Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak główka podczas i po??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

jak główka podczas i po??
witam!!! mam kolego który zaczoł brac koksy wjebał juz w siebie ok 13 strzałów jakies 6 Omnadren 250, 5 Testosteron prolongatum i do tego 2 Deca durabolin i do tego 200tab.Metanabol (Bionabol) i po tej kuracji on sie jakis dziwny zaczoł robic!! cos u odbija a jak cos wypije to wogóle!! takie ciśnienie łapie, zaczyna sie po głowie walić zeby sie uspokojic czy to wina tych sterydów ?? jemy zaczyna odbijac chce sie bic i wogóle !! ja wiem ze sterydy powóduja agresje ale czy tez osoby takie robia sie tacy walnięci!! a ha a czy moze jemu to minie?? z góry dzieki!!
  • 0

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
Sterydy zwiekszaja agresje ale nie do takiego stopnia, idzie to kontrolowac.Pod warunkiem ze osoba ma rowno pod sufitem. Widac Twoj kolega nie ma.
  • 0

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
no chyba niestety niema a zreszta on mojim zdaniem to chba on zbyt szybko zaczoł bo on ma 16 lat!!

[ Dodano: 13-08-2004, 11:38 ]
a czy te wina sterydów jest to ze on sie strasznie szybko denerwóje (kiedys taki niebył)
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
Predator tco Ty gadasz jak to skontorolujesz??? Kazdy ma rowno pod kopola zanim zacznie koks brac, a po cyklu wlasnie zaczyna mu swirowac w dyni i to niejego wnia.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
Zasadniczo dowiedziono, że wysokie dawki Testosteronu podawane zdrowym mężczyznom nie powodowały wzrostu agresji w zachowaniu, może natomiast wzrosnąć u osobników, z zaburzeniami psychicznymi.

Inaczej mówiąc, jeśli jesteś uważany za osobe pokroju Mike'a Tyosna, branie androgenów nie jest najlepszym pomysłem, jednak u normalnych mężczyzn nie powinno to stanowić problemu


Wszystko na ten temat
  • 0

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
on to dawkował nastepująco najpierw onka co tydzień jeden strzał w tyłek po 1 ampułce i tak po koleji!! po tem testosteron tez po 1 ampułce co tydzień no i teraz jest deca i chyba wczoraj poszedł 3

[ Dodano: 13-08-2004, 11:58 ]
a ha i podczas Testosteron prolongatum 200 mety chyba jeszcze zostało mu jakies 3o tab. a mete bieze 4 tab dziennie 2 rano i 2 wieczorem!!
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak główka podczas i po??
po każdym koksie w większej ilości jesteś agresywny, a jeszcze jak wypijesz jedno piwo to wogóle. Normalnie po koksie to zdaje ci się ze jestes najlepszy, i wszystkich byc pokonał! Np. po winstrolu nieczujesz w nocy skóry tylko mięśnie, rosnące mięśnie, śpisz po 3 godziny bo cie siła rozpiera i ciągle myslisz o siłowni i chcesz tam byc, wyrzyc sie na czyms! Możesz nawet uderzyć swoją bliską osobe (mame, dziewczyne)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024