Skocz do zawartości


Zdjęcie

palenie i picie ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

pawel__00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

palenie i picie ??
Co ma najgorszy wplyw podczas okresu w ktorym trenuje biorac jakies suplementy lub nie ?? picie palenie ?? jak te dwie rzeczy wplywaja na rozwuj miesni ? jesli np wypije tylko czasem ale rzadko ..
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: palenie i picie ??
alkohol odwadnia komorki + scina bialko - nie polecam (jesli zalezy Ci na masie odloz kielona na jakis czas :D)
palenie - gdzies czytalem ze rowniez negatywnie dziala na rozwoj masy miesniowej, ale niestety nie wiem dokladnie jak - nie pale i nieinteresowalo mnie to w takim stopniu, zeby szukac godzinami o co to chodzi ;)
palenie ganji - sila strasnie mi spadala po tym... :(
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: palenie i picie ??
Wiesz co, az glupio sie przyznac, ale ja pale(ale mam zamiar zucic to w pizdu), ale jak dotad cwicze i niebylo zadnych problemow z budowaniem masy, z sila sa problemy, no i to jeszcze ze sie szybko meczysz i nieraz pikawa na treningu boli.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: palenie i picie ??
przy paleniu fajek są niedobrory witamin, alkohol ładnie przedstawil avanger
  • 0
Pozdrawiam Strong

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: palenie i picie ??
oraz płuca nie są dobrze dotlenione, za czym idzie mniejsza efektywność na treningu :(
ja niestety jeszcze palę :( , ale już dużo mniej
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: palenie i picie ??
dod. palac papierosy trujesz siem CO ktory wdychasz wraz z kazdym machem i to glownie on niszczy pecherzyki plucne - przez CO zmniejsza siem tez wydolnosc tlenowa org. bo z tego co wiem powstaje trwale polaczenie CO z gr. NH2 globiny i powstaje karboksyhemoglobina (ktora - nie trzeba chyba mowic - nie wykazuje powinowactwa do tlenu, ani CO2)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024