Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pawel__00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??
Mam 16 lat 180 cm wzrostu waze okolo 71 kg. Mam szybka przemiane materii. Cwiczenie sporadyczne zaczalem z rok temu(czyli pompeczki hantelki). Puzniej chodzilem przez troche czasu raz- dwa razy w tygodniu na silke. Od pewnego czasu na silke za czesto nie chcodze. W domu codziennie podnosze hantle i sztange(20kg wiec kilka serii) do tego pompki i przysiady. Teraz pomyslalem aby dozucic do tego dobra diete ( narazie to jem poprostu duzo bialek) no i jakis suplement. Chce kupic Trec Nutrition Creatine 250g+ Tauryna + Dextrose lub Trec Nutrition Micronized Creatine 250g + Dextrose 500g. Nie wiem zabardzo jaka jest roznica miedzy tymi kreatynami i ktora jest dla mnie bardziej oplacalna. Chce przez ten cykl chodzic 3 razy w tygodniu na silke + dieta i przybyc na miesniach 4-6 kg jesli da rade... a moze cos innego niz kreatyna da mi takie efekty w ciagu miesiaca? Pomozcie ..
  • 0

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??
Z tego co tu pisza na tym forum odradza ci kreatyne i poleca mass xxl i jeszcze pare innych rzeczy , jezeli dobrze przejrzysz tematy w suplementacji napewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??
najpierw dieta potem odpowiedni trening i na koncu gainer nic wiecej
  • 0
Pozdrawiam Strong

pawel__00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??
no ja wlasnie nie rozumiem czemu odradzana jest kreatyna przeciez niby sa najlepsze efekty itd ...
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac ? Co doradzicie ? Kreatyna czy cos innego ??
dla Ciebie nie bo, najwazniejsze:
1. za mlody jestes
2. nie masz wystarczajacej adaptacji wysilkowej (za krotki staz)

a kreatyna to faktycznie najsilniejszy supel :D tylko, trzeba do niego spelniac pewne warunki, zeby wykorzystac jego dobro

rady:
zacznij cwiczyc a nie obijac siem ;) - beda efekty
+ dieta
+ odp. trening na mase
+ za jakies 2 miechy gainer + taurynka...

Z tego co tu pisza na tym forum odradza ci kreatyne


dk widziales zebysmy tu komus kto ma ponad rok cwiczen, pojecie o tym i co najmniej 17,5roku ;) odradzali krete??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024