Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
czy do diety nr 3 na mase mozna cos zmienic do pierwszego posiłku i czy mozna stosowac jakiegos gainera zamiast carbo i czy do gainera potrzeba jeszcze odżywki białkowej.....bo jest opisane nizesz przy ostatnim posiłku.... a do tego jakie witaminki mozna podac przykałdy..thx z góry
i czy moga byc ewentualne zmiany
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
mozesz dac inne mleko ;) - to jest pelnowartosciowy posilek - najlepszy na poczatek dnia - nie zmieniaj (ja sam nienawidzilem mleka, ale teraz wcinam :D)

zy mozna stosowac jakiegos gainera zamiast carbo i czy do gainera potrzeba jeszcze odżywki białkowej

nie ma sensu marnowac gainera, ale jak nie masz carbo to daj od razu po tr. gainera na wode 60-70g
najlepiej jest miec po tr. carbo !!
co do bialeczka odpisalem na forum suplementacja

jakie witaminki mozna podac przykałdy

moge :mrgreen:
multitabs, vitaral, centrum...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
ej mozne ustawic diete po bulka top mass jak tak to ułóżcie a ....mam zamiar probowac ta dieta nr na mase mam nadzieje ze sie przyda ....odp dieta pod top masssa jak da rade
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

odp dieta pod top masssa jak da rade

podstawowy blad:
nie dieta pod bulka, a bulk pod diete !!

podaj info o sobie, diete ktora bedziesz jechal i sklad tego bulka ;)

PS. jesio siem sprawdzi dokladniej, ale ogolnie to bierz 2xdziennie tego bulka miedzy posilkami :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Dieta nr 3 na mase mam zamiar stosowac
Skład tego bulka:

Kompleks białek (koncentrat białek serwatkowych – 80% udziału białek, ultrafiltrowane białko jaja
– 10% udziału białek), maltodekstryny, hydrolizat białek serwatkowych – 5% udział białek, glukoza, fruktoza,
kakao (dla smaków: czekoladowy, czekoladowo-miętowy, toffi), kawa naturalna instant, kawa zbożowa instant
(dla smaków: kawowy, cappuccino), składniki mineralne (węglan wapnia, fosforan trójwapniowy, hydroksywęglan magnezu,
fumaran żelazawy, siarczan manganu, jodek potasu, chlorek chromu, molibdenian sodu), substancja wzbogacająca – lecytyna,
olej MCT, aromaty identyczne z naturalnymi, naturalny proszek buraczany (dla smaków: truskawkowy, truskawkowo-bananowy,
wieloowocowy), naturalny barwnik – beta karoten (dla smaków: bananowy, wieloowocowy), regulator kwasowości – kwas jabłkowy,
substancje słodzące – aspartam, acesulfam K, witaminy (tiamina, ryboflawina, wit. B6, niacyna, wit. C, wit. E,
kwas pantotenowy, wit. B12, folacyna), substancja wzbogacająca – winian L-karnityny.

Wartość energetyczna: 1592,5 kJ / 381,0 kcal
Białko 43,00g
Tłuszcze 4,6 g
Weglowodnay 43,00g

Takie cus mozecie mi poradzic dawkowanie pod diete !!!!!!!!!!!!!
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
moze mi ktos napisac czzy tego bulka kiedy mam brac i jakie posiłki powinny byc po trennigu i jakis przed ...chodzi mi o zesraw nr 3 na mase
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
waga ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
cus ok 77kg
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024