Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy a chicas?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Suplementy a chicas?
Elo jak wasze panienki odbierają to że ćwiczycie, bierzecie odżywki,suplementy? bo ja mam taki odbiór ze wszyscy ludzie nie wtajemniczeni myślą że to sterydy, i to są niezdrowe i tp. rzeczy. a sami siedzą na dupach i pierdzą w stołki i jescze chleją i myślą że to lepsze.Niektóre chicas też niestety myślą że kreatyna to sterydy.......
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
U mnie starzy nie wiedza......bo tez maja swoje stereotypy i mysla ze wiedza najlepiej......a panience po co mowic bo i tak tego nie zrozumie.....tylko pary kumpli wie bo po co wszystkich wtajemniczac :mrgreen:
  • 0
Be free.

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
u mnie starzy wiedza , ale sie pultaja tylko jak widza ze zre te odzywki , a kumple mowia ze to strata kasy i odrozniaja koksy od odzywek wiec jest ok
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
ja uswiadamiam ludzi wokolo :mrgreen:
jesli chodzi o starych to spox tylko zeby wiedzieli ile teraz wydam na cykl to by mnie z domu wyjeb*** %-)))
jak mialem dziewczyne to bylo oki - tylko mowila, ze mi wystarczy, zebym juz nie cwiczyl bo jest dobrze.... ale co te baby wiedzia %-)))
- czasem miala tez pretensje o to ze spedzam czas na silce i mam mniej czasu dla niej :PPPP

niestety wielu ludzi mysli ze biore stery (choc mi siem wydaje zebym tak nie wygladal - ale chodzi im chyba o sile...) - to mnie smuci i wku*wia. szczegolnie jak mysla tak nauczyciele... :( podburzyl ich moj w-fista.... ;/
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
niektorzy tez mysla ze biore koksy ale ci ktorzy mnie nie znaja , bo wygladam troszke na paknietego noo wygladalem teraz juz nie pakuje na silce , ale kiedys tez nauczyciel w-f moj wychowawca :) mowil podczas rozmowy na wywiadowce do mojej starszej ze juz prawie nie mieszcze sie w drzwiach przez te sterydy ... ale starsza tylko go wyziala powiedziala ze biore jedynie kretke:)i wtedy juz nauczyciel zamkna dupe i sklepal ryja tylko
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
wiecie co, teraz to wogólle hujowo się porobiłio. panienki się rostyły , dupska im rosną nic nie ćwiczą , chodzą tylko na imprezy i się napierdalają , a rano budzą się ze spodniami na głowie.bo faceci to co innego, moi kumple coś trenują siłka,boks, kick, muay thai no i ja sam jestem z tej branży. A panienki co ? niedość że pasczury to jescze grube i blade!!!!
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
wspolczuje... :cry:
to skad Ty jestes ?? :roll:

kolonia karna czy co... %-))) ;-)

PS. ja tam na piekne panie nie narzekam :PPPP :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
wiesz ava wszystko jest wzgledne moze on jest wybredny :mrgreen:
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
buba - nie obrazaj mnie - ja tez :P ;)

tylko, ze mi wystarczy jedna piekna (i mila w obyciu) dziewczyna i juz siem lepiej czuje :D

PS. mialem tylko 4dziewczyny - o czyms to swiadczy :-P (mala podpowiedz - jestem wybredny :PPPP )

[ Dodano: Czw Cze 17, 2004 2:05 pm ]
we wloszech przez 4dni widzialem tylko jedna piekna.... ;/

POLKI R.U.L.E.Z. :!: :!: :!: :!: :!: :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy a chicas?
u mnie sa spoczko laski i tez sie napier*** na imprezkach , fajne sa babskie solowki , zwlaszcza jak jedna drugiej stanik zerwie :)hehehe fajne widoki sa
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024