Skocz do zawartości


wykroki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_poczatkujacy_*

Guest_poczatkujacy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

wykroki
Cwicze juz jakies 8 miesiecy.Ostatnio czytalem o wykrokach ze sztanga...Jak to cwiczenie prawidlowo sie wykonuje?
A takze, czy ma sens wyciskanie na klate głową w dół, chce cos zmienic, bo cwicze tak samo od 3 miesiecy i to mi przyszlo do glowy.

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
Treningi powinienes zmieniac 6-8 tygodni (jak cwiczysz na mase). Pewnie ze ma sens wyciskanie na klate glowa w dol, tylko musisz pamietac o tym ze te cwiczenie jest oparte glownie na barkach, musisz uwarzac zeby sie kontuzji nienabawic. Pozdrawiam :) :) :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_poczatkujacy_*

Guest_poczatkujacy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
dzieki, a te wykroki jak dokladnie powinny wygladac?pozdrawiam!!!

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
przysiad w wykroku ze sztangą na barkachCel: Rozwój mięśni obręczy biodrowej, mięśni nóg oraz mięśni stabilizujących tułów.
Pozycja wyjściowa: Stoimy w wykroku, gryf sztangi trzymamy średnim uchwytem, opierając go na górnej części mięśni czworobocznych. Tułów utrzymujemy wyprostowany, klatka piersiowa wypchnięta do przodu, łopatki ściągnięte do siebie, biodra cofnięte (zachowana naturalna krzywizna kręgosłupa), głowa uniesiona lekko w górę, wzrok skierowany przed siebie.
Ruch: Wykonujemy przysiad. Kolano nogi zakrocznej dotyka podłogi, natomiast kolano nogi wykrocznej nie powinno przesunąć się poza linię stopy.
Warianty i uwagi: Ćwiczenie to może być wykonywane naprzemiennie - wykrok jedną nogą, powrót do pozycji stojącej, wykrok na drugą nogę. Lub wykonujemy zaplanowaną liczbę powtórzeń na jedną nogę, a następnie na drugą.
Ćwiczenie to wspaniale rozwija mięśnie przedniej strony ud oraz mięśnie pośladkowe. Powinno wejść na stałe do zasobu ćwiczeń każdej osoby trenującej na siłowni.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
Cześć.
Wyciskanie na skosie w dół ma ogromne znaczenie, sam ostatnio wrzuciłem 4 serie na treningu dla odmiany :-)
Pompe poczułem odpowiednią i ciężary przeważnie większe niż na skosie w góre.
Pozdrawiam.
  • 0

GośćGuest_poczatkujacy_*

Guest_poczatkujacy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
jak to jest na skosie w dół?nogi rozstawione skosem?

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykroki
eeeeeeee skos w doł to wyciskanie sztangi glowa w doł :)
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024