Skocz do zawartości


Jakie spalacze najlepiej zastosować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Anubisek_*

Guest_Anubisek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Jakie spalacze najlepiej zastosować
Witam mam 18 lat 1.80 wzrostu i ok 77 Kg. Zaczełem ćwiczyć u kolegi na mini siłowni. I chce sobie kupić odżywki tylko niewiem jaki zestaw będzie najlepszy dla mnie :roll: . Chodzi mi o to żeby efektem tych ćwiczeń było spalenie tkanki tłuszczowej (szczególnie na brzuchu :D ) a także żeby wypracować sobie umięśnioną sylwetkę. Dlatego przydały by mi się taki zestaw na spalenie tłuszczu a zarazem na siłę i beżtłuszczową masę. I następne pytanie co prawda nie tyczy się tego działu ale może Ktoś mi odpisze :D ,a mianowicie dieta jak często powinienem jeść i co ?? Takie proste jedzenie czego nie powinienem np spożywać i w jakich ilościa spożywać wszytko. Powiedziałbym że moja budowa najbardziej pasuje do mezomorfika. Dopiero zaczynam ćwiczyć, dlatego będe Bardzo wdzięczny za wszelkie porady we wszytkich dziedzinach tzn. suplementy, dieta i ćwiczenia.

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować

Po pierwsze:
NIE DA SIE JEDNOCZESNIE SPALIC TLUSZCZU, PRZYBRAC NA MASIE U SILE!!
musisz sie zdecydowac co najpierw. jezeli chcesz spalic tkanke tluszczowa to:
- Thermo Fat Burner firmy Trec -jest to spalacz tluszczu
- DIETA NA REDUKCJE -znajdziesz ja pod tym linkiem
PAMIETAJ DIETA JEST NAJWAZNIEJSZA
- na spalenie tluszczu rób cwiczenia aerobowe, czyli rowerek, bierznia, stepper (ok. godziny najlepiej) poza tym mozesz oczywiscie cwiczyc na silowni ale pamietaj ze TYLKO cwiczenia aerobowe spalaj tluszczyk. jezeli nigdy nie cwiczyles zacznij od treningu ogolnorozwojowego.
POWODZENIA

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...120-kaps,p.html


  • 0

GośćGuest_Anubisek_*

Guest_Anubisek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować
No ja mam niestety ten dyskonfort że normalnie to już nie pojeżdzę sobie na rowerku a żeby jeździć na siłownie nie mam tyle czasu . Chodzę do kumpla na taka prowizoryczną siłkę. Diętą rzecz jasna się zajmę no i zacznę takie ogólne ćwiczenia. Mam zamiar do tej diety kupić sobię wpc ,a do ćwiczeń Thermo Fat Burner firmy Trec i Trec Nutrition L-Karnityna lub Trec Nutrition Fat TRANSPORTER. Tylko niewiem co będzie lepsze dla mnie i jak to się wszystko bierze czy też są jakieś fazy, czy robi sie przerwy w braniu tych suplementów i jakie ilości tych poszczególnych elementów najlepiej kupić żeby starczyło na jakiś cykl i się wzajemnie uzupełniały ??

Marcinn1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować
Na zredukowanie tkanki tłuszczowej dieta wysoko białkowa.
  • 0
:)

merol1418048745
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować
Chcę sobie wyrobić mięsnie brzucha.ale niestety mam w tej dziedzinie niezbyt kompetentną wiedzę i chciałbym o podpowiedż .Jak ćwiczyć i co ćwiczyć i co najlepiej wziąść. nara
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować
cwiczyc to najlepiej aerobowo + standardowe cwiczenia na brzuch
+ silownia ;-)

co bracv to masz wyzej tfb jest ok.

+ dieta
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_Anubisek_*

Guest_Anubisek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie spalacze najlepiej zastosować
Oki dzięki w następnym tygodniu mam zamiar wszytko zakupić to się zgłoszę po rozpiskę przyjmowania :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024