Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozstepy i co z nimi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Rozstepy i co z nimi?
niewiem czy taki temat juz był ale jak był to sory ale jestem nowy na tym forum
no wiec mam taki problem poniewaz mam okropne rozstepy i niewiem co z nimi zrobic ludzie mówia ze to nigdy nie zejdzie i zaczynam im wiezyc , moze jest to spowodowane ze skóra neinadąża za reszta ciała i powstaja te obżydliwe blizny
i tu moje pytanie jak i czy wogule mozna sie ich pozbyc jezeli tak to bardzo prosiłbym o jakakolwiek pomoc bo bardzo bym chciał sie ich pozbyc
a i słyszałem ze opalenizna troche to maskuje ale jak tu sie opalac kiedy na plazy strach sie odkryc i to takze powoduje u mnie kompleksy :cry:
  • 0

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstepy i co z nimi?
bylo i to nie raz;)ale nieszkodzi

mozesz jedynie zmniejszyc defekt skoory i poprawic jej wyglad , zbledna , ale nie znikna , najlepiej przy zakupie masci patrz na sqad powinna ona zawierac:
1.ekstrat z aloesu , wiaze on wilgoc wspiera odboodowe komoorek , wnika gleboko w jej warstwy skoory , przywraca jej gladkosc i zapobiega przesuszeniu
2.ekstrat z zen-szenia , reaktywooje i rewiatylizuje komoorki skoory , wspiera ich naturane funkcje i poboodza mikrokrazenie
3.ekstrat z nasion soi , poprawia nawilzenie skoory,zmniejsza zmarszczki ,zwieksza elastycznosc skory i unieszkodliwia wolne roodniki
4.gliceryna , doskonale nawilza skoore poprawia elastycznosc i miekkosc naskoorka
5.mocznik , zmiekcza naskoorek
6.witamina E ;)wspiera zdolnosc skoory do wiazania wilgoci , chroni ja przed dzialaniem wolnych roodnikow , wygladza naskoorek
7.faktor nawilzajacy NMF wspiera naturalne funkcje skoory i stabilizuje poziom nawilzenia


te masci nakladaj najlepiej wieczorkiem a wczesniej wez ciepla kompiel:Pskora musi byc dobrze rozgrzana by dobrze wchlonela kosmetyk:)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstepy i co z nimi?
polecam cepan krem ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstepy i co z nimi?
wielkie dzieki
postaram sie zaopatrzyc w jakas masc ale za bardzo niewiem jak sie ona nazywa czy ta capan krem zawiera te ekstrakty? i czy mi pomoze i po jakim czasie moge spodziewac sie rezultatów?
acha i przez jaki czas powinno sie stosowac kuracje aby trwale zniwelowac lub choc troche zmniejszyc je
i czy po skonczeniu uzywania uzywania masci nie bedzie nawrotu rozstepów
z góry dzieki
  • 0

Ziomek1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstepy i co z nimi?
bolo! a skąd ty klikasz???
:-) :mrgreen: z dolnego ślaska??
z lubi...???
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstepy i co z nimi?
eeeeeeee... a co to ma do zeczy?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024