Skocz do zawartości


zaniedbanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_piter_*

Guest_piter_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

zaniedbanie
Szanowni Państwo.

mam 28 lat 102 kg 176 cm ,sotro sie zaniedbałem brak umiaru w jedzeniu
przyniusł efekt jedym słowem grubas.Prosze o rady jak zaczć głównie zależy mi na utracie wagi od miesiąca intesywnie stosuje jazde na rowerze.Mysłe o tez o siłowni.Prosze o mądre rady

piotr

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaniedbanie
dorzuc do tego jeszcze bieganie i redukcja diety oczywiscie jak najmniej tluszczu
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: zaniedbanie
diety na redukcje masz na forum odzywianie (+ trzeba bedzie ja troche zmodyfikowac - zwiekszyc jeszcze ilosc bialka, troszku wiecej ww), tak jak mowia - aeroby jeszcze zwiekszyc (oprocz rowerka, bieganie/szybki marsz, skakanka); na silownie tez przydaloby siem chodzic ;)
mozesz zakupic jakiegos fat burnera (i ew. jakies antykataboliki); chyba, ze chcesz cos "lepszego", ale mniej zdrowego - to np. efedryna dobrze tluszcz spala (mozesz zakupic ECA - polaczenie efedryna + kofeina + aspiryna - ale musisz byc pewny, ze jestes w 100% zdrowy jak zaczynasz taka kuracje <= mozesz to tez zrobic domowym sposobem, tj. tussipect, kawa, i aspiryna choc wiele osob uwaza ze aspiryna jest poo prostu zbedna)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaniedbanie
przedewszystkim jak najmniej weglowodanow !!zmien swoja diete na wysoko oialkowa , no i biegaj jak najczesciej , marszo - biegi 30min dziennie , dorzuc do tego jeszcze worek , a biegaj min.4 razy na tydzien
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024