Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróba bionabolu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

gumbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

podróba bionabolu
Bionabol który zjadłem to chyba podróba bo wogóle nie ma kopa. Po 30 tabletkach (3 na dzien) miewalem nawet spadki. Zwiekszylem do 8 w dni treningowe i 4 w dni bez treningu ale i tak chuja daje ta metka. Jak bralem ruska to juz na drugi dzien czulem takiego kopa ze chuj a z treningu na trening bylem duzo silniejszy. Nie mozliwe zeby prawdziwa bulgarska metka tak malo dawala (przyrosty jak na sucho) to musi byc podróba. Co o tym myslicie?
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Doszedles do 8 tabsow to za duzo. Kazda Meta ma taki sam skla. Jesli chodzi o mnie to ja sie z podrobka niespotkalem. To jest za tani koks zeby mogl byc podrobiony, no chyba ze wogole niewiesz jak to wyglada i ktos Ci wcisnol np. polopiryne.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

gumbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Wiem jak wygląda i wygląda tak jak powinno wyglądać ale rozczarowuje z siłą działania. Nie ma różnicy miedzy 3 a 8 tabletami. Po 30 tabletach ruskiej mialem lepsze przyrosty niz po 100 bio.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
A oslony podczas cyklu brales??? Chodzi mi o Simarol??? A wiesz o tym ze kazdy kolejny cykl slabiej dziala od poprzedniego.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

gumbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Bez osłon. Poprzedni cykl mialem 2 lata temu i złożyło sie na niego zaledwie 34 tabletki ruskiej mety wiec nie wiem czy mozna to wlasciwie nazwac cyklem.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Ale mowisz ze brales jej malo moze to byc skutkiem marnego przyrostu.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

gumbi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Zjadłem stówke w 21 dni poszło mi 5,5kg masy ok.7kg w wyciskaniu tylko 1,2cm w łape i aż 1,5cm w opone. Takie przyrosty miałem w miesiąc na sucho a czasami nawet lepsze . Ewentualny efekt można więc przypisywać działaniu jako placebo. Czy te malutkie tabletki maja 0,05mg a moze ktoś ładuje tam te 0,02mg?
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu

Czy te malutkie tabletki maja 0,05mg a moze ktoś ładuje tam te 0,02mg?

NIe jezlei jest to orginał to maja 5.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Jak Twoj bionabol sie nie kruszyl to znaczy ze miales podrobe.
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Mety sie raczej nie podrabia gdyz jest tania i nie oplaca sie robic podrobek.Moze tutaj byc wina w diecie.Do mety nalezy brac duze ilosci bialka.Jesli nie ma sie odpowiedniej diety to meta sama nic nie da.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
DaYmon kiedys sie nie podrabialo teraz mamy inne czasy, odkad bioreaktor wstrzymal produkcje metanabolu (prawdopodobnie na jesien ma wznowic produkcje) ja rynku pojawilo sie mnostwo podrobek.
Zgadza sie meta jest tania ale popatrz na to z tej strony, do polski przemyca sie tysiace opakowan rosyjskiej metki, i zobacz ile na tm idzie zarobic. A skoro bioreaktor wstrzymal produkcje to ktos pomyslal ze moze zrobic podrobki i wypuscic je na rynek. Zobacz jaka z tego juz jest kasa.

A odnosnie bionabolu to ciagle niewiadomo co to jest.Ostatnimi czasyw polsce pokazal sie nowy bionabol, ta sama ulotka ,te samo opakowanie, to samo plastikowe wieczko i wata w srodku, nawet smak tabletki ten sam. Jedynie czym sie rozni od "starego" bionabolu, to to ze tabletki sie nie krusza. I nie ma po nim prawie wcale efektow.
I teraz niewiadomo czy pharmacia bulgaria wypuscila nowa serio bionabolu ktory sie nie kruszy bo dodali jakis utwardzaczy, co odbilo sie na jakosci, albo Polske zalala fala podrobek.

Dlatego teraz najlepiej brac methanabol z british dragon, danabol z Body Research, lub nasz Polski metanabol:-)
  • 0

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Moze i tak jest ale ja tam sie nie interesuje meta bo to jest jeden wielki syf tak jak i oma a szczegolnie gdy mialoby sie to wziasc na pierwszy cykl.Wiekszosc bierze na pierwszy cykl mete bo kasy nie maja i jest tania meta a nadodatek jeszcze sie nie odblokuja po tym to juz jest masakra.Szkoda mi takich ludzi ktorzy nie mysla a biora.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Ale Meta jest za tania zeby ja podrabiac.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Predator1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podróba bionabolu
Koksiarz przeczytaj to co napisalem powyzej. Przy takich duzych ilosciach metki jakie wyplywaja z rosji , i przy wstrzymaniu produkcji przez bioreaktor to produkcja podrobek to prawdziwa kopalnia zlota.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024