabryczna-czy można ją utrzymać ? |
MAGIA STALI |
|
|
||
Tyson będzie walczył w PRIDE |
MIXED-MA |
|
|
||
Co podpiąć do kluczy? cz.III |
TACTICAL GEAR |
|
|
||
Taewondo czy karate |
CROSS-BUDO |
|
|
||
jiu jitsu czy aiki jujutsu |
JIU JITSU |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Dobra?:>- Ponad rok temu
-
Co dla Młodego??- Ponad rok temu
-
Przechowywanie Protein.- Ponad rok temu
-
kreatyna bez tajemnic:)))- Ponad rok temu
-
HMB + GAINER ???????- Ponad rok temu
-
Vitalmax Gainer 2 czy MASS XXL co lepsze??Guest_007mg_* - Ponad rok temu
-
??- Ponad rok temu
-
MaM PyTaNiE DoTyCzĄcĘ HHHMMMBBB !!!!- Ponad rok temu
-
pomozcie bikerowi :)- Ponad rok temu
-
W sprawie kumpla- Ponad rok temu




Ponad rok temu
