Skocz do zawartości


Zdjęcie

prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

prośba
mam kumpla co skończył cykl metki (130 tabsów), podjarał się że jest większy i ma dużo siły i teraz chce brać deke. Nie da się go przekonać żeby nie brał sterydów, nasłuchał się debili z siłowni, gada jakieś głupoty np. że 130 tabsów zniszczyło mu tylko 3% wątroby i takie tam, ale jest w 100% przekonany tego co mówi i nie chce się przekonać do zaprzestania brania sterydów. Ma 19 lat i ćwiczy 2 miesiące 6x w tygodniu, nie ma diety tylko że stara się dużo jeść.

Nakierujcie mnie na jakiś arykuł znanej osobistości, który uświadomi mu, że nie warto brać sterydów w jego wieku i przy jego stazu treningowym.

Nie wchodzą w grę wypowiedzi z różnych for, on powie że to głupoty, to musi być ktoś wiarygodny. Jeżeli nie możecie umieścić linku na stronie to proszę na maila lub jako pw.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Wiesz co mysle, ze nawet jak mu przedstawisz jakies stronki to to nic nieda, z tego co opisywales to jest uparty jak osiol i przekonany, ze tylko on ma racje. Juz popelnil blad biorac 130 tabsow Mety. Wiem troszke jak to jest mam takiego samego kolesia w klasie, tez bierze koks i upiera sie przy tym, ze nic mu niejest i niebedzie.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Nie rozumiem was czemu sie tak przejmujecie? To jego zycie kazdy wybiera droge jaka chce on chce koksowac niech to robi i zapewniam was ze nie zmienicie jego zdania sam to przeszedlem i nikt nie wybije mi z glowy sterow poprostu tak juz jest. Jak juz wezmie sie raz to watpie ze sie przestanie.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
No widzisz Kafar tak jest jak mowisz, przyznaje Ci racje, ale ty wiesz co robisz, znasz sie na tym, wiesz jakie sa skutki, a niektorzy wogole niewiedza jak to dziala, jakie moga byc skutki, uslysza cos od kogos, ze to nieszkodzi, albo tak jak kolega Idola, ze Meta uszkadza watrobe w 3 procetach to to jest totalna glupota i warto chociarz sprobowac takiemu przemowic do rozumu :)

Niemowie tu o kolesiach co umia to brac i sie na tym znaja, ale o takich co kapletnie niemaja pojecia tylko uslysza jakas glupote i potem robiom sobie krzywde :) :) :)

Pozdro Kafar :) :) :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Dokładnie to wytłumaczył Koksiarz. Szkoda że tu nie ma sogów :D
Kafar ty się znasz i umiesz koksować, a on jest dopiero po 2 miechach ćwiczeń i nie ma nawet na czym ćwiczyć(nie chodzi na siłkę tylko w domu pakuje), żeby chociaż chodził na sikę i brał jakieś zabezpieczenia na wątrobę itp. , a ten debil nasłuchał się kolegów i robi to co oni. Po 130 tabletkach mety przytył 4 kg i pewnie mu wszystko spadnie bo dopiero jutro kończy ten cykl. Tylko sobie chłopak krzywdę zrobi.

Jeszcze nie czas żeby zaczął koksować i nie ma takiej wiedzy
pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Macie racje jak sie nie zna to niech lepiej to odlozy, chlopak moze sie przestraszy jak pojdzie do lekarza i zmierzy cisninie albo niech zmierzy poziom tescia bo moze jest bezplodny? Moze to go przekona?
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
dzięki kafar, wyślę go do lekarza, tylko nie wiem czy zechce pójść
jak macie jeszcze jakieś rady to dajcie znać
pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Hahaha po 130 Mety 4 kg :shock: :shock: :shock: To nizle sie koles postaral!!! i wlasnie teraz widac jak sie zna!!! Spieprzyl wszystko od samego poczatku!!! na 130 tabletkach Mety to powinno mu przyjsc conajmiej 10 kg!!! 4 kg to ja na samej diecie zrobie w krutkim czasie :) :) :)

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
Aha i po Mecie to raczej bezplodny niebedzie.

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
To byl tyko taki przyklad ale jakby np. byl po cyklu deka+wino to moglby miec klopoty z wackiem.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
chlopcze moze miec problemy testosteron łatwo aromatyzuje do dht, a on niszczy prostate.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_siwy_*

Guest_siwy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
130 metki to nic strasznego ale zalezy dla kogo innemu moze zaszkodzic a innemu nieja go rozumie tez bralem i nietylko mete on teraz wpadl w trans i bedzie bral do momentu az zrozumie z czasem zrozumie

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
macie racje a 2 moich znajomych tez chce zaczac brac i tez ich nie umiem przekonac ze to bez sensu( nawet nie stosuja diety) wiec moze cos "napiszecie" na poczatek bo sie znacie to bym był spokojny waza koło 68 i wzrost kolo175 do 180 jesli to istotne aha i trenuja 6 miechow jesli nie da sie tego za bardzo zrobic na forum to trudno
  • 0
"Użytkownik" pozdro

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prośba
jak przeczytacie ten post u gory to dajcie znac bo nie wiem czy czekac na odp czy nie ok :wink:
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024