Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwiększenie poziomu testosteronu - naturalne sposoby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Grammatikk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
9
Neutralna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Zwiększenie poziomu testosteronu - naturalne sposoby
10enb6r.jpg

Poniżej przedstawiam kilka prostych metod aby naturalnie podnieść poziom testosteronu. A skąd mamy wiedzieć jaki mamy poziom testosteronu? Najłatwiej udać się do lekarza 1 kontaktu i poprosić o skierowanie na badanie testosteronu. Koszt jest niewielki i w większości przychodni wacha się w granicach 20-30zł .

1. Spożywaj potas.
Coraz więcej mężczyzn z powodu złej diety i braku aktywności fizycznej cierpi na wysoki poziom ciśnienia tętniczego. Pomijając ważny fakt, że ma to negatywny wpływ na kondycję serca, to także utrudnia uzyskanie i utrzymanie erekcji. Potas w tym wypadku wydaje się zbawienny. Potas normuje poziom ciśnienia. Naturalne źródła tego pierwiastka to: szpinak, ziemniaki, fasola, pomidory, kiwi i wiele innych.

2. Mniej soli.
Wzrost spożycia soli niesie za sobą wzrost ciśnienia. Jeśli masz tendencje do wysokiego ciśnienia, a przy tym spożywasz dużo produktów zawierających sól, powinieneś to ograniczyć. Dla zdrowia swojego serca, erekcji i poziomu testosteronu.

3. Palisz? Przestań.
Palenie tytoniu przyspiesza układ krążenia. Zaledwie kilka tygodni od zaprzestania palenia może on się znacznie poprawić.

4. Witamina E.
To jeden z najlepszych przeciutleniaczy. Znajduje się w słoneczniku i oleju lnianym i rzepakowym, a także w warzywach liściastych. Spożycie witaminy E nie powinno przekraczać 1000mg na dobę.

5. Cynk i witamina C.
Brak obu tych składników może zmniejszyć liczbe plemników. Jeśli nie chcesz przyjmować suplementów witaminowych wystarczy, że codziennie spożyjesz kilka cytrusowych owoców. Jeśli chodzi o cynk to jego bogatym źródłem są skorupiaki, nabiał, drób, czerwone mięso i orzechy.

6. Długi spokojny sen.
Sen to odpoczynek dla całgo naszego organizmu. Gdy śpimy nasze serce i hormony normuje swój rytm. U ludzi, którzy mają zaburzony sen i się nie wysypiają poziom testosteronu jest dość niski. Śpij nie mniej niż 6 godzin dziennie aby utrzymać wysoki poziom testosteronu.

7. Cholina.
To czynnik wytwarzany przez organizm w małych ilościach. Jest prekursorem neuroprzekaźnika, który wpływa na większość funkcji naszego ciała. Jej źródłem są jaja, mleko, orzechy, kapusta, pomarańcze, pomidory i otręby.

8. Jedzenie o wyznaczony porach.
Staraj się, aby nie mieć dłuższej przerwy w jedzeniu niż 4 godziny. Dzięki temu ytrzymasz wysoki poziom metaboliczny. Pomijanie posiłków może spowolnić produkcję hormonów w tym testosteronu.

9. Trenuj siłowo, rób treningi cardio.
Wiadomo, że ćwiczenia siłowe zwiększaja produkcję testosteronu. Również wysiłek cardio tuż po wysiłku siłowym wzmaga jego wytwarzanie. Wystarczy, że wykonasz cardio 2-4 razy w tygodniu.

10. Białko do każdego posiłku.
Obecność białka w każdym daniu przyspiesza metabolizm organizmu. Po za tym powstał szereg badań nad wpływem białka na produkcję hormonów anabolicznych.

Opracował: Grammatikk
Wszelkie porawa zastrzeżone

• 1

Mateusz Pawlak ;)

veyron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwiększenie poziomu testosteronu - naturalne sposoby

w niektórych krajach przysmakiem są jądra bycze itd. Podobno to afrodyzjak.

• 0

Grammatikk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
9
Neutralna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Tak m.in w Hiszpanii. Ja osobiście już na sama myśl o takiej potrawie mam ochote wymiotować :)

• 0

Mateusz Pawlak ;)

Oskrax1
  • Użytkownik
  • 6 postów
0
Neutralna

Napisano Rok temu

O kto nie ma takich odróchów ... A to do listy to swietna sprawa bede musiał sprawdzic :)

• 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3637 postów
362
Wyśmienita
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Rok temu

http://forum-kultury...y-testosteronu/
przeczytaj ten tematy
  • 0

pakiernabakier
  • Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralna

Napisano 10 miesięcy temu

ja mam podobne problemy i zastanawiam się nad zakupem Zytax.. tylko problem leży w tym, że nie znam nikogo kto to stosował. a w internecie, co forum to inna opinia. mało tego, wczoraj przeczytałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jestem w totalnym szoku. mega zadziwiające informację na temat tego suplementu! ktoś cos wie na ten temat, moze to wyjasnic?

• 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3503 postów
260
Wyśmienita
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:65
  • Martwy ciąg [kg]:75
  • Waga [kg]:63

Napisano 10 miesięcy temu

Szczerze powiedziawszy to z tej strony nic nie wynika - są tam jedynie komentarze na temat wspomnianego suplementu, ale brak jakichkolwiek rzeczowych informacji ;). Proponowałbym odpuścić i poszukać dokładniejszych danych przed rozpoczęciem stosowania tego produktu.

• 0

jurek2522
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralna

Napisano 9 miesięcy temu

Też raczej nie sądzę, żeby suplement był dobrym rozwiązaniem w tej sprawie.

• 0