Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobić z taka niedowaga !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zrobić z taka niedowaga !
Witam ! Wiem MNIEJ wiecej co zrobić . Chcę szczegołów. Diete mam ale teraz jka z siłką . Tznz zrobie tak. Wcielcie sie we mnie i powiedzcie co macie zrobic majac 15 lat 50 kg i 178 cm wzrostu. LOL smiejcie sie smiejcie z wygladu ale ja potrzebuje pomocy. :-(

[ Dodano: 07-10-2004, 8:59 ]
Aha . I jeszcze jedno: cwicyłwem 1 miesiac i diete OSTA bralem i malo przytylem. Ale organizm w trochu przystosowalem do krety. Ja nie chce sie NIC rzezbic. Chodzi oto ze kreatyna ktora zamowilem mam mi dac 5 kg. Wiec bede ją uzywal 3 miesiace jak dobrze pojdzie. Wiec nie mowcie ze to jest niezdrowe, bo tylko 4miechy i potem staram sie uzymac anablizm czy jak to tam jedzeniem i cwiczeniami. Wiem ze sece i cisnienie od krety ale ja tylko chce znac wasz ekomentarze: to tylko 4 miechy a z ostra dieta białkową i treningami DA MI 5 kg......MOZEEEEEEE :-( Wygladam jak szkielet. Poza tym nie biore krety zeby sie kształtwoać bo jestem morifkiem z najnizszego poziomu. Poprostu mam wystajace żyły na nodze ( nie zylaki ;p ) I poprostu chce zwiekszyc miesien ( szczegolnie nogi) i zeby zanikly te niebieskie gowieneczka ;] Powtóze: skomentujcie co do tej krety i powyzszego posta ;] Ale nie mowcie nic o krecie bo to tylko 4 miechy i NIE WIECEJ.
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z taka niedowaga !
jakby miał 15 lat i wymiary takie co ty, to pochodziłbym na siłke przez kilka tygodni potem wziął się porządnie za jakies gainerki zeby przybrac na mase...
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z taka niedowaga !
1. ja jak zaczynalem to mialem 56kg na 180cm %-)))
2. na krete zawczesnie - za mlody jestes + za maly staz
3. odpowiednia dieta zdzala cuda :P
4. poczytaj troche forum, np. o krecie na suplementach, ja nie mam czasu ci tlumaczyc
5. napisalbym wiecej ale musze spadac :P

NIE BIERZ KREATYNY !!
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z taka niedowaga !
ciagle mu wszyscy tlumacza ze na krete za wczesnie a on i tak kupił ;]
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z taka niedowaga !
człowieku kupiłbyś se gainera czy cos ... Pierwszy miesiąc bez niczego ma sie najwieksze efekty potem biezesz gainera i nie ma siły zeby nie przytyc (tez tak miałem) .$ miechy chcesz brac krete :o Człowieku cykl powinien trwac około 40 dni
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobić z taka niedowaga !
ja bralem kreatyne i nie mialem rocznego stazu, nie duzo mi to dalo tak moze ze 3 kg, wiecej sila mi podskoczyla, ale masa cienko, krete bralem bez diety dlatego tak marniutko.
jak juz masz to schowaj to, daj kumplowi na przetrzymanie zeby cie nie korcilo nic ci to teraz nie da.
kup sobie MASS XXL znajdz diete i bedzie git zobaczysz
trening czyni miszcza
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024