Skocz do zawartości


Zdjęcie

jointy a kulturystyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

paker111
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jointy a kulturystyka
mam pytanie:
jak ziolo wplywa na kulturystyke :
slyszalem ze weed powoduje podwyszenie testosteronu w organizmie ,czy to prafda?!?!
  • 0
paker111

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
tego to ja niewiem, ale wpływ mają neutralny... niespada masa, wytrzymałośc może troszeczkę z siłą spadnie Ci ale zalezy to tez od organizmu i od częstotliwości! Jezeli musisz, to pal od czasu do czasu bo "od przybytku głowa nieboli" :):) ale też "co za dużo to niezdrowo"
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
Szkoda, że alkohol tak negatywnie wpływa na ćwiczenia oraz budowanie masy bo szczerze mówiąc to od zioła i innych drugsów wolę się raz na weekend porządnie najebać :mrgreen: .
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
co do tescia - to kto ci tak powiedzial ?? ;?

mi od palenia spadala sila :(
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
mi tez i nic mi sie nie chece robic palic to tylko w weekendy albo dni nietreningowe
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
ja pale caly czas nawet przed treningami i jest looz... dobre pytanie... bo neiwiem czy to cos szkodzi w cwiczeniach ??ale wydaje mi sie ze nie...bo nic mi nie jest...
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka

ja pale caly czas nawet przed treningami i jest looz... dobre pytanie... bo neiwiem czy to cos szkodzi w cwiczeniach ??ale wydaje mi sie ze nie...bo nic mi nie jest...

mowisz o marysi ????
toz to niebezpieczne ;)
chyba myslales o fajkach
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
heheehe
ja temat przeczytalem zamiast jointy to ja jonity, juz myslalem ze bedzie o wymianie jonowej :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Mateusz 003
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wieluń

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
a czy palenie baki ma jakis negatywny (lub pozytywny :twisted: ) wplyw kiedy bierze sie kreatynę i hmb :?: :?: :?:
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
Spada sila po trawce :bije:
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
No wlasnie jak to jest z tymi szlugami? Ja sam dla dobra swoich musclow przestalem palic, ale jestem ciekaw jakie ma to negatywne skutki. Wiem ze absolutnie nie nalezy palic po treningu ani 45 min. przed. Jak macie to podajcie jakies linki to bym se czytnoł.
  • 0
"Trening czyni mistrza, a mistrza pochłaniają pijackie zgliszcza... "

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
Sexy_Paker a niby czemu nie mozna palic przed i po treningu.....ja zawsze sobie pale bezposrednio przed i od razu po silowni i nie odczuwam zadnych negatywnych rzeczy...
  • 0
Be free.

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
Na własnym przykładzie powiem że siła u mnie NIE spada.
Wręcz przeciwnie, na drugi dzień po paleniu przeważnie cisne rekordy.

Pale tylko 3-5 razy w roku.
Ostatnio sobie przypaliłem i na drugi dzień na treningu tak mi sie super ćwiczyło.

Uważam że palenie jest dla ludzi i kulturystów :aniol:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
dawid bo malo palisz dlatego tak pewnie masz...... :-)
ja jak sobie zrobilem maraton w ciagu 3 tygodni bylem 7 razy palic to potem jak poszedlem na silownie to sila mi spadla np na klate o 15kg! i musialem to potem odrabiac :beksa:
  • 0
Be free.

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka

Sexy_Paker a niby czemu nie mozna palic przed i po treningu.....ja zawsze sobie pale bezposrednio przed i od razu po silowni i nie odczuwam zadnych negatywnych rzeczy...

Czytalem o tym w "Pilce noznej", ze palenie dla osob aktywnych fizycznie jest szkodliwe, szczegolnie po treningu. Mam ta gazete na gorze, to ci napisze pozniej jak to jest dokladnie bo teraz mi sie nie chce isc po silce ;-)
  • 0
"Trening czyni mistrza, a mistrza pochłaniają pijackie zgliszcza... "

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
heh dobry temat :) palic albo nie palić ? dylemat kulturysty
mysle ze jak kazda uzywka negatywnie wplywa na organizm, mysle ze tutaj nalezy sie zastanowic czy bardziej zalezy mi na silowni czy na paleniu jezeli na paleniu to olac sprawe silowni i traktowac ja rekreacyjnie
  • 0

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka

dawid bo malo palisz dlatego tak pewnie masz...... :-)
ja jak sobie zrobilem maraton w ciagu 3 tygodni bylem 7 razy palic to potem jak poszedlem na silownie to sila mi spadla np na klate o 15kg! i musialem to potem odrabiac :beksa:

Dobra znalazlem chwilke wiec przepisze ci co napisali w "pilce noznej"

"Papierosy szkodzą sportowcom być może nawet bardziej niż ludziom nie uprawiającym wyczynowo sportu. Bo odziałują na organizm dodatkowo na organizm silnie eksploatowany( byc moze nie jestes wyczynowym sportowcem ale sam przyznac ze silnie eksploatujesz swoj organizm- odemnie) .
Wydolnosc palacza jest niższa, bo do ich płuc dociera mniejsza ilość tlenu, a przecież przemiany tlenowe są efektem rteningu. Stwierdzam że u palaczy słabsza jest też zdolność regeneracji"- Trener Kaczmarek ( a to dla ciebie istotne)
I wreszcie najwarzniejsze:
"Wysiłek jest stresem dla organizmu i palanie także. Kiedy nałożą się jeden z drugim może być niedobrze. Dlatego nie należy palić przed treningiem czy meczem. Natomiast po wysiłku naczynia są lepiej ukrwione i trucizny zawarte w dymie bedą się lepiej wchłaniały. Zapalenie papierosa w takim momencie powoduje szczególne spustoszenia w organizmie" Dr. Kowalski

Tak od siebie powiem ze sam palilem 3,5 roku ale od nowego roku przestalem, ze wzgledu na dobra moich muskul. Sprobój sam tez przestac, bedziesz mial jeszcze lepsze efekty.
To że nie odczuwasz negatywnych rzeczy nie znaczy ze tak nie jest, pozatym pomysl moze bys mial jeszcze lepsze efekty bez szlugow?
Ja mysle ze napewno...
  • 0
"Trening czyni mistrza, a mistrza pochłaniają pijackie zgliszcza... "

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
jednak maryhuany nie pali sie w takich ilosciach co tytoniu
  • 0

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
Wiem mowilem jednak o szlugach bo sie Cavalier pytal, moim zdaniem jednak palenie nalogowe czy czestsze palenie sortu mija sie z treningami kulturystycznymi. Zreszta thc zostaje w organizmie i truje cie jeszcze przez conajmniej 2 miesiace. Sam palilem to dziadostwo dlugo i pamietam jak wygladalem po 1,5 roku intesywnego palenia- wygladalalem jak marna wychudzona szmata, w lipcu 2003 kiedy rzucilem to w pizdu warzylem 67 kg, teraz po 1,5 roku waze 87, sam widzisz. Traci sie mase, sile, dla mnie bezsensu albo ostre czeste melanze albo kulturystyka obu rzeczy ciezko pogodzic.
Marihuany nie pali sie tak czesto jak szlugow ale pamietaj ze 1 joint to dla pluc tak jak 8 szlugow, czytalem jeszcze gdzies ze mariuhana zawiera jeszcze 2000 tys. substancji ktore wyniszczaja organizm, i pisano to o normalnych siejkach, w polsce jara sie najczesciej wzmacniane jakimis chemicznymi gownami sqny a to jeszcze gorzej wplywa na organizm, gadanie ze marihuana jest zdrowsza niz piwo, czy wodka jak dla mnie jest glupim pieprzeniem dla glupich, biednych, naiwnych cpunow...
  • 0
"Trening czyni mistrza, a mistrza pochłaniają pijackie zgliszcza... "

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jointy a kulturystyka
tak jak napisalem 4 posty wczesniej kazda uzywka jest szkodliwa ale w koncu na cos trzeba umrzec, zyje sie raz a zycie po to jest zeby pozyc
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024