Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzezenie !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ostrzezenie !
Mam w klasie takiego jednego co brał mete w lapce skoczylo mu do okolo 40cm hmm ale to bylo pare lat temu a dzis juz niemoze cwiczyc no chyba ze chce wyladowac w szpitalu i jest po operacji plastycznej nerki i jeszcze jednym ze skutkow ubocznych tej "kuracji metkowej" jest oslabienie wzroku wiedz radze zastanowcie sie bardzo dobrze :!: zanim wezmiecie jakies koksy.Jesli chcecie brac koksy radze skataktowacsie z kims kto to bral (z kims "madrym") i pomyslcie wowczas o diecie bo to podstawa przyczyms takim :!:


(Arnold tez bral i zyje :;): )
(Ale coto za zycie:) Operacyjki,operacyjki i bóg wie co jeszcze )
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !

Jesli chcecie brac koksy radze skataktowacsie z kims kto to bral (z kims "madrym")

np. z Naszym kafarkiem :D %-)


A tak serio to dobre jest takie ostrzezenie...
Zal goscia. Ale coz nikt mu tego nie kazal robic - sam sobie winien... :(


Panowiem mam pomysla!:
Wpisujcie tu takie/podobne przypadki ku przestrodze przyszlych kalekow...

Potem bylbym za tym zeby to podkleic.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Wziol bo czul sie slaby i chcial szybko dorownac innym ale dzis czuje sie jeszcze slabszy :( wiec radze wszystkim odrzuccie chwilowe emocje bo ktos jest lepszy i wezcie sie za prawdziwy i powazny trening a rezultaty przyjda z czasem ale beda juz na zawsze z wami Myslicie ze jak wezmiecie to po takim cyklu bedziecie puzniej caly czas cwiczyc zeby niespadlo Napewno NIE a w raz z spadkiem bedziecie chcieli wygladac jeszcze lepiej i lepiej i znowu siegniecie po to ochydztwo az wkoncu pujdzie wam na mozg i spedzicie reszte zycia w nieciekawym miejscu(moze i przesadzam ale jest wiele takich przypadkow)Nieistnieje zadna dieta cud to czy myslicie ze istnieje super wyglad cud w kilka krotkich tygodni (niewspomne o zdrowiu)za jakies marne pare stowek.


(Ćwicz z głową)
(Zdrowie to podstawa)
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Dobry temat moze gowniarzom sie odechce tego brac.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Tak swiata niezmienimy ale moze kilku osobom koksy wybijemy z główki.Świetny pomysl z tym zeby tutaj wpisywac rozne przypadki to doskonala przestroga






(jeden raz moze zmienic twoje zycie )
(w koszmar)
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
mam znajomego w sumie taki znajomy ojca koles kolo 40 lat i tez kiedys cwiczył az wyladawał w psychiatryku bo niczego nie chciał brac nie chciał jesc pic ale to z czasem wczesniej mowił ze nie moze tam np .pojsc na rower do kosciola jest to mozliwe ze koles zlapał taka blokade po jakis koksach ??aha i ma jeszcze do tego wszystkiego problemy z cisnieniem i teraz ma rente ale nigdy sie nie przyznał ze kosił wiec go nie oskarzam tylko przypuszczam
  • 0
"Użytkownik" pozdro

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Tez mialem takigo znajomego co sie na koksie przejechal!!!
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Koksiarz czy mozesz cos wiecej napisac o tym przypadku ??Co mu sie dokladnie przytrafilo??Napisz niech ludzie sie dowiedza co moze ich czekac


(nie sam wyglad swiadczy o czlowieku)
(mysl z glowa mysl przyszlosciowo)
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Ok chcecie to opisze :-)

Wiec to bylo tak:
U mnie w bloku mieszkal(juz niemiszka) taki koles byl ode mnie duzo starszy jak ja mialem 10 lat to on moze mial z 20. Pewnego razu spotkalem go na silowni no to sie z nim zapoznalem (w koncu sasiedzi) i w sumie zamiast cwiczyc to przegadalismy cala godzine. Opowiadal mi o sobie, ze cwiczyl kigboxing, jezdzil na zawody i powiedzial mi ze jak mial 19 lat zaczol koksowac, ale niebral tego duzo, mial chyba 2 cykle(a c bral to niewiem) Przez 7 czy 8 lat niemial zadnych komplikacji ze zdrowiem.
Gdy mial 27 lat czyli w tamtym roku zmarl na niewydolnosc serca.
Tylko on zostawil na swiecie zone i male dziecko!!

Wiec zanim podejmiecie jaki kolwiek krok zwiozany z koksem to najpierw sie 10 razy dobrze zastanowcie, bo nawet jeden nieprzemyslany krok moze kosztowac Was zyciem, a zycie macie tylko jedno!!
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

upiyea
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Ello!
Czytam wasze wszystkie wypowiedzi i mogę tylko dodać, że ćwiczę od ponad roku, biorę białko, aminokwasy, witaminki i czasem kreatyne.Warzyłem 66-67kg , teraz 77kg. Nie należę do siłaczy ale w ciągu roku bardzo wzrosła mi siła, wytrzymałość itp. Jak widzicie bez koksu też można....!!!
Wydaje mi się, że dużo zależy też od ludzi z którymi ćwiczycie. Ludzie w siłowni, w której ja ćwiczę nie akceptują koksu i może dlatego mnie też nie ciągnie.
A propos historyjek o koksiarzach.Mam kumpla, który urósł przez rok około 15kg(!!!). Nie przyznał się, że bierze ale nie oszukujmy się... 15kg ;)))
A jeszcze z innej beczki, to inny kumpel od pięciu dni brał meta. Po lekturze waszej strony dzisiaj przestał!!! Może świata nie zbawicie ale tak trzymać!!! pozdrawiam :D
  • 0

upiyea
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
i jeszcze jedno! DIETA,DIETA,DIETA!! na prawde nie ma w tym nic strasznego i nie jest ona tak droga jak wiekszość ludzi twierdzi. :roll:
  • 0

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !

kumpel od pięciu dni brał meta. Po lekturze waszej strony dzisiaj przestał





i o to chodzi chocby dla tej jednej osoby oplaca sie pisac o koksach :/ i w tym momecie to juz jest milowy krok w dobra strone :)
P.S milo slyszec ze ktos zrozumial i nawrocil sie :D



(czlowiek na bledach sie uczy)
(tylko zeby w miare sie ocknal nim bedzie juz zbyt puzno)
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Upiyea mozna w ciagu roku urosnac 15kg. Wystarczy dobra dieta, trening i suple :-)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !

kumpel od pięciu dni brał meta. Po lekturze waszej strony dzisiaj przestał!

pozdrawiamy qmpla!!!! - chetnie usciskalbym mu dlon i powiedzial cos w rodzaju: "Well done, babe" %-)) :mrgreen:

a tak serio to o to Nam w tym wszystkim chodzilo - trzeba uswiadamiac ludzi bo to co najgorsze pochodzi z... niewiedzy. Jeszcze raz gratuluje koledze dobrego wyboru - tak trzymac!!
na diecie odpowiednim treningu bedzie jaki byc bedzie chcial (WIELKI czy tylko wielki ;)) - moze trosze dluzej to potrwa, ale bedzie mial satysfakcje, stala dobrej jakosci mase miesniowa, nienadszarpniete zdrowie przez czysty sport, harmonie w organizmie i jak pojdzie na nocne eskapady to nie bedzie przypalu ;) :D

A propos historyjek o koksiarzach.Mam kumpla, który urósł przez rok około 15kg(!). Nie przyznał się, że bierze ale nie oszukujmy się... 15kg ))

mozna spokojnie urosnac 15kg w ciagu roku.... mi dobilo 17kg w ciagu 7miechow :PPP
w miare racjonalna dieta, spoczko trening, samozaparcie, czasem suple i lepiej byc nie moze ;)

My pomozemy kazdemu zeby mial jak najlepsze efekty ;) (oczywiscie koxy odpadaja :bije: )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

upiyea
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
muszę stwierdzić, że macie rację...można dowalić 15kg bez koksu. wszystko zależy od 1.genów; 2.trybu pracy i odpowiednim treningu. ja niestety zawsze byłem szczupły i dla mnie 8-10kg to duży sukces. poza tym prace mam raczej stresującą a to nie wpływa dobrze na rozwój ciałka. ostatnio jednak połączyłem białko(sport nutrition international) z aminokwasami i troche zmieniłem dietę... i po trzech tygodniach czuję efekty.może też uda się zbudować 15kg w ciągu roku. zobaczymy.
pozdrawiam.
p.s. przekaże kumplowi słowa uznania za odstawienie koksu. teraz układa się
pod kreatyne, glutaminę i hmb. może też białeczko dorzuci. :clever:
  • 0

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Chcesz brac spoko twoja sprawa ale wez to pod uwage co cie moze czekac jesli jeszcze niewiesz to czytaj dalej może nasilać łysienie ,szybki wzrost masy ciała prowadzi do bólów kręgosłupa lędźwiowego, bóli stawów, bolesnych skurczów mięśni, nadciśnienia tętniczego,nudności, wymioty, osłabienie, uderzenia gorąca do głowy, biegunka/ i oczywiscie posterydowe uszkodzeniach wątroby to sa skutki po sterydzie ktory nosi nazwe Anapolon jesli ktos chce zapytac o jakis inny steryd to z checia odpowiem pytajcie ludzie pytajcie bo to wam moze ocalic skore !!


(poszerzam wiedze by niesc pomoc)
  • 0

google57
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
Coś jeszcze co zainteresuje napewno czyli META(fachowa nazwa w polsce oczywiscie Metanabol).Przedawkowanie może wywołać skutki uboczne takie jak : żółtaczkę cholestatyczną, uszkodzenie wątroby, u ludzi młodych może prowadzić do hamowania wzrostu, zahamowanie spermogenezy i zaburzenia libido, przeciążenia serca (przyrost wagi jest znacznie szybszy niż zmiany adaptacyjne krążenia, serce "nie nadąża" za szybkim wzrostem wagi ciała).Przy ubogo-białkowej diecie masa ciała może się nawet zmniejszyć wskutek wzmożonego katabolizmu tłuszczów, u dzieci do przedwczesnego kostnienia chrząstek.
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostrzezenie !
oczywisciwe ze mozna przeybrac 15 kilo na rok ja przez 5 miesiecy bez diety przybralem 8 wiec w rok 15 jest bardzo mozliwe
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024