Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna+HMB......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna+HMB......
A więc chce zacząć brać kreatynę wraz z HMB i dekstrozą.Napiszcie jak kiedy z czym brać bo nie mam pojęcia....Chce zacząć brać na wakacje.Napiszcie też jak najlepiej się przygotowac to przyjmowania tego...Interesują mnie ćwiczenia ze sztangą bo tylko to mam a do siłownio daleko....(Z góry dziękuje).Napiszcie co jeszcze brać żeby wzmocnić działanie kreatyny... :chat:
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
:no: NIE BIERZ KREATYNY BO NA NIA ZA WCZESNIE !!!! :nonono:

sluchaj co siem do Ciebie mowi bo daleko nie zajedziesz... :roll:
jak nie masz zamiaru sluchac Naszych rad to :papa:
szkoda Naszego czasu... ;[
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
Co to mam robić żeby przytyć...do września i nabrać masy...jeść 10000 kg wołowiny dziennie i wyciskać 24 h na dobę..Jak sie mam przygotować od przyjmowania tej kreatyny.... Prosze ja naprawde jestem zdesperowany... :( :( :( :(
  • 0
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
:bije: :bije: :bije:
qfa masz Nas sluchac to przytyjesz do wrzesnia te 10kg
irytujesz mnie...
co do krety to siem wypowiedzialem - masz jej nie brac - i tak przy Twojej adaptacji wysilkowej i mozliwocsiach cwiczen to chooja Ci qfa ta kreta da !! :puknij:

co do cwiczen to skonsultuj siem z WBD na forum trening - z tego co wiem to byly tam jakies trening nie na silowni (ale chyba bedziesz siem musial zaopatrzyc w sztangielki i jakies obciazenia)

powiedzialem, ale powtorze:
bierz siem za diete ktora Ci ulozylem (dod. jeszcze moge Ci podniesc troszke jej kalorycznosc jak tak bardzo jestes zdesperowany - ale bedzie ryzyko otluszczenia) - dieta czyni cuda - bez diety nic nie osiagniesz nawet na najbardziej wyszukanych suplach/odzywkach !!
zacznij cwiczyc a za jakies 1,5miecha jak skonczysz ogolnorozwojowke i zaczniesz cwiczyc planem na mase mozesz zaczac dokupowywac gainerka
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
dzial odzywianie wita :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
Tak zrób mi taka ditę......A nawet jak nabiore troche tłuszczyku to nie szkodzi....ja waże50kg....
  • 0
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
diete juz Ci zrobilem (juz dawno) masz na forum odzywianie
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

misterbuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+HMB......
Ale podnieś mi jej kaloryczność ;)
  • 0
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo jestem największym sukinsynem w tej dolinie


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024